Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 15:26, Kraju92 napisał:

Ze wszystkich oficjalnych źródeł wynika że jest to kontynuacja nie dodatek. Również jestem
zawiedziony że nie będzie kontynuacji fabuły z jedynki, w końcu skończyło się dokładnie
tak jakby miała być następna część, a tak wogóle to miała być trylogia.

Bwhahaa.... A to mi dobre...
Na moje logiczne źródło, to będzie jedynie dodatek. Toć kontynuacja raczej powinna mieć kontynuowaną fabułę z poprzednika, czyż nie? A Warhead akurat będzie opowiadał historię Psycho podczas tej misji. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 20:21, Gol Galad napisał:

Bwhahaa.... A to mi dobre...
Na moje logiczne źródło, to będzie jedynie dodatek. Toć kontynuacja raczej powinna mieć
kontynuowaną fabułę z poprzednika, czyż nie? A Warhead akurat będzie opowiadał historię
Psycho podczas tej misji. ;P


Niekoniecznie zawsze jest że druga część to kontynuacja pierwszej, chociaż często się tak zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo i ukończyłem Crysisa po raz trzeci. Tym razem w 1024x768, niektóre opcje na średnich detalach. Poprzednie dwa razy ze wszystkim na minimum, raz w 800x600, drugi w 1280x1024. Niezła grafika, choć gdy sprawie se lepszą karte graficzną przejde jeszcze raz ze wszystkimi opcjami na średnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Udało mi się przejśc Crysisa 1 na poziomie łatwym, 1 na poziomie normalnym, 1 na poziomie trudnym i 1 na Delcie. Jeśli chodzi o delte to ciężko. Bardzo. Ale nie o tym mowa. Tryb Wielu Graczy. Nigdy nie lubiłem tego bo zwykle są jakieś problemy. Czemu? Przez internet 150 kb''s. No dobra o co chodzi. Jest lista serwerów. Mam patch 1.2.1. Wchodzę na pierwszy lepszy i... Brak Autoryzacji Serwera (3). Tak jest ze wszystkimi. Bardzo rzadko udaje mi się wejśc na jakiś serwer. Z tego co widzę to dobrze chodzi bez zacinania się na rozdzielczości 1680x1050 i ustawieniami graficznymi na średnich. Mówili i firewallu itp, PunkBusterze i innych sposobach ale to nie podziałało. Moje IP jest wewnętrzne cokolwiek to da. Mogę się założyc że to przez tą szybkośc internetu. Proszę o pomoc na GG: 263132 lub Skype: Phoenix_Life.

Ps. Oto zdjęcie tego komunikatu. Jeśli u was też jest to zamazane to sory. Nie wiem od czego to jest...

20080607032620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:04, Chester001 napisał:

hej mam E7200(2,53 Ghz) +
2x1024 GB ram ddr2,
9600GT (675/2000)

czy ta gra na full detal w DX9 i dx10bedzie mi działać płynnie w rozdzielczości 1400x1200??


Raczej nie, nieco za słaba karta graficzna, ale spróbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to powiem, że szlag mnie trafi. :-[
Gra zawiesza mi się na zasadzie loteryjnej. Raz uda mi się pograć 20 minut, raz zawisa już po załadowaniu menu. Spatchowaną mam do wersji 1.2.1Komp - C2D E6750, 4x1GB DDR2 800MHz, 8800GT 512MB EVGA SuperSuperClocked, Vista Ultimate 32-bit. Próbowałem odinstalować Vista SP1 - nic nie daje. Czy z-, czy bez-, gra się wiesza. Próbowałem też różnych sterowników - od wersji 169.32 począwszy - i to sterowników od EVGA i sterowników od NVidii. Przy okazji grę też próbowałem z patchem jednym, drugim i bez patchów. Wciąż to samo. Cóż zrobić? Ma ktoś pomysła?
Przy okazji, gdzieś, kiedyś ktoś wspominał, że na XP można odblokować detale "very high". W jaki sposób? Jeśli na Viście nic nie zrobię to zainstaluję XP, bo już mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:35, mrosi napisał:

Generalnie to powiem, że szlag mnie trafi. :-[
Gra zawiesza mi się na zasadzie loteryjnej. Raz uda mi się pograć 20 minut, raz zawisa
już po załadowaniu menu. Spatchowaną mam do wersji 1.2.1Komp - C2D E6750, 4x1GB DDR2
800MHz, 8800GT 512MB EVGA SuperSuperClocked, Vista Ultimate 32-bit. Próbowałem odinstalować
Vista SP1 - nic nie daje. Czy z-, czy bez-, gra się wiesza. Próbowałem też różnych sterowników
- od wersji 169.32 począwszy - i to sterowników od EVGA i sterowników od NVidii. Przy
okazji grę też próbowałem z patchem jednym, drugim i bez patchów. Wciąż to samo. Cóż
zrobić? Ma ktoś pomysła?
Przy okazji, gdzieś, kiedyś ktoś wspominał, że na XP można odblokować detale "very high".
W jaki sposób? Jeśli na Viście nic nie zrobię to zainstaluję XP, bo już mnie trafia...


zobacz czy procek się nie grzeje, może go podkręciłeś i działą teraz niestabilnie, może zainstaluj aktualne stery do chipsetu płyty gł.
w końcu może to wina grafiki, podobnie jak procek może za mocno podkręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:53, Dark SMG napisał:

zobacz czy procek się nie grzeje, może go podkręciłeś i działą teraz niestabilnie,


Nie podkręcam - bo i po co? 2.66GHz w zupełności wystarczy. Temperatura w stresie ~42*C.

Dnia 17.06.2008 o 19:53, Dark SMG napisał:

może zainstaluj aktualne stery do chipsetu płyty gł.


Mam najnowsze

Dnia 17.06.2008 o 19:53, Dark SMG napisał:

w końcu może to wina grafiki, podobnie jak procek może za mocno podkręcona.


Jak wyżej - nie podkręcana. Temperatura w stresie nie przekroczyła u mnie jeszcze 75*C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym obstawiał na procek, a jeśli go nie podkręcałeś, to spróbuj zmienić wartość FSB procesora o jakąś małą wartość(10-20MHz), z 2-3 razy i za każdym razem spróbuj Crysisa. Możliwe, że masz taki model, że po prostu przy określonych wartościach taktowania wysiada przy większych obciążeniach, czytałem o takich przypadkach.

Dodaj jeszcze, czy w innych grach to występuje(aby procesor był pod obciążeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W zasadzie tylko w trzech grach - Crysis. FarCry, Rise of Nations.
Szczerze powiedziawszy jeszcze o tego typu "haczykach" nie słyszałem. Tylko co zrobić np. w przypadku tej ostatniej gry, jeśli w taki sam sposób wiesza się na laptoku, gdzie mam Vistę Home Premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 20:21, mrosi napisał:

/.../
W zasadzie tylko w trzech grach - Crysis. FarCry, Rise of Nations.

No i to raczej potwierdza, że to procesor. Jeszcze, żeby było pewne, sprawdź na XP, bo całkiem prawdopodobne, że to coś z systemem. : p

Ogólnie z tym obciążeniem dla pewności użyj programu OCCT, s&m czy jakiegoś benchmarka. I zostaw je na jakiś dłuższy czas(tylko rób przerwy między nimi, dla bezpieczeństwa procesora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No i dupa siup...
To samo na XP. Po jakichś 20 minutach grania komp zwisł. Temp procka 41*C, grafiki 69*C. Wywaliło komunikat "Sterownik główny ekranu nv_4 przestał działać" i zaczęło mi wyświetlać pulpit w 16 kolorach... :-{
Zastanawiam się czy nie zainstalować sterowników z płyty dostarczonej z grafiką (dość stare...) i odpuścić sobie nowe stery i od EVGA i od NVidii...
BTW - wracam do Visty... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 07:51, mrosi napisał:

/.../

No i dupa siup...
To samo na XP. Po jakichś 20 minutach grania komp zwisł. Temp procka 41*C, grafiki 69*C.
Wywaliło komunikat "Sterownik główny ekranu nv_4 przestał działać" i zaczęło mi wyświetlać
pulpit w 16 kolorach... :-{
Zastanawiam się czy nie zainstalować sterowników z płyty dostarczonej z grafiką (dość
stare...) i odpuścić sobie nowe stery i od EVGA i od NVidii...
BTW - wracam do Visty... :-D


Sterownik główny ekranu nv_4 przestał działać_ Ja tak mam, gdz karta graficzna mi sie przegrzeje. Może tobie te sie grzeje karta graficzna. 69 stopni to raczej nie jest normalna temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 07:54, Ecko09 napisał:

Ja tak mam, gdz karta graficzna mi sie przegrzeje. Może tobie te sie grzeje karta graficzna. 69 stopni to raczej
nie jest normalna temp.


Wierz mi, że to jest rewelacyjna temperatura dla grafiki w stresie...
Przypominam, że NVidia ustaliła próg zwalniania procesora graficznego na 130*C. Tak naprawdę do 90*C nie ma co się przejmować. Popatrz zresztą na temperatury nowych modeli NVidii GTX280 - w stresie 105*C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie wyjaśniło.
Grafika - znaczy padnięta. Nie wytrzymuje nawet 2 minut testu ATI Tool bez artefaktowania. Temperatura sięgała 100*C (prawdopodobnie poprzednio miałem błędne odczyty temperatur). Jutro moja EVGA wędruje do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 18:01, mrosi napisał:

Sie wyjaśniło.
Grafika - znaczy padnięta. Nie wytrzymuje nawet 2 minut testu ATI Tool bez artefaktowania.
Temperatura sięgała 100*C (prawdopodobnie poprzednio miałem błędne odczyty temperatur).
Jutro moja EVGA wędruje do serwisu.


witaj w gronie :)) Znaczy sie ja juz sie 2 wyzbylem czekam az kolejna padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować