Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 18:01, Beleth napisał:

spytałem ją ponieważ ona wrzuciła tweaka i z jej wypowiedzi wynikało dla mnie że używała
go
nie wnikałem jak dobrze zna gry i jakoś w tym temacie mnie to nie obchodziło

co do tego twojego pliku to wrzuć link do niego na forum, chętnie przebadam :)


prosze zapoznaj sie dokladnie z instrukcja


http://www.crysisforce.com/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id =295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ludzie, zamówiłem Crysis od razu gdy wyszła i była na empik.com! 5 dni czekania aż zgarnąłem tą grę (rodzice nieco się wściekli, że gra taka droga) i odpalam ją na swoim kompie a przy sobie duo-fruo i parę innych słodyczy. No więc instalka. Czekam ok. 30 minut (myślałem trochę prymitywny instalator). No to dobra, odpalam. Radocha, że poszedł Crysis na moim nowiutkim sprzęcie bo miałem taki sprzęt, że lepiej nie gadać. No więc dobra. Wszystko na max detalach i odpalam singla.

Wszystko fajnie ale coś tak czasami dziwnie się gra ładuje. Niby 100% a dalej coś się ładuje. No i zacina się. :| (Grałem na Vista DX10). Zmniejszam detale na wysokie i dalej zacina się. (Później odkryłem, że to wina AA na x16Q. :P). Dobra, mniejsza z tym. Więc początek gry: Jestem w samolocie i spadam. Nagle ta akcja jak tego Azteca zabrało to coś. Ja spadam na wodę i wrażenie wody i otoczenia (nigdy w coś takiego nie grałem!). Dobra, idę idę i zastrzeliłem paru ludzi i dalej spotykam (to był błazen czy psychol bo już nie pamiętam???). Bardzo ładne modele postaci w Crysis ujrzałem. Ale po momencie z trupem Aztec''iem idę dalej. Dobra. Test fizyki. Strzelam w cienkie drzewo i... o mało co z krzesła nie spadłem, że tak ładnie to drewno kawałek po kawałku odpadało. No dobrze. Dochodzę do tych budynków i tam nieco bardziej odkrywam to co dobre z Crysis.

No więc przeszedłem całą grę i bardzo fajnie się grało. Wrażenie zrobiło na mnie ta zamrożona wyspa a potem mapa Exodous. A ostatnia misja była jeszcze lepsza. Czułem się, jakbym grał w coś co nie mógłbym grać. XD

Kiedyś tam otworzyłem multi-player (nadal w niego gram :)) no i wrażenie już mniejsze ale nadal bardzo dobre. Power-struggle miał dużo akcji i napięcia. W Instant-Action była duża szybkość. A że grałem na DX10 to ten tryb dnia i nocy... Teraz to wszystko jest ,,zpatchowane" (już spatchowałem do 1.21) ale to nie tak jak kiedyś. Kiedyś to całe mnóstwo ludzi grało w DX10 (przynajmniej jeden serwer był OK) ale teraz to tylko na DX9 wszystko idzie ale niestety... większość serwerów mam na ,,NIEAUTORYZOWANY SERWER" no i ciężko złapać serw z DX10 na DX9. :|

Ogólne wrażenia z tej gry były bardzo ale to bardzo dobre. Szczerze? Kupiłem tą grę po to by wycisnąć z mojego kompa wszystko co najlepsze. Na przyszłość muszę wymienić procesor na jakiś czterordzeniowy bo mój Core2Duo E4300 przy kryzysie idzie tak sobie. :P

By Fuadex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:38, safran44 napisał:

Cześć na jakich wymagania mi będzie działać Crysis z
AMD Athlon 64+ X2 4200
GeForce 8600 GDDR3 256 mb
2x 1024 gb ramu


Na moim kompie Athlon 64 X2 4400+, Geforce 8500 512 mb i 3 gb ram, chodzi dosyć płynnie na średnich. Mój kolega ma też Geforca 8600, też ma 2 gb ram ale ma za to Athlona 64 X2 5600+ i grał na maxa całkiem znośnie, dlatego Tobie powinno chodzić przynajmniej na wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta, ale zapomniałem się zapytać w poprzednim.
Na jakich serwerach gracie? Jeśli ktoś ma ochotę pograć, gadać proszę na xfire - makos93.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:11, Assasin93 napisał:

Ten Core-x to taki pre-renderowany filmik, tak? Ale dlaczego go zrobili w takim razie?
Może mi ktoś wytłumaczyć? :)

żeby ludzie się jarali i kupowali grę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę Crysis i jak prubuje ją zainstalowć to wykakuje mi pierwsze okno instalacjie, a potem coś takie (dołączony obrazek) i koniec. Co mam zrobić żeby ją zainstalować? Dodam że mam Vistę (bo koledze ta sama na XP chodzi).

20080426230815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:41, Kraju92 napisał:

> Cześć na jakich wymagania mi będzie działać Crysis z
> AMD Athlon 64+ X2 4200
> GeForce 8600 GDDR3 256 mb
> 2x 1024 gb ramu

Na moim kompie Athlon 64 X2 4400+, Geforce 8500 512 mb i 3 gb ram, chodzi dosyć płynnie
na średnich. Mój kolega ma też Geforca 8600, też ma 2 gb ram ale ma za to Athlona 64
X2 5600+ i grał na maxa całkiem znośnie, dlatego Tobie powinno chodzić przynajmniej na
wysokich.

Na moim kompie Athlon 64 2800+, ATI Radeon 1950 Pro, 1776 DDR 1 Ram przy najnowszym pachu chodziło mi bez najmniejszego problemu na średnich ustawieniach.
Pójdzie ci na wysokich bez na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 14:39, Danoo napisał:

Na moim kompie Athlon 64 2800+, ATI Radeon 1950 Pro, 1776 DDR 1 Ram przy najnowszym
pachu chodziło mi bez najmniejszego problemu na średnich ustawieniach.
Pójdzie ci na wysokich bez na 100%.


Będę musiał spróbować, jak mi chodzi, ale najpierw muszę pobrać patch 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:27, Virus 500 napisał:

Proste , pisze przecież po angielsku , że :
INSTALATOR JEST USZKODZONY


w którym miejscu on tak pisze?
tam jest napisane że instalacja została przerwana przed jej zakończeniem, system nie został zmodyfiokwany (domyślam się że chodzi o instalację) no i aby zakończyć instalkę innym razem, należy zacząć od nowa
ani słowa że instalator jest uszkodzony...
domyślam się że chodzi co o słowo "interrupted"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:26, Wojtek404 napisał:

> Proste , pisze przecież po angielsku , że :
> INSTALATOR JEST USZKODZONY

No i co mam z tym zrobić?


zareklamowac do sklepu w ktorym kupiles a oni powinni ci od razu wymienic na nowy egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:54, Virus 500 napisał:

Jakby chodził Crysis na grafice GeForce 9600 Gt ?


Zależy od reszty sprzętu, ale jeśli tez masz dobry ro na wysokich da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:54, Virus 500 napisał:

Jakby chodził Crysis na grafice GeForce 9600 Gt ?

podajesz kartę graficzną - dobrze, tylko czemu nie podajesz RAMU i Procesora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować