Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 15:33, Ringno5 napisał:

> jestes super od dziaj jestem twoim fanem. pamietaj ze to nie mi byly potrzebne imiona


Wow, mam fana ;)

Wiem, że nie Tobie były potrzebne imiona, ale zauważ jednocześnie, że to Ty napisałeś, iż imiona
nie zostały podane.



bo oficjalnie nie zostaly podane w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:33, MLODY2K6 napisał:

bo oficjalnie nie zostaly podane w grze.


Ekhm... tego... A to: napisz do tworcow ze jestes ciekaw i zeby wymyslili specjalnie dla Ciebie ich imona :)))? Czemu mają wymyślać, skoro od dawna imiona postaci są znane? Gra nie jest jedynym źródłem informacji, a w internecie naprawdę można znaleźć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:53, Ringno5 napisał:

> bo oficjalnie nie zostaly podane w grze.

Ekhm... tego... A to: napisz do tworcow ze jestes ciekaw i zeby wymyslili specjalnie dla
Ciebie ich imona :)))
? Czemu mają wymyślać, skoro od dawna imiona postaci są znane? Gra
nie jest jedynym źródłem informacji, a w internecie naprawdę można znaleźć wszystko.


super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedną z początkowych misji. Otóż mam przedostac sie przez dzungle do czarnego goscia który jest przy wodospadzie a cel jast taki ze mam zbadac system jaskiń. Niestety nie moge wejsc bo grota jest zawalona kamieniami, uzyłem granatów i nic ;/. O co chodzi? bug jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

====Spoiler====

Jak ukończyć misję z transportem wojska samolotem? Zaczynam się ostro wkurzać, bo mechanika prowadzenia jest fatalna i jednoczesne zabijanie obcych połączone z lądowaniem (jak to zrobić?) trochę mnie przerasta

====Spoiler====

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:51, Backside napisał:

====Spoiler====

Jak ukończyć misję z transportem wojska samolotem? Zaczynam się ostro wkurzać, bo mechanika
prowadzenia jest fatalna i jednoczesne zabijanie obcych połączone z lądowaniem (jak to zrobić?)
trochę mnie przerasta

====Spoiler====


spojler

Akurat tego jak sie lata nikt Cię nie nauczy, ale z tego co pamiętam nie trzeba było tam nigdzie lądować. Przyjacielskie samoloty miały za zadanie zabrać reszte ludzi, ty musisz ich tylko osłaniać. Nigdzie nie trzeba lądować.

spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:07, Reizel napisał:

Mam problem z jedną z początkowych misji. Otóż mam przedostac sie przez dzungle do czarnego
goscia który jest przy wodospadzie a cel jast taki ze mam zbadac system jaskiń. Niestety nie
moge wejsc bo grota jest zawalona kamieniami, uzyłem granatów i nic ;/. O co chodzi? bug jakis?


Tak się składa że ktoś miał już taki problem, nie wiem czy ktoś mu pomógł ale jeżeli chcesz się dowiedzieć to jedna, dwie strony wcześniej była o tym dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie kiedyś jeszcze przed premierą oglądałem gameplayer i była tam taka akcje a koleś za pomocą tych szczałek sprawił ze jeden koreańczyk zabił drugiego ja dziś skończyłem grę ale takiego czegoś nie widziałem i druga sprawa jak tam znaleźć helikopter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 07:53, Vormulac napisał:

i czaderskie screeny:

Rzeczywiście czadrskie, ale mam małe pytanko: to rozszczepienie światła na wodzie [screen nr 2] to bug czy naprawdę tak jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:21, kimetek napisał:

witam mam takie pytanie kiedyś jeszcze przed premierą oglądałem gameplayer i była tam taka
akcje a koleś za pomocą tych szczałek sprawił ze jeden koreańczyk zabił drugiego ja dziś skończyłem
grę ale takiego czegoś nie widziałem i druga sprawa jak tam znaleźć helikopter


helikopter? to raczej tylko w multi albo fanowskich mapkach.. ja się z nim nie spotkałem.
Inna sprawa to to ze widziałem na trailerach też pociski które po aktywacji (wstrzeliwało się przeciwnikowi pod skórę) wstrzykiwały truciznę w efekcie czego oponent umierał.
niestety na takią amunicję się nie natknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:21, kimetek napisał:

witam mam takie pytanie kiedyś jeszcze przed premierą oglądałem gameplayer i była tam taka
akcje a koleś za pomocą tych szczałek sprawił ze jeden koreańczyk zabił drugiego ja dziś skończyłem
grę ale takiego czegoś nie widziałem i druga sprawa jak tam znaleźć helikopter


Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Ale są takie "szczałki" usypiające, ale trzeba najpierw odpowiednią broń, odpowiednio zmodyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 22:33, Jacob XX napisał:

> witam mam takie pytanie kiedyś jeszcze przed premierą oglądałem gameplayer i była tam
taka
> akcje a koleś za pomocą tych szczałek sprawił ze jeden koreańczyk zabił drugiego ja dziś
skończyłem
> grę ale takiego czegoś nie widziałem i druga sprawa jak tam znaleźć helikopter

Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Ale są takie "szczałki" usypiające, ale trzeba najpierw
odpowiednią broń, odpowiednio zmodyfikować.


Gsize tam. Nic nie trzeba modyfikować. W SCAR od początku są te strzałki dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować