Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

/ciach/

A Crysis na niższych detalach nie wygląda ładnie? :) Grałem na minimalnych detalach i grafika była lepsza niż w takim, np. Unreal Tournamencie 3 (również na niskich detalach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:50, Lex napisał:

/ciach/

A Crysis na niższych detalach nie wygląda ładnie? :) Grałem na minimalnych detalach i grafika
była lepsza niż w takim, np. Unreal Tournamencie 3 (również na niskich detalach).


Wiesz co ja grałem w Crysisa i w UT3 w rozdzielczościach 800x600 i na średnich detalach i UT3 dużo lepiej wygląda i lepiej chodzi niż Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 23:41, don-manfredo napisał:


Grałeś w jakieś gierki stworzone na UE3 oraz na CryEngine2 ?? Jeżeli tak to porównaj sobie
ich wymagania i jakość grafiki na tych ustawieniach. Dla przykładu powiem ze grałem w UT3 (i
gram nadal), grałem w R6 Vegas i gram teraz w Gears of War w rozdzielczościach 800x600 na średnich
detalach. Gra się nie tnie, grafika wygląda miodzio, a grałem w Crysisa na tych samych detalach
i co?? Grafika nie za ładna i gra się czasami przycina. Wniosek jaki?? Który silnik lepiej
zoptymalizowany?? A jak masz jakieś wątpliwości to zastanów się czemu do tej pory powstało
tyle gierek na UE3 (i zapewne jeszcze trochę powstanie) a na CryEngine2 powstanie NA PEWNO
mniej gierek.

Owszem, UT3, Stranglehold, Splinter Cell DA. no i Crysis.
Wymagania wymaganiom nie równe, podobnie jak grafika.
a jeśli grasz na średnich w rozdziałce 800x600 to gratuluje. jak dla mnie to o jedno 0 za mało żeby dostrzec przeciwnika z odległości 3 metrów.
Weź sobie GTA San Andreas i powiedzmy... Age of Empires 3 odpal je na 800x600 i średnich detalach. i co? GTA chodzi lepiej haha widzisz bo GTA jest lepsiejsze od AoE.
Podobnie jest z tobą porównując ustawienia Crysisa i GoW.
i jeszcze stwierdzenie że "NA PEWNO" powstanie mniej "gierek" no wypisz wymaluj tekst 12 latka "ta gra jest do dupy bo mi sie tnie, na pewno nikt jej nie kupi" xD

Dnia 19.01.2008 o 23:41, don-manfredo napisał:



Dnia 19.01.2008 o 23:41, don-manfredo napisał:

Może się trochę czepiam ale czasami szału dostawałem jak czytałem przed premierą, że gra nie
będzie liniowa a chce gdzieś dojść a wszędzie są zbocza gór i tylko jedna droga. Przeciętny
użytkownik jaką drogę wybierze-oczywiście drogą.


acha, przed premierą już dostawałeś szału bo nie mogłeś gdzieś dojść.. widać masz chody w Cryteka i jesteś ich beta testerem :P
no, już pisałem, w zależności od taktyki wybierałem inne drogi, np. taktyka Sama Fishera nakazywała czołgać się w zaroślach a Rambo nawalaniem z działka na drodze.
były także wielkie wyścigi podczas których z uśmiechem na twarzy grzałem motorówkami czy wozami umykając koreańskim pociskom.

Dnia 19.01.2008 o 23:41, don-manfredo napisał:

Patrz co ja wcześniej napisałem "niektórzy gracze przeszli tą grę i nie pamiętają jak nazywał
się bohater i jaka była fabuła". Podkreślam słowo NIEKTÓRZY. Ty widocznie nie należysz do nich.
Ja gdybym wcześniej nie przeczytał recenzji tej gierki to też bym nie wiedział jak się główny
bohater nazywa i jaka jest fabuła.

czyli jesteś niektórym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis to badziew....miliard razy lepsza grafike ma lost planet. Tam przynajmniej twórcy gry starali sie pokazac ladne oblicza. W crysisie twarze wygladaja tak jak ja po 2 dniach imprezowania.

20080120142210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 14:22, Misquamaqus napisał:

Crysis to badziew....miliard razy lepsza grafike ma lost planet. Tam przynajmniej twórcy gry
starali sie pokazac ladne oblicza. W crysisie twarze wygladaja tak jak ja po 2 dniach imprezowania.


A grałeś w Crysisa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 12:55, Dark SMG napisał:

Owszem, UT3, Stranglehold, Splinter Cell DA. no i Crysis.
Wymagania wymaganiom nie równe, podobnie jak grafika.
a jeśli grasz na średnich w rozdziałce 800x600 to gratuluje. jak dla mnie to o jedno 0 za mało
żeby dostrzec przeciwnika z odległości 3 metrów.
Weź sobie GTA San Andreas i powiedzmy... Age of Empires 3 odpal je na 800x600 i średnich detalach.
i co? GTA chodzi lepiej haha widzisz bo GTA jest lepsiejsze od AoE.
Podobnie jest z tobą porównując ustawienia Crysisa i GoW.
i jeszcze stwierdzenie że "NA PEWNO" powstanie mniej "gierek" no wypisz wymaluj tekst 12 latka
"ta gra jest do dupy bo mi sie tnie, na pewno nikt jej nie kupi" xD


Ale znalazłeś porównanie... GTA San Andreas i Age of Empire 3. Przejrzyj moje wszystkie wcześniejsze wypowiedzi (nie było ich za dużo) i zobacz czy GDZIEKOLWIEK napisałem, że jak gra ma lepszą/ładniejszą grafikę to oznacza to, że gra jest lepsza. Dla mnie grafika stoi na 2-gim albo dalszym miejscu. Najważniejsze dla mnie w grach to klimat i "to coś" co sprawia, że grasz i nie możesz się od gry oderwać. Sorry ale Crysis tego nie ma (jak dla mnie)

Dnia 20.01.2008 o 12:55, Dark SMG napisał:

acha, przed premierą już dostawałeś szału bo nie mogłeś gdzieś dojść.. widać masz chody w Cryteka
i jesteś ich beta testerem :P
no, już pisałem, w zależności od taktyki wybierałem inne drogi, np. taktyka Sama Fishera nakazywała
czołgać się w zaroślach a Rambo nawalaniem z działka na drodze.
były także wielkie wyścigi podczas których z uśmiechem na twarzy grzałem motorówkami czy wozami
umykając koreańskim pociskom.


Ale się przyczepiłeś bo już chyba nie miałeś do czego. Dla sprostowania-czytałem przed premierą zapowiedzi itp, a po premierze grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 14:24, Smoczy Wilq napisał:

> Crysis to badziew....miliard razy lepsza grafike ma lost planet. Tam przynajmniej twórcy
gry
> starali sie pokazac ladne oblicza. W crysisie twarze wygladaja tak jak ja po 2 dniach
imprezowania.
>
>
A grałeś w Crysisa? :)


Tak gralem, ale tylko w demko.

Mam pare screenow zrobionych z demka w dx 10 i powiedziec musze, ze grafika jest cieniutka.
Czepiam sie szczegolów poniewaz gra jest pod niebo wychwalana a tak naprawde ma tyle bledow, ze az strach.
Jak te glazy są ladne to ja juz nic nie wiem:


20080120144329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 14:29, don-manfredo napisał:

Ale znalazłeś porównanie... GTA San Andreas i Age of Empire 3. Przejrzyj moje wszystkie wcześniejsze
wypowiedzi (nie było ich za dużo) i zobacz czy GDZIEKOLWIEK napisałem, że jak gra ma lepszą/ładniejszą
grafikę to oznacza to, że gra jest lepsza. Dla mnie grafika stoi na 2-gim albo dalszym miejscu.
Najważniejsze dla mnie w grach to klimat i "to coś" co sprawia, że grasz i nie możesz się od
gry oderwać. Sorry ale Crysis tego nie ma (jak dla mnie)


Sprawdź co to ironia na wikipedii

Dnia 20.01.2008 o 14:29, don-manfredo napisał:


Ale się przyczepiłeś bo już chyba nie miałeś do czego. Dla sprostowania-czytałem przed premierą
zapowiedzi itp, a po premierze grałem.


jak wyżej.


ja już chyba nie mam nic więcej do dodania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi woeje ocny na temat crysisa wyciagasz na podstawie czego?? bo nie sadzezebys go uruchomil w max detalach na tej karcie i zeby bylo plynnie. Porownujesz go do lost planet. Wiec teraz powiedz mi co jest w lost planet. wszedzie snieg i co jkis czas budynki i jaskinie. mozna by powiedziec ze to taka masowka w grze. oczywiscie CRYSIS ma pewne nie dociagniecia ale zauwaz ze w nim mozesz pojsc gdziekolwiek zechcesz. Obejzec kjazde drzew i wogole. A LP tam jest wszedzie to samo. W filmikach postacie sa bardzo ladnie nakrecone, ale zauwaz ze te filmy to nie to samo co grafika w grze. tam postacie nie maja juz takiej szczegulowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na tego nowego Mechwarriora na silniku Cryteka. Od czasu MW4 na PC nie było nic fajnego o wielkich robotach siejących zniszczenie i pożogę. Mam nadzieję, że do tego czasu zmodernizuję swój sprzęt do uciągnięcia tej gry w max. detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 14:44, Misquamaqus napisał:

Tak gralem, ale tylko w demko.


Demko to za mało.

Dnia 20.01.2008 o 14:44, Misquamaqus napisał:

Mam pare screenow zrobionych z demka w dx 10 i powiedziec musze, ze grafika jest cieniutka.
Czepiam sie szczegolów poniewaz gra jest pod niebo wychwalana a tak naprawde ma tyle bledow,
ze az strach.


Gra jest wychwalana, ale ty chyba tylko to słyszałeś. Mówione jest, że ma błędy. Powiedz mi, jaka gra nie ma ?

Dnia 20.01.2008 o 14:44, Misquamaqus napisał:

Jak te glazy są ladne to ja juz nic nie wiem:


A gdzie twój Antyaliasing ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:35, Baal Namib napisał:

Gra jest wychwalana, ale ty chyba tylko to słyszałeś. Mówione jest, że ma błędy. Powiedz mi,
jaka gra nie ma ?


Tak, tylko jedna gra ma więcej błędów, inna mniej. Jedna ma błędy których nie można przeboleć, inna błędy na które można przymknąć oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 14:44, Misquamaqus napisał:

> > Crysis to badziew....miliard razy lepsza grafike ma lost planet. Tam przynajmniej
twórcy
> gry
> > starali sie pokazac ladne oblicza. W crysisie twarze wygladaja tak jak ja po 2 dniach

> imprezowania.
> >
> >
> A grałeś w Crysisa? :)

Tak gralem, ale tylko w demko.

Mam pare screenow zrobionych z demka w dx 10 i powiedziec musze, ze grafika jest cieniutka.
Czepiam sie szczegolów poniewaz gra jest pod niebo wychwalana a tak naprawde ma tyle bledow,
ze az strach.
Jak te glazy są ladne to ja juz nic nie wiem:



nie podniecaj się tak tym, że masz dx 10. Ta wesja dx''a nic nie daje. A jeżeli to różnice wcale nie są tak bardzo widoczne. Gdybym miał kupić lost planet/crysis... Crysis już by był mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 16:42, ryczypisk napisał:

nie podniecaj się tak tym, że masz dx 10. Ta wesja dx''a nic nie daje. A jeżeli to różnice
wcale nie są tak bardzo widoczne. Gdybym miał kupić lost planet/crysis... Crysis już by był
mój :)


Tu nie chodzi o podniecanie sie dx10 bo w CRYSISIE go wogole nie ma. Kazdy wie ze to byla tylko sciema CRYTEKA na + MICROSFTU. kazdy moze sobie odblokowac detale VH u siebie na XP-ku tak ja to zrobilem. A po za tym on nie ma sie czym podniecac bo mu pewnie przycina na max detalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:45, MLODY2K6 napisał:


> nie podniecaj się tak tym, że masz dx 10. Ta wesja dx''a nic nie daje. A jeżeli to różnice

> wcale nie są tak bardzo widoczne. Gdybym miał kupić lost planet/crysis... Crysis już by
był
> mój :)

Tu nie chodzi o podniecanie sie dx10 bo w CRYSISIE go wogole nie ma. Kazdy wie ze to byla tylko
sciema CRYTEKA na + MICROSFTU. kazdy moze sobie odblokowac detale VH u siebie na XP-ku tak
ja to zrobilem. A po za tym on nie ma sie czym podniecac bo mu pewnie przycina na max detalach
:D

ten błąd praktycznie wszyscy już znają... sam osobiście w demko nie grałem, ale z wielu opini wiem, że crysis jest lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować