Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 05:35, Grizzly. napisał:

Czy w Crysisie jak stoimy w jakimś miejscu przez dłuższy czas to koreańce mogą przybiegać
bez końca? Nie ma czegoś takiego w niektórych momentach jak wybicie wszystkich żółtków
na danym polu ? Bo jak gram to mam momenty że muszę zostawić ich za plecami bo wydaje
mi się że będą przybiegali bez końca.
Do czego służy nasadka taktyczna?


Pewnie,że można wybić wszystkich chociaż w niektórych miejscach może to sprawić problem :)
Nasadka taktyczna dodaje strzałki usypiające do broni,zmeniasz to tak jak przełączasz między trybem jedno i wielo strzałowym-całkiem przydatna rzecz wystarczy że strzelisz byle gdzie(nawet nogi) a wróg pada uśpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 05:35, Grizzly. napisał:

Czy w Crysisie jak stoimy w jakimś miejscu przez dłuższy czas to koreańce mogą przybiegać
bez końca? Nie ma czegoś takiego w niektórych momentach jak wybicie wszystkich żółtków
na danym polu ? Bo jak gram to mam momenty że muszę zostawić ich za plecami bo wydaje
mi się że będą przybiegali bez końca.
Do czego służy nasadka taktyczna?


Zasoby żółtków są ograniczone na danym terenie. Jak Ci się uda wybić wszystkich to masz spokój ale często napotykasz na patrole albo nie wszyscy naraz przybiegną bo nie usłyszą strzelaniny. A nasada usypia ale nie na zawsze, po jakimś czasie wrogowie się budzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:50, Viper napisał:

Czy ktoś uświadczył problemów z Crysis''em w postaci spóźnień w reakcji klawiatury i
myszy??

Jest to problem związany z tym, że Crysis ogranicza transfer danych przez port zajmowany przez klawiaturę. W efekcie G15 ze swoim zaawansowanymi funkcjami nie nadąża za grą. Rozwiązaniem, przynajmniej doraźnym jest odłączenie klawiatury, gdy pojawi się problem i ponowne jej podłączenie. To powinno zresetować ustawienia portu i sprawić, że Windows zajmie się kontrolą przepustowości. U mnie to często pomagało, czasami nie, w końcu problem zniknął zupełnie. Trzeba będzie zaczekać na patch do samej gry pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2008 o 11:10, Kerigun napisał:

Zasoby żółtków są ograniczone na danym terenie. Jak Ci się uda wybić wszystkich to masz
spokój ale często napotykasz na patrole albo nie wszyscy naraz przybiegną bo nie usłyszą
strzelaniny. A nasada usypia ale nie na zawsze, po jakimś czasie wrogowie się budzą.


Np. w bazach jak jestem to się bunkruje i rozwalam żółtków ale oni przez cały czas i tak przybiegają. Wydaje mi się że się odradzają. Wogóle muszę zacząć inaczej grać bo za szybko przechodzę. Często można sobie przejść na około :P Ale trochę szkoda gry bo fajnie jest się poprzyczajać hehe.. A tak w sumie to ta nasadka taktyczna nie zabardzo się przydaje, po co kogoś usypiać lepiej zabijać :) Czy w multiplayerze też można kogoś uśpić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:18, Grizzly. napisał:


> Zasoby żółtków są ograniczone na danym terenie. Jak Ci się uda wybić wszystkich
to masz
> spokój ale często napotykasz na patrole albo nie wszyscy naraz przybiegną bo nie
usłyszą
> strzelaniny. A nasada usypia ale nie na zawsze, po jakimś czasie wrogowie się budzą.


Np. w bazach jak jestem to się bunkruje i rozwalam żółtków ale oni przez cały czas i
tak przybiegają. Wydaje mi się że się odradzają. Wogóle muszę zacząć inaczej grać bo
za szybko przechodzę. Często można sobie przejść na około :P Ale trochę szkoda gry bo
fajnie jest się poprzyczajać hehe.. A tak w sumie to ta nasadka taktyczna nie zabardzo
się przydaje, po co kogoś usypiać lepiej zabijać :) Czy w multiplayerze też można kogoś
uśpić ?


W multi? nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info, w końcu ktoś odpowiedział (a już myślałem że tylko mnie się ten problem zdarzył):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie fabuły bo się chyba trochę pogubiłem. Myślałem że taki strój mają tylko amerykanie a tu nagle mnie na tej nocnej planszy atakują takie same ludki jak ja :) To koreańczycy też mają takie stroje ? Wogóle tamta plansza w nocy była bezsensu bo nie musiałem się za bardzo męczyć. Całość po wyjściu z bunkru do miejsca docelowgo przepłynołem łódką :D Kiedy będe mógł ubijać ufoli ? Bo te koreańce wkrzakach mnie już drażnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Sam przyjdziesz do ufoli, zaczniesz od ich statku :) Misja czy dwie po Onslaught (czołgi), czyli jeszcze trochę.
Szkoda, że nie ma "scenek" walki ocalałych oddziałów NK z Obcymi (może jakaś współpraca z panami w skafandrach?), tylko widać rozwalone pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 16:37, Qbli napisał:

SPOILER
Sam przyjdziesz do ufoli, zaczniesz od ich statku :) Misja czy dwie po Onslaught (czołgi),
czyli jeszcze trochę.
Szkoda, że nie ma "scenek" walki ocalałych oddziałów NK z Obcymi (może jakaś współpraca
z panami w skafandrach?), tylko widać rozwalone pojazdy.


A skąd koreańczycy mają też takie stroje ? Bo ten mój szef to nawet spalał poległych kolegów żeby nie wpadły te cacuszka w ręce wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Ludzie na InCrysis.com wymyślają różne teorie, najlepsza zakładała, że Prophet to szpieg Obcych, którzy współpracują z Koreą. Komentarze zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 16:47, bartez743 napisał:

Witam na jakich ustawieniach radzicie mi grać w Crysisa na sprzęcie Radeon X1950 PRO,
2 GB RAMu, i Athlonie 3200+ ?


Bez problemów na średnio- wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proszę o zaznaczanie wypowiedzi zawierających spojler w
========SPOJLER========
Do zabicia Koreańczyka używamy młotka
========SPOJLER========

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 11:34, Dark SMG napisał:

Jeszcze raz proszę o zaznaczanie wypowiedzi zawierających spojler w
========SPOJLER========
Do zabicia Koreańczyka używamy młotka
========SPOJLER========


A po co, premiera była dawno, każdy kto chciał zagrać, już zagrał i wie o co tu biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 11:38, Ecko09 napisał:

> Jeszcze raz proszę o zaznaczanie wypowiedzi zawierających spojler w
> ========SPOJLER========
> Do zabicia Koreańczyka używamy młotka
> ========SPOJLER========

A po co, premiera była dawno, każdy kto chciał zagrać, już zagrał i wie o co tu biega.

jesteś pewien? premiera HL 1 tez była dawno, a ja do tej pory nie przeszedłem w całości.
To ze gra opuściła tłoczarnie kilka miesięcy temu nie oznacza że nikt nowy jej już nie kupi, spora część czeka na obniżkę cen, inni na okazję ( urodziny, imieniny, modernizacje kompa) a jeszcze inni zapewna na wszytko to razem wzięte.
Sądze że skopiowanie tych 2 linijek z przyklejonego posta nie stanowi dla przewodniczącego większego problemu.
Zatem chciał bym aby każdy, nie zależnie od tego czy od premiery minął dzień, miesiąc czy rok stosował się do przyklejonego regulaminu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dosc irytujacy problem z gra, a mianowisce gra sama mi sie wylancza najczescie podczas wczytawania nowej lokaci albo podasz automatycznego zapisywania. Co moge zrobic zeby wszystko bylo ok?! Dodam jeszcze ze gram na maxymalnej grafice dx10 bez sciec podczas gry wiec to raczej nie to ze mam zaslaby komputer.. wiec co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować