Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 11:13, Ecko09 napisał:

Minigunem w ogóle nie warto zawracać sobie głowy, ammo zbyt szybko sie kończy, lepsze
będą wyrzutnia rakiet i działo gaussa.

No na bank, sorki ale ja jakoś powaliłem skurw*ela za pomocą 2 magazynków mini, 3 rakiet i jednego magazynka gaussa.
ale jak ktoś lubi to i z pistoletu może do niego walić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis. hmm... Gierka fajna, graficzka spoko. Najmniej podobała mi się misja na statku obcych zaraz po uratowaniu zakładniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 11:27, łehehemati napisał:

Crysis. hmm... Gierka fajna, graficzka spoko. Najmniej podobała mi się misja na statku
obcych zaraz po uratowaniu zakładniczki.



hah, mi ona podobała się najbardziej xD.Ten brak grawitacji mmm... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja we wnętrzu statku (czy aby na pewno?) obcych była niesamowita. Wgniatała klimatem, zwłaszcza jeżeli przechodzi się grę w nocy ze słuchawami na uszach. No i jeszcze ten brak grawitacji, doskonale odwzorowany przez CryTek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 13:28, Ostachh napisał:

Misja we wnętrzu statku (czy aby na pewno?) obcych była niesamowita. Wgniatała klimatem,
zwłaszcza jeżeli przechodzi się grę w nocy ze słuchawami na uszach. No i jeszcze ten
brak grawitacji, doskonale odwzorowany przez CryTek ;)


Dla mnie ta misja była beznadziejna. Trzeba było szukać wejścia do kolejnych pomieszczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 13:33, Tal441 napisał:

> Misja we wnętrzu statku (czy aby na pewno?) obcych była niesamowita. Wgniatała klimatem,

> zwłaszcza jeżeli przechodzi się grę w nocy ze słuchawami na uszach. No i jeszcze
ten
> brak grawitacji, doskonale odwzorowany przez CryTek ;)

Dla mnie ta misja była beznadziejna. Trzeba było szukać wejścia do kolejnych pomieszczeń...


To jak już trzeba trochę pomyśleć to misja jest zła?;p Ja się zgadzam z użytkownikiem Ostachh - ta misja to było ciekawe przeżycie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 13:33, Tal441 napisał:

> Misja we wnętrzu statku (czy aby na pewno?) obcych była niesamowita. Wgniatała klimatem,

> zwłaszcza jeżeli przechodzi się grę w nocy ze słuchawami na uszach. No i jeszcze
ten
> brak grawitacji, doskonale odwzorowany przez CryTek ;)

Dla mnie ta misja była beznadziejna. Trzeba było szukać wejścia do kolejnych pomieszczeń...


Tzn. pierwsze wrażenie było doskonałe, potem, fakt, faktem, w miarę im dłużej szukało się wyjścia było coraz nudniej. Ale jakoś udało mi się z tym w miarę szybko uporać, toteż było naprawdę fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:37, lukesky16 napisał:

Mam pytanko: jakiś czas temu był konkurs o Crysis-ie na gram.pl że można było wygrać
kamizelkę lub śpiwór- Czy został rozstrzygnięty??


Coś mi podpowiada, że jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa Crysis to świetna gra niektórzy mówią, że brak jej tego czegoś by chciało sięgrać.Rada: trzeba poprostu cały czas grać dalej im dalej jesteś tym ciekawiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 17:30, MonczynF napisał:

Taaa Crysis to świetna gra niektórzy mówią, że brak jej tego czegoś by chciało sięgrać.Rada:
trzeba poprostu cały czas grać dalej im dalej jesteś tym ciekawiej:):)

>Dla mnie jest bardzo ciekawa::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 17:30, MonczynF napisał:

Taaa Crysis to świetna gra niektórzy mówią, że brak jej tego czegoś by chciało sięgrać.Rada:
trzeba poprostu cały czas grać dalej im dalej jesteś tym ciekawiej:):)

Fakt jest ciekawa, tylko już ponowne przechodzenie gry, chociażby na wyższym poziomie trudności już takie ciekawe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, odnośnie Crysisa. Mam 150 zł do wydania dzisiaj i nie wiem czy kupić sobie Gears of War czy Crysisa. Proszę o odp. :D( Crysis pójdzie mi bez problemu na średnich detalach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:40, darth 16 napisał:

Mam pytanie, odnośnie Crysisa. Mam 150 zł do wydania dzisiaj i nie wiem czy kupić sobie
Gears of War czy Crysisa. Proszę o odp. :D( Crysis pójdzie mi bez problemu na średnich
detalach)


Crysis. Zdecydowanie Crysis. Grafika przepiękna (w przeciwieństwie do szaroburych klimatów GoW - może niektórzy takie lubią, ja wolę kolorowe widoczki tropikalnej wyspy), grywalność niesamowita (wprawdzie jest pewna liniowość głównych zadań, ale do każdego możesz podejść tak, jak Tobie wygodniej - chcesz wmaszerować do zajętej wioski główną drogą, niszcząc wszystko na swojej drodze? Proszę bardzo. Ale możesz też obejść wioskę i po cichu zlikwidować wrogów tak, by inni się nie zorientowali; albo w ogóle ich nie ruszać), ciekawe lokalizacje (poziom na statku obcych jest... nieziemski;) ).

A GoW? Idziesz i strzelasz. Nic więcej. Jedną ścieżką, czasem dostajesz wybór pomiędzy dwoma, i to właściwie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:40, darth 16 napisał:

Mam pytanie, odnośnie Crysisa. Mam 150 zł do wydania dzisiaj i nie wiem czy kupić sobie
Gears of War czy Crysisa. Proszę o odp. :D( Crysis pójdzie mi bez problemu na średnich
detalach)



Powiem ci tak,mam i Crysisa i GoW i mimo tego że obie gry są doskonałe to jednak skłaniam się do Crysisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:40, darth 16 napisał:

Mam pytanie, odnośnie Crysisa. Mam 150 zł do wydania dzisiaj i nie wiem czy kupić sobie
Gears of War czy Crysisa. Proszę o odp. :D( Crysis pójdzie mi bez problemu na średnich
detalach)


Gralem w obie gry i duzo, duzo bardziej podobal mi sie Crysis. Jest duzo ciekawszy, z lepsza fizyka, grafa i jak dla mnie fabułą ( choc wiem ze nie wszyscy sie ze mna zgodza ;)) Bierz Crysisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się z innymi kup Crysis''a:) Ale też nie zgadzam się z Ringno5, ponieważ GoW jest również bardzo ciekawy, ma taką samą grafikę(chyba:)) i można go przechodzić kilka razy bez znudzenia się. Jednak mimo wszystko polecam crysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Czy ktoś uświadczył problemów z Crysis''em w postaci spóźnień w reakcji klawiatury i myszy??
Dzisiaj zmieniłem grafę z ATI na nVidia i niestety Crysis poza faktem że działa dobrze (jak chodzi o fps) to niestety jest jedną (jak narazie jedyną) grą w której mam spóźnienia klawiatury i myszy przez co jest praktycznie nie grywalny.
Testowałem inne fpp''y (CoD4 i UT3) i problemów w nich nie mam najmniejszych.
Klawiatura i mysz to Logitech G15 oraz Logitech G5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Crysisie jak stoimy w jakimś miejscu przez dłuższy czas to koreańce mogą przybiegać bez końca? Nie ma czegoś takiego w niektórych momentach jak wybicie wszystkich żółtków na danym polu ? Bo jak gram to mam momenty że muszę zostawić ich za plecami bo wydaje mi się że będą przybiegali bez końca.
Do czego służy nasadka taktyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować