Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 14:12, dominik713 napisał:


> zainstaluj demo i zobacz ...

Też o tym myślałem,ale demo ma prawie 2 giga,a przy moim łączu (256) to się nie doczekam,aż
to się ściągnie...

tak jak Ecko pisał było w cda - może jakiś kolega ma - ale możesz śmiało kupować full bo pograsz bardzo komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:28, scott napisał:

>
> > zainstaluj demo i zobacz ...
>
> Też o tym myślałem,ale demo ma prawie 2 giga,a przy moim łączu (256) to się nie doczekam,aż

> to się ściągnie...
tak jak Ecko pisał było w cda - może jakiś kolega ma - ale możesz śmiało kupować full bo pograsz
bardzo komfortowo :)


Faktycznie,było w CDA.A co najważniejsze - mam ten numer! Już instaluję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:55, dominik713 napisał:

> >
> > > zainstaluj demo i zobacz ...
> >
> > Też o tym myślałem,ale demo ma prawie 2 giga,a przy moim łączu (256) to się nie doczekam,aż

>
> > to się ściągnie...
> tak jak Ecko pisał było w cda - może jakiś kolega ma - ale możesz śmiało kupować full
bo pograsz
> bardzo komfortowo :)

Faktycznie,było w CDA.A co najważniejsze - mam ten numer! Już instaluję! :D


Ale na takim sprzęcie to na pewno pograsz na high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie Crysisa. Dużo jest opini że tylko grafa powala (grałem na niskich :D). Grałem w Crysisa po przejściu HL2 z okolicami, Call od Duty 4 i Bioshock. Nie powiem spodziewałem się trochę więcej ale 1 h grania wogóle o tym zapomniałem i cieszyłem się grą. Nie spodziewałem się po tej grze jakiś tam momentów zapierających dech w piersiach albo takich co zostaną w pamięci na długo. Jednak się myliłem. Jest parę smaczków co pewnie na High dużo lepiej by wyglądały. Pierwsze co mi się spodobało to jak czołgiem jechałem i usłyszałem górę. Spojrzałem do góry i zobaczyłem tą górę. Co odpadały kamienie i takie tam. W tym momencie powiedziałem sobie w duchu o k^&%wa jaka wielgachna góra. Ogólnie w Crysisie powalały mnie przestrzenie. A co do smaczków czyli momentów w grze to też kilka fajnych było. Gra mocna i nie mogę się doczekać jak zagram po wakacjach na wysokich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:44, Kerigun napisał:

Ukończyłem właśnie Crysisa. Dużo jest opini że tylko grafa powala (grałem na niskich :D). Grałem
w Crysisa po przejściu HL2 z okolicami, Call od Duty 4 i Bioshock. Nie powiem spodziewałem
się trochę więcej ale 1 h grania wogóle o tym zapomniałem i cieszyłem się grą. Nie spodziewałem
się po tej grze jakiś tam momentów zapierających dech w piersiach albo takich co zostaną w
pamięci na długo. Jednak się myliłem. Jest parę smaczków co pewnie na High dużo lepiej by wyglądały.
Pierwsze co mi się spodobało to jak czołgiem jechałem i usłyszałem górę. Spojrzałem do góry
i zobaczyłem tą górę. Co odpadały kamienie i takie tam. W tym momencie powiedziałem sobie w
duchu o k^&%wa jaka wielgachna góra. Ogólnie w Crysisie powalały mnie przestrzenie. A co do
smaczków czyli momentów w grze to też kilka fajnych było. Gra mocna i nie mogę się doczekać
jak zagram po wakacjach na wysokich :D


Mnie najbardziej utkwi w pamięci zakończenie, jest świetne które jednocześnie zapowiada drugą część. Ja grałem na "high" bez AA i rodzielczości 1280 & 1024. Nie mogę się doczekać kontynuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie mogę użyc mojego pada do crysisa nie mogę wogóle zmieni opcji pada czy to znaczy że do crysisa można użyc tlyko pada od Xboxa 360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja crysisa przeszedłem 2 razy ale nie moglem znalesc nigdzie broni uzywanej przez tego czrnego kapitana (misja w której wychodze z bazy kosmitów tam ten kapitan ma ta bron )Czy gdzie kolwiek mozna ja znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w demko jest super, ale mam trochę taki śmieszny problem czy może mi ktoś powiedziec gdzie na tej stronie jest zakładka używki chodzi mi o używane gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:35, kromasz napisał:

Ja grałem tylko w demko jest super, ale mam trochę taki śmieszny problem czy może mi ktoś powiedziec
gdzie na tej stronie jest zakładka używki chodzi mi o używane gry



niestsety nie ma takiego teamtu na forum jesli chcesz sie pokucisc to zaloz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:33, arek120 napisał:

ja crysisa przeszedłem 2 razy ale nie moglem znalesc nigdzie broni uzywanej przez tego czrnego
kapitana (misja w której wychodze z bazy kosmitów tam ten kapitan ma ta bron )Czy gdzie kolwiek
mozna ja znalesc

lol przecież on sam ci ją daje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 12:11, Dark SMG napisał:

> ja crysisa przeszedłem 2 razy ale nie moglem znalesc nigdzie broni uzywanej przez tego
czrnego
> kapitana (misja w której wychodze z bazy kosmitów tam ten kapitan ma ta bron )Czy gdzie
kolwiek
> mozna ja znalesc
lol przecież on sam ci ją daje xD

Ja go niedostalęm(chodzi mi o taki i duzykarabin maszynowy taki jagbyplazmowy czy cos a nie o tego shotguna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:39, Vormulac napisał:

Już niedługo będzie dostępny Reality Mod. Ciekawa pozycja w dziale modów. Poniżej kilka próbek.


Czy ja wiem czy aż taka ciekawa. Jeżeli wprowadzałby jedynie zmiany graficzne to nieprezentuje się nadzwyczajnie. Różnice pomiędzy oryginalnym Crysis''em, a tym modem są niewielkie. Chyba, że mod zmienia coś także w mechanice gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Far Cry 2 będzie uznany za kopię Crysisa. Przecież Ubisoft ściągnął z Crysisa wszystko: Pojazdy, bronie, grafike... tak, to Crysis zawsze bedzie górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 8-letni brat ostatnio palnął kompletne głupstwo, że aż normalnie kot sie smiał ;D
Po obejrzeniu screenow z crysisa powiedział, ze ma uwaga ''gorszą'' grafe niż terrorist takedown wojna w kolumbii niezle, co?? :P:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 17:56, arek120 napisał:

Ja go niedostalęm(chodzi mi o taki i duzykarabin maszynowy taki jagbyplazmowy czy cos a nie
o tego shotguna)

działko kosmitów, spotykasz proroka i razem walczycie, potem on stwierdza ze ma że ma rozwalony kombinezon.
wtedy daje ci broń, konkretniej zostawia na skrzynce.. dla mnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem demo Crysisa na następującym sprzęcie:
AMD Athlon XP 1700
1,46 GHz
256MB RAM
GeForce 6200
Gra na minimalnych detalach chodziła całkiem znośnie, czasami tylko przy większych strzelaninach spadała liczba FPS''ów na sekundę.
Mam w związku z tym pytanie, czy pełna wersja chodzi szybciej w stosunku do dema? Bo nie ukrywam, że mam zamiar grę zakupić, być może dokupię też 1GB RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować