Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 19:59, Qbli napisał:

Moim zdaniem chodzi płynniej, dodało mi z 8 FPS na tych "naprawdę" najwyższych ustawieniach,
poza tym jest do ustawienia intensywność motion-bluru. I parę rzeczy do multi, ale to mnie
mało obchodzi ;)


Jeśli to co mówisz jest prawdą to fajnie. Do gry na średnich detalach brakowało mi kilka klatek więcej. Średnie czyli cieniowanie i jakość cieniowania na średnich. To co najważniejsze. Dodaje słońce i promienie słoneczne przenikające przez poszycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm problem z patchem albo ultra high tweakiem - gram od nowa(ukończyłem 5 raz:D) i zapisuję grę w wyłączam Crysisa. Włączam spowrotem i wczytuję grę, ale zamiast grać normalnie pisze 7 sierpień itd.(Tak jak na początku gry) i jest czarno, nic nie widzę, słyszę jak ginę przez Koreańczyków i wczytuję i tak w kółko... nie chce mi się wkółko grać od nowa, a przechodzić tak szybko też nie!O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem jestem w misji core ci żołnierze coś do mnie gadają a ja nie wiem co bo nie ma napisów co mam zrobić aby były napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 18:23, C-BOOL2 napisał:

mam mały problem jestem w misji core ci żołnierze coś do mnie gadają a ja nie wiem co bo nie
ma napisów co mam zrobić aby były napisy

w opcjach ustawiasz napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 18:24, rafekx 12 napisał:

> mam mały problem jestem w misji core ci żołnierze coś do mnie gadają a ja nie wiem co
bo nie
> ma napisów co mam zrobić aby były napisy
w opcjach ustawiasz napisy

daj obrazek gdzie to jest bo ja szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 18:26, C-BOOL2 napisał:

> > mam mały problem jestem w misji core ci żołnierze coś do mnie gadają a ja nie wiem
co
> bo nie
> > ma napisów co mam zrobić aby były napisy
> w opcjach ustawiasz napisy
daj obrazek gdzie to jest bo ja szukam i nic


crysisa juz usunołem wiec nie mam jak zrobic obrazk:( wejdź w opcje i tam jest taka opcja zaznaczasz i są napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:46, C-BOOL2 napisał:

znalazłem bug w grze nie wiem czy innym sie zdarza ale ja mam v.1.1 i bardzo wnerwia


wygląda jak by miał jet boots

Lepiej popatrz na swoje hp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 08:18, zajacisko napisał:

> znalazłem bug w grze nie wiem czy innym sie zdarza ale ja mam v.1.1 i bardzo wnerwia
>
>
> wygląda jak by miał jet boots
Lepiej popatrz na swoje hp...


Heheh,to fakt,mógł najpierw wyłączyć cheat na HP.Bo te buty to pewnie też cheat... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagralem w crysisa 1.1
gra mnie przerazila - boiling point to nie jest, far cry tym bardziej a na pewno nie stalker

grafika jako tako sie prezentuje (gralem na slabym kompie czyli ustawienia na niskie) ale AI ?
litosci - komputer nie wie co sie dzieje, zabawa w predatora jest nudna, ludziki padaja jak muchy, czasem granatem podrzuca ale czesto w inna strone niz stoje, nie trafiaja i ogolnie kaszana (gralem na poziomie delta czyli najwyzszym)
oczekiwalem wyzwania spotkalem nude

wszak miejsca w grze nie ma tak wiele by AI nie moglo sobie poradzic ze znalezieniem miejsca skad padaja strzaly (nawet jak zdjalem tlumik nie potrafili mnie znalezc)

denerwujace motorowki z niesmiertelnymi zalogami ktorych nie udalo mi sie zdjac mimo wielu prob i roznych broni

crysis? tak... kryzys jakich malo :D zostaje przy stalkerze ktory ma AI i klimat

aaa - klimat - crysis nawiazuje do far cry ale jakos mu to bardzo nieudolnie wychodzi (ze nie wspomne o boiling point przy ktorym cryis moze sie schowac)

nie wiem co sie wam w tej grze podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 12:18, zajacisko napisał:

MAm problem z patchem albo ultra high tweakiem - gram od nowa(ukończyłem 5 raz:D) i zapisuję
grę w wyłączam Crysisa. Włączam spowrotem i wczytuję grę, ale zamiast grać normalnie pisze
7 sierpień itd.(Tak jak na początku gry) i jest czarno, nic nie widzę, słyszę jak ginę przez
Koreańczyków i wczytuję i tak w kółko... nie chce mi się wkółko grać od nowa, a przechodzić
tak szybko też nie!O co chodzi?

Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeskocz na trybie siły. A co do tego niskiego AI, to chyba komp naprawdę ci nie wyrabiał, bo ja AI w Crysis miałem świetne i grafę też. Załogi łodzi da się zdjąć, ale trzeba przycelować, te "padające ludziki" to blef i tyle, nawet na normalu świetnie sobie radzą i w 5 potrafią cię okrążyć i wykurzyć z ukrycia, a predator jest prawie niemożliwy, owszem Farr Cry to to nie jest - grafa i AI dużo lepsze, ani Boiling Point, bo on miał dużo więcej błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 20:20, gadula4 napisał:

Przeskocz na trybie siły. A co do tego niskiego AI, to chyba komp naprawdę ci nie wyrabiał,
bo ja AI w Crysis miałem świetne i grafę też. Załogi łodzi da się zdjąć, ale trzeba przycelować,
te "padające ludziki" to blef i tyle, nawet na normalu świetnie sobie radzą i w 5 potrafią
cię okrążyć i wykurzyć z ukrycia, a predator jest prawie niemożliwy, owszem Farr Cry to to
nie jest - grafa i AI dużo lepsze, ani Boiling Point, bo on miał dużo więcej błędów.


Potwierdzam AI jest naprawdę znakomite już na normalnym poziomie. Powiem że właśnie w Crysisie AI najbardziej mi uprzykrzało życie od czasów Supreme Comandera. Tutaj czułem że komp się ze mną nie cacka i chce mnie naprawdę wykończyć. AI w Crysisie jest naprawdę niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie! Po ponownym uruchomieniu Systemu (po zainstalowaniu i graniu w CRYSISA) wszystkie ustawienia w systemie wróciły do domyślnych! Reguły w firewallu, ustawienia przeglądarki, ikonki, paski itp. oraz pousuwało mi wyszstkie savey od crysisa! Czy da się jakoś powrócić do poprzedniego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:45, Buhahahahaha napisał:

Pomóżcie! Po ponownym uruchomieniu Systemu (po zainstalowaniu i graniu w CRYSISA) wszystkie
ustawienia w systemie wróciły do domyślnych! Reguły w firewallu, ustawienia przeglądarki, ikonki,
paski itp. oraz pousuwało mi wyszstkie savey od crysisa! Czy da się jakoś powrócić do poprzedniego
stanu?

firewall i ustawienia to nie kłopot, Crysis trzyma swoje Save`y w moich dokumentach w folderze "My Games" jeśli tam ich nie ma to czeka cię granie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy Mógłbym prosić kogs kto gra w crysisa na very high detalach. chodzi mi o to zeby podał mi link do tych swoich plikow bo tez chcem pograc na fulla. czytalem zee trzeba tam jakies komendy pozmieniac, probowalem ale nic z tego wiec prosze o te plikii z folderu niepamietam Cvg config. mozna na mojego meila przeslac: jerem@amorki.pl
DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:50, jermo's napisał:

czy Mógłbym prosić kogs kto gra w crysisa na very high detalach. chodzi mi o to zeby podał
mi link do tych swoich plikow bo tez chcem pograc na fulla. czytalem zee trzeba tam jakies
komendy pozmieniac, probowalem ale nic z tego wiec prosze o te plikii z folderu niepamietam
Cvg config. mozna na mojego meila przeslac: jerem@amorki.pl
DZIEKI



napisz do mnie na gg swojego maila wieczorem kolo 23 to ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować