Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

/.../

Coś masz nie tak z kartą, resztą komputera albo z systemem. Moja grafika (EVGA 8800GT 512MB SuperSuperClocked) na Windows Vista Ultimate pozwala mi płynnie grać w Crysisa w ustawieniach Very High z AAx4. Grę mam spatchowaną do wersji 1.2.1. i korzystam ze słynnego pliku autoexec.cfg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 08:53, gadula4 napisał:

A ja mam takie pytanko - mam nie kręcony Q6600 z Scythe Mugen, BFG GeForce 8800GT OC2
i 2x2GB 800mhz OCZ Platinum CL5 Vista Upgrade - niedługo kupuję monitor 24'' z rozdziałką
1920x1200 - pytanie jest takie - czy z AAx4 jest szansa zagrać na średnich w full rozdziałce
(mam WinXP 64bit).


pewnie ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 00:54, MLODY2K6 napisał:

Tak powinno byc. Ale od poczatku pamietaj ze w Crysis mozesz uruchomic detale VH (Very
High) na win XP.


Hmmm. Dziwne, bo z tego co mi wiadomo to na systemie win XP gra w Crysisa na ustawieniach Very High nie jest możliwa. Przynajmniej nie jest możliwa bez żadnego grzebana w jakiś plikach czy ich podmianie, ale co do tego też nie jestem tak do końca pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:04, dave03 napisał:

> Tak powinno byc. Ale od poczatku pamietaj ze w Crysis mozesz uruchomic detale VH
(Very
> High) na win XP.

Hmmm. Dziwne, bo z tego co mi wiadomo to na systemie win XP gra w Crysisa na ustawieniach
Very High nie jest możliwa. Przynajmniej nie jest możliwa bez żadnego grzebana w jakiś
plikach czy ich podmianie, ale co do tego też nie jestem tak do końca pewien.


No to powinieneś być pewien, bo masz 100% prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:04, dave03 napisał:

> Tak powinno byc. Ale od poczatku pamietaj ze w Crysis mozesz uruchomic detale VH
(Very
> High) na win XP.

Hmmm. Dziwne, bo z tego co mi wiadomo to na systemie win XP gra w Crysisa na ustawieniach
Very High nie jest możliwa. Przynajmniej nie jest możliwa bez żadnego grzebana w jakiś
plikach czy ich podmianie, ale co do tego też nie jestem tak do końca pewien.


dobrze ze uzyles slowa "przynajmniej" bo dla wiedzy wspolnej podminiasz pare plikow w katalogu z plikami cfg i masz Very High w XP a jak chcesz byc jeszcze lepszy (taki jak ja) to wrzucasz specjalny pliczek cfg dodajacy 3x wiecej cieni w grze i zmniejszajacy jej wymagania :P

tutaj tak dla pokazania o co chodzi:
http://www.crysisforce.com/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=295

mam nadzieje ze moglem pomoc, heheh jestem juz starym wyjadaczem na tym kanale i tej grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 00:36, MLODY2K6 napisał:

podminiasz pare plikow w katalogu z plikami cfg i masz Very High w XP a jak chcesz byc jeszcze lepszy (taki jak
ja) to wrzucasz specjalny pliczek cfg dodajacy 3x wiecej cieni w grze i zmniejszajacy
jej wymagania :P


Dobrze wiedzieć tylko pytanie czy warto mi się z tym bawić z następującym konfigiem C2D E4500, GeForce 9600GT i 2GB Ramu? Na ustawieniach High miałem w krytycznych momentach 28fpsów i teraz jest kwestia o ile spadają te wymagania? Zaznaczam jednak, że wówczas miałem win XP 64 bit a teraz mam 32, a to podobno w tej grze robi dużą różnice. Niestety na korzyść systemu 64 bitowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2008 o 18:51, dave03 napisał:

Dobrze wiedzieć tylko pytanie czy warto mi się z tym bawić z następującym konfigiem C2D
E4500, GeForce 9600GT i 2GB Ramu? Na ustawieniach High miałem w krytycznych momentach
28fpsów i teraz jest kwestia o ile spadają te wymagania? Zaznaczam jednak, że wówczas
miałem win XP 64 bit a teraz mam 32, a to podobno w tej grze robi dużą różnice. Niestety
na korzyść systemu 64 bitowego.

Pewnie ze sie oplaca zessaj sobie pliko do detali Very High i tweaka ktorego podalem pare postow wyzej i wzuc go z katalogu high end. Zobacz efekty powinienes ocipiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 18:51, dave03 napisał:

> podminiasz pare plikow w katalogu z plikami cfg i masz Very High w XP a jak chcesz
byc jeszcze lepszy (taki jak
> ja) to wrzucasz specjalny pliczek cfg dodajacy 3x wiecej cieni w grze i zmniejszajacy

> jej wymagania :P

Dobrze wiedzieć tylko pytanie czy warto mi się z tym bawić z następującym konfigiem C2D
E4500
, GeForce 9600GT i 2GB Ramu? Na ustawieniach High miałem w krytycznych momentach
28fpsów i teraz jest kwestia o ile spadają te wymagania? Zaznaczam jednak, że wówczas
miałem win XP 64 bit a teraz mam 32, a to podobno w tej grze robi dużą różnice. Niestety
na korzyść systemu 64 bitowego.

Odpusc, Very High będzie w granicach 15fpsów, przy większej jatce będzie nawet mniej niż 10.(kolega ma podobny kofing )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pytanie kto tutaj ma racje, bo rozbieżności są tutaj jednak dość spore. Nie ma co ukrywać że lepiej by dla mnie było gdyby to wersja MLODY2K6 (sorry,ale nie wiem jak odmienić Twojego nicka) była prawdziwa, bo przy 15fpsach w grę tego typu grać się już niestety komfortowo nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 23:20, dave03 napisał:

No to teraz pytanie kto tutaj ma racje, bo rozbieżności są tutaj jednak dość spore. Nie
ma co ukrywać że lepiej by dla mnie było gdyby to wersja MLODY2K6 (sorry,ale nie wiem
jak odmienić Twojego nicka) była prawdziwa, bo przy 15fpsach w grę tego typu grać się
już niestety komfortowo nie da.


Odpuść sobie Very High, nie na tym kompie, no chyba, że lubisz grać przy 15 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:59, Gol Galad napisał:

Baj baj poprawione multi...

Z takimi wymaganiami to nie ma się czym za bardzo trybem muli przejmować.

Dnia 02.06.2008 o 17:59, Gol Galad napisał:

Chyba, że z tym dodatkiem, to nadzieja zawsze jest, ale złudna, bo to nad drugą częścią
też pracują... :F


A to ciekawe, bo przecież tak narzekali na mizerną sprzedaż "jedynki" a tu krótko po jej premierze zabierają się za część drugą. Dziwne. No chyba że robią ją tylko i wyłącznie na konsole, ale tego jak na razie nie wie chyba nikt. W każdym bądź razie za Crysisem 2 mi się nie spieszy. Będzie to będzie, nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:42, dave03 napisał:



A to ciekawe, bo przecież tak narzekali na mizerną sprzedaż "jedynki" a tu krótko po
jej premierze zabierają się za część drugą. Dziwne. No chyba że robią ją tylko i wyłącznie
na konsole, ale tego jak na razie nie wie chyba nikt. W każdym bądź razie za Crysisem
2 mi się nie spieszy. Będzie to będzie, nie to nie.


No narzekali, ale Crysis został zapowiedziany jako trylogia, a nie pojedyncza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy gracz ale duza ilosc ich mówiła że crysis to rewolucja,ma takie wymagania ze nikomu nie pujdzie na najwzszch,jak dla mnie całe te zamieszanie wywołane było tym ze to była 1 gra która potrzebowała takiego sprzętu,bo cryengine 2 to naprawde fajny silnik graficzny ale czesciej widzmy unreal engine 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:29, Get Down napisał:

Nie każdy gracz ale duza ilosc ich mówiła że crysis to rewolucja,ma takie wymagania ze
nikomu nie pujdzie na najwzszch,jak dla mnie całe te zamieszanie wywołane było tym ze
to była 1 gra która potrzebowała takiego sprzętu,bo cryengine 2 to naprawde fajny
silnik graficzny ale czesciej widzmy unreal engine 3

To prawda takie zamieszanie że będzie trzeba mieć ileś tam kart graficznych itp.
A ja grałem na najwyższych no oprucz tekstur.Gra fajna nawet bardzo ale zakończenie mnie dobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować