Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 20:02, Kraju92 napisał:

Ja rzadko słyszę głosy Koreańczyków, może dlatego że nie wsłuchuję się tak bardzo w mowę Koreańczyków.


Przyzwyczajenie z poprzednich FPSów gdzie uszu się nie używało no chyba do wysłuchiwania okrzyku umierajacych lub muzyki w tle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 20:05, Kerigun napisał:

> Ja rzadko słyszę głosy Koreańczyków, może dlatego że nie wsłuchuję się tak bardzo w mowę
Koreańczyków.

Przyzwyczajenie z poprzednich FPSów gdzie uszu się nie używało no chyba do wysłuchiwania okrzyku
umierajacych lub muzyki w tle :P


Masz rację. Ja w Crysisie wogóle nawet jak próbuję czasami coś usłyszeć to i tak mi to słabo wychodzi, raz udało mi się podsłuchać rozmowy ale nic nie zrozumiałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=======SPOJLER=======

Nie mogę przejśc ostatniej misji, chodzi mi o tego wielkiego Ufola. NIe wiem jak go rozwalic. Mam ten karabinek TKT [czy jakoś tak ?] Ale nie wiem jak z niego strzelac nawet jak naceluje na wroga to jest ze wrog nienamierzony, nawalam w ten lewy przycisk myszy i nic... Mecze sie 30 minut i dalej nie wiem jak go rozwalic... pomozcie!

=======SPOJLER=======

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=======SPOILER=======
Chodzi o "tego ufola" czy statek obcych? Jeżeli o ''ufola'' to musi się on najpierw stać wrażliwy na ataki. Podejdź i Helena powie czy się udało. Potem strzelaj (ale nie z działka prototypowego, to jest przeznaczone na coś innego). Jeżeli wszystko dobrze to zaczną odpadać jego małe części. Po jakimś czasie powinien paść.
=======SPOILER=======

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że za nim kupiłem sobie pełną wersje Crysisa długo grałem w demko. Przechodziłem je po kilka razy wszystkimi sposobami. Sposobem na rambo i sposobem po cichu. Po cichu było ciężko bo postanowiłem sobie że przejde całe demko tak aby nikt nie zdążył nawet oddać strzału (na poziomie delta oczywiście). Raz podkradłem sie do trzech koreańczyków, którzy byli niedaleko takiej plaży (tam wcześniej były takie głazy pomiędzy którymi kręcili się inni koreańczycy). Rozmawiali sobie, ale że nic nie zrozumiałem to walnąłem trzy headshoty i poszedłem dalej. Później w takim pewnym garażu stał sobie samochód, który był reperowany przez jakiegoś kolesia. Obok stał kibel i dwóch koreańczyków patrzyło się wprost na niego i tak stali i się nie ruszali. No to włączyłem super siłe i walnąłem ich obydwu. Pech chciał, że pistolet jednego z nich wpadł do tej dziury, gdzie się załatwiali, no ale że amunicji potrzebowałem no to wziąłem. Poszedłem dalej, to jeden koreańczyk coś malował, drugi sobie spał, trzeci sobie podskakiwał (bug jakiś czy co?). Jak pierwszy raz zagrałem w demo nie zauważyłem żeby którykolwiek wykonywał podobne czynności, dopiero gdy grałem po cichu. Całkiem fajne to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 21:35, KrzychoCJ napisał:

=======SPOILER=======
Chodzi o "tego ufola" czy statek obcych? Jeżeli o ''ufola'' to musi się on najpierw stać wrażliwy
na ataki. Podejdź i Helena powie czy się udało. Potem strzelaj (ale nie z działka prototypowego,
to jest przeznaczone na coś innego). Jeżeli wszystko dobrze to zaczną odpadać jego małe części.
Po jakimś czasie powinien paść.
=======SPOILER=======


=======SPOILER=======
No, chodzi mi o to duże coś, jak podchodze do tego to Helena mówi coś tam że wysyła przez mój Nanoskafander, żeby on sie stał wrażliwy. Wtedy uciekam troche do tylu, wystrzelam wszystko co mam w niego (!!!!!!!!!!!1) i nic. Biegalem specialnie zeby amunicje zbierac. 30 minut obrywał i nic
Edit: Z działka prototypowego tak czy siak sie nie da
-.-''
=======SPOILER=======

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=======SPOJLER=======
(Przydałaby się tu jakiś screen z nim)
jezeli chodzi o ostatnią misję to:
Dla pewności :
Chodzi ci o tego ufola który jest na statku ?
jak tak to wystarczą ze cztery magazynki z minigana, jest po lewej stronie jak wyjdziesz ze statku,
=======SPOJLER 2=======
a jezeli chodzi ci o te drugie bydle które pierw trzeba obezwładnić z działek i namierzyć je bronią atomową,
to trzeba załadować save przed tym pierwszym ufolem i unicestwić ich za pierwszym razem...
w przeciwnym razie nie można go namierzyć (taki błąd ze save ja miałam)
a jak nie zabrałeś tej atomowej spluwy ze statku to będziesz musiał załadować jakiś wcześniejszy save bo nie można się po niego cofnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=======SPOILER=======
zaraz po wyjściu na podkład po prawej stronie masz taką barykadę, przy złączeniu barykady z mostkiem jest amunicja do miniguna, 2 wyrzutnie RPG i trochę amunicji.
Samego Miniguna znajdziesz po przeciwnej stronie do tego pająka, polecam włączyć noktowizor.
Po wyjściu na pokład kawałek wprost też najdziesz troche wyrzutni, tym razem pudło nielimitowaną ich ilością.
=======SPOILER=======

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Napakowalem troche w niego ale dało rade :P.
I Tutaj mam coś dal was. Jak wiadomo, jest taki trik żeby pograc na ''dx10'' na XP. I ja na swoim sprzęcie:
P4 3.06 Ghz
1 GB DDR
Radeon HD2600 PRo Asus 512 MB DDR2 (600@1000), PS 4.0 DX 10

GRAŁEM NA VERY HIGH!! Nie było niewiadomo jak dobrego działania, ale działało tak, że dało sie grac. Wczytałem ostatnią misje na tych ustawieniach - chwila rozruchu, i działa bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 13:10, MLODY2K6 napisał:

czesc!

Sam zessalem tego moda wczesniej. Te screeny co wrzuciles to w jakiej rozdzialce sa i czy masz
wlaczony aa?? kreciles cos kompa??


siemasz
rozdziałka 1680x1050 aa x2 , proc na 3,2 ghz poza tym pamięć 1000mhz . Odezwij się na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 13:48, cmurder napisał:

>
>
> nie moge w robocie jestem ale bede po 21 to dam znac ok??

nagrałem filmik frapsem http://pl.youtube.com/watch?v=ol2kONGQxzU jakość taka sobie detale
w opisie



spoko. mi sie szykuje reintslka windy wiec sobie zainstaluje CRYSISA z tym modem. Tylko dla pewnosci ten mod jak sciagniesz masz w nim dwa katalogi high end i low end zgadza sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 13:51, MLODY2K6 napisał:

spoko. mi sie szykuje reintslka windy wiec sobie zainstaluje CRYSISA z tym modem. Tylko dla
pewnosci ten mod jak sciagniesz masz w nim dwa katalogi high end i low end zgadza sie??


High end pewnie podwyższa grafikę. A co daje Low end ? Zwiększa ilość FPSow lub cos w tym rodzaju dla tych, co mają słabsze sprzęty ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować