Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2008 o 16:27, gothicerofan napisał:

> Jakby chodził Crysis na grafice GeForce 9600 Gt ?
podajesz kartę graficzną - dobrze, tylko czemu nie podajesz RAMU i Procesora ?


Zerknij na podpis ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z sterowaniem w grze jest ono nie synchriniczne z klawiatura.
Instalacja patchy1.1 i 1.2 nie pomaga... prosze o pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 17:09, Virus 500 napisał:

yyyyyy :
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40743

Nie będzie Crysis 2 ? ;,(

Na gramie ten news też był i tak naprawdę chodzi o to, że Crysis 2 powstanie nie tylko na PC, ale także na konsole, po prostu nie chcą się przyznać do błędu jaki popełnili przy Crysisie robiąc go tylko na PieCyki. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 19:10, Gol Galad napisał:

Na gramie ten news też był i tak naprawdę chodzi o to, że Crysis 2 powstanie nie tylko
na PC, ale także na konsole, po prostu nie chcą się przyznać do błędu jaki popełnili
przy Crysisie robiąc go tylko na PieCyki. xP


Wydając Crysisa 2 również na konsolę zarobią trzy razy więcej niż gdyby wydali tylko na peceta. W końcu Crysis sprzedał się bardzo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra , karta graficzna grzeje mi się do 70 stopni w Crysis , gram na full opcjach graficznych , rozdziałka 1024x768 , gra pięknie chodzi da się grać bardzo ładnie , a w Counter-Strike Source grafika grzeje mi się nawet do 75 stopni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 08:50, Virus 500 napisał:

Masakra , karta graficzna grzeje mi się do 70 stopni w Crysis , gram na full opcjach
graficznych , rozdziałka 1024x768 , gra pięknie chodzi da się grać bardzo ładnie , a
w Counter-Strike Source grafika grzeje mi się nawet do 75 stopni xD


Jaka masakra? Dla mnie te temperatury są ok. Jeśli zaczną przekraczać 90*C dopiero wtedy zacznij się zastanawiać nad poprawieniem wentylacji. A''propos - jaką masz obudowę i jakie wiatraki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Na jakie detale mogę liczyć grając w Crysisa na intel Pentium4 3,2 Ghz, Gf 8500 GT 512 mb, 2 Gb Ram?
Wiem że można to sprawdzić na podstawie wymagań które są podane, ale to nie jest to co zapytanie się graczy którzy już w grę grają, poza tym wymagania na pudełku są i tak dość niedokładne na przykład AC wymagania takie duże a chodzi mi na średnich bez zacięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:12, Gorn7 napisał:

Ja mam pytanie. Na jakie detale mogę liczyć grając w Crysisa na intel Pentium4 3,2 Ghz,
Gf 8500 GT 512 mb, 2 Gb Ram?
Wiem że można to sprawdzić na podstawie wymagań które są podane, ale to nie jest to co
zapytanie się graczy którzy już w grę grają, poza tym wymagania na pudełku są i tak dość
niedokładne na przykład AC wymagania takie duże a chodzi mi na średnich bez zacięcia.

coś w okolicac średnich może średnie +, masz słabiutkiego procka jak na dzisiejsze czasy i karta też za dobra nie jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do procka to się zgodze, ale co do karty nie, jeszcze mnie nigdy nie zawiodła w G3 na max. sobie mogę pograć mówią że Gf 8500 jest mało wydajna ja tego nie dostrzegam^^
A jeszcze co do gry gdzie bardziej opłaca się kupic waszym zdaniem w sklepie czy przez neta?
BTW: Nie liczyłem że możliwe jest że mi pójdzie na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 22:44, tomekens napisał:

czy wejdzie mi crysis na amd 2800+,1280mb ram,karta grafiki GEFORCE 7600GS 256mb ?

masz za słabego procka -.- UMIESZ czytac!? ja już nie wiem...

W ogóle Crysis mi się nie podoba pozatym że ma bardzo dobrą grafe to nic innego sobą nie prezentuje ... Dużo lepszy dla mnie jest Counter Strike ... Pozatym te moce też są dziwne troche no i wymagania ... ehh. Lepiej idzcie pograc w ASSASIN''S Creed ;) Dobrze wam radze !
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 10:34, Virus 500 napisał:

Kurde , w tej grze jest zdecydowanie za mało krwi :/
Jakieś pomysły ?

A może modów byś poszukał? Ale wątpię aby były na to. Mi tam oczywiście to nie przeszkadza a crisic nie jest rzeźnią tylko skradanką, którą bardzo lubię tak samo jak Far Cry. A jeśli chcesz dużo krwi to proponuję zwrócić uwagę na którąś z części F.E.A.R. tam to aż mnie denerwowało jak wpakowałem dosłownie kilka kulek w przeciwnika i robiła się czerwona plama zasłaniająca prawie całą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 22:49, DreaN napisał:

W ogóle Crysis mi się nie podoba pozatym że ma bardzo dobrą grafe to nic innego sobą
nie prezentuje ... Dużo lepszy dla mnie jest Counter Strike ... Pozatym te moce też są
dziwne troche no i wymagania ... ehh. Lepiej idzcie pograc w ASSASIN''S Creed ;) Dobrze
wam radze !
pozdrawiam



errr...no już pomijam że porównujesz gry zupełnie różnego kalibru i zastosowania, mimo iż teoretycznie z tego samego gatunku...mogę się zgodzić że fabularnie Crysis nic nowego nie wnosi, ale nie jest to gra zła, tylko po prostu porządna...pamiętaj że wiele od niej wymagano, więc i fakt nie dorównywania wszystkim marzeniom ma pewne znaczenie :P
co do wymagań - prawie każda nówka ma wymagania jak z koszmaru i można w nią pograć sensownie najwcześniej pół roku po premierze :P sam aby pograć w Battlefield 2 musiałem 2 lata poczekać na nowego kompa :P więc wymagania to jak dla mnie trochę względny minus...któregoś dnia będziesz się z nich śmiał :)
nie wiem co tylko masz do mocy, znalazłbym kilka lepszych rzeczy, godnych przyczepienia się w tej grze, a moce sam uważam za bardzo ciekawe urozmaicenie rozgrywki...szkoda że NPC tak głupieją przy używaniu niewidzialności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy mają grafikę 8800 i gra nie chcę na full detalach płynnie chodzić , mam rozwiązanie :
Wejdźcie do folderu z grą o tam :
x:\Crysis\Game\Config\CVarGroups
tam jest plik sys_spec_Shading.cfg
Wejdźcie tam i tam w każdym zmieńcie wartość na 0 w ej linijce : r_HDRRendering

Gra będzie o wiele płynniej chodzić bez utraty jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 10:34, Virus 500 napisał:

Kurde , w tej grze jest zdecydowanie za mało krwi :/
Jakieś pomysły ?


Jesteś wampirem czy co? :)
To oczywiście kwestia gustu, bo mnie np. chlapanie hektolitrami krwi wcale ale to wcale nie bawi :)

DreaN ->

Dnia 04.05.2008 o 10:34, Virus 500 napisał:

W ogóle Crysis mi się nie podoba pozatym że ma bardzo dobrą grafe to nic innego sobą nie prezentuje ... Dużo
lepszy dla mnie jest Counter Strike ...


Czy to znaczy, że CS ma jakąkolwiek fabułę lub wnosi coś więcej niż np. seria UT? ;)
Beleth słusznie napisał, że to zupełnie inna odmiana gier, które nijak nie mają się do tych typu FarCry czy właśnie Crysis.
Ja wogóle nie pamiętam, by fabuła w fpsach była czymś żywotnie ważnym. Crysis miał pokazać swoje możliwości graficzne i tyle. Fabuła od początku była tylko dodatkiem. I tak wiadomo co w takich grach jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale koledze trzeba tu przyznać rację , co ma Counter-Strike do Crysisa ?
Cs to tylko tryb multiplayer , a Crysis to Single i Multi , porównałeś to tak jak pomidora z ogórkiem , co mają ze sobą wspólnego ? Nic , poza tym że dobrze smakują xD

Ale fabuła w Crysis rzeczywiście trochę drętwa :| Początek to już zupełnie banał w sumie nic nam ie pokazuje , tylko że Helena wzywa pomocy i potem coś nie otwiera ,, ohh fascynujące ....

No i dalej , zabiją dwóch naszych i nawet nie próbują tego wyjaśnić , trzymają się tylko misji wyznaczonych przez dowództwo , nawet nie powiadomią ich o tym :/
W sumie gra bardzo dobra pod względem grafiki , ale fabuła trochę sztuczna .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować