Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Powiem wam że Crysis jest booski :D Pierwszy raz grałem nim na GrForce 7300 GT, najniższe detale a i tak mi cięło w etapie gdzie latam po kosmicznym statku. Kineskopówka stara (co najmniej 10 lat) 15 cali. Fajnie się nawet grało ale wiadomo że nie to co wymaga się od Crysisa. Od niedawna mam 19 cali LCD i GeForce 8800 GT fabrycznie podkręcony oraz AMD X2 6000+. Teraz gram na najwyższych jakie się da (XP, wszystkie opcje na wysokie) oraz AA 8x. Grafika mnie powaliła na kolana i na kolanach tego posta piszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:45, Gol Galad napisał:

> Zrobiłem upgrade compa i chce zagrać w Crysisa prawie na full detalach. Który patch
jest
> teraz najnowszy i czy muszę instalować poprzednie ??
A pozostali dwaj ci nie odpowiedzieli który jest najnowszy to ja powiem - 1.21. :)

Dodatkowa jedynka usuwa problem z crashami w grze. :p


Czyli mam znaleźć 1.21 ale czy mam wcześniejsze patche instalować czy ten 1.21 starczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 22:25, Kerigun napisał:

Czyli mam znaleźć 1.21 ale czy mam wcześniejsze patche instalować czy ten 1.21 starczy
??

Najpierw instalujesz 1.2(musi mieć 1.2, nie 1.1->1.2, tylko 1.2), potem instalujesz 1.21. ;p
Byś przynajmniej pogoglował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:59, MLODY2K6 napisał:

chciałbym zobaczyc jakis filmik jak to wyglada na zolniezu i jak to mnozy jego sile :)


W tym artykule co go czytałem było zdjęcie, nie pamiętam go dokładnie, ale nie wyglądał jak dzisiejsi żołnierze. Ale również nie wyglądało to jak w Crysisie, no i nie będzie on miał jak na razie funkcji niewidzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 11:05, MLODY2K6 napisał:

spokojnie pozyjemy zobaczymy :)


I tak pewnie w naszej polskiej armii nie zobaczymy takich kombinezonów przez bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 11:01, Kraju92 napisał:

W tym artykule co go czytałem było zdjęcie,


Coś takiego widziałeś? http://bi.gazeta.pl/im/1/5183/z5183731X.jpg

Wydaje mi się, że takie nanoskafandry jak w Crysisie raczej w najblizszych kilkunastu/dziesięciu latach nie bedą dostępne... szybciej w armii pojawia się egzoszkielety podobne do tych, które można "wypróbować" w Lost Planet :)

Przynajmniej takie jest moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 11:19, hunter22 napisał:

> W tym artykule co go czytałem było zdjęcie,

Coś takiego widziałeś? http://bi.gazeta.pl/im/1/5183/z5183731X.jpg

Ja tam wręcz widziałem filmik z tym gościem, jakiś rok temu,chyba nawet podałem link w tym temacie. Facet bez problemu podnosił ciężary których normalny człowiek w życiu by nie podniósł... no, chyba że byłby takim Pudzianem na sterydach, i innych używkach.
W każdym bądź razie te egzoszkielety wcale nie są takim wymysłem. One naprawdę mogą niedługo trafić do powszechnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 11:22, Darkstar181 napisał:

Ja tam wręcz widziałem filmik z tym gościem, jakiś rok temu,chyba nawet podałem link
w tym temacie. Facet bez problemu podnosił ciężary których normalny człowiek w życiu
by nie podniósł... no, chyba że byłby takim Pudzianem na sterydach, i innych używkach.


Znalazłem jeden filmik, fakt podnosi ciężary... http://patrz.pl/filmy/id/321704 ;)

Dnia 14.07.2008 o 11:22, Darkstar181 napisał:

W każdym bądź razie te egzoszkielety wcale nie są takim wymysłem. One naprawdę mogą niedługo
trafić do powszechnego użytku.


Całkiem możliwe, że niedlugo staną sie one powszechnie stosowane w armiach, mi raczej chodzlo o skafander z Crysisa, takie egzoszkielety to jednak odległa przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może mi ktoś dać link do tego .cfg, który w ogóle nie zmieniał grafiki, ale dodawał FPS? Znam mody jak Ultra High czy CCC, ale chcę to zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do starych wyjadaczy tej gry. Otóż dziś kupiłem Crysisa i nie wiem do jakiej wersji go patchowac 1.2 czy 1.2.1, czy ten drugi hotfix naprawia cokolwiek, poza crashami w rozgrywce online ( i tak nie będę grał online więc się zastanawiam czy mi jest potrzebny wogóle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdy chce zainstalować patcha ( jest tak ze wszystkimi wersjami) wyskakuje mi informacja która jest zamieszczona powyżej.
I dla tych co nie widzieli zamieszczam screena z rekinem, pierwszy raz się spotkałem z tymi zwierzętami, i mam pytanie da się je w jakiś sposób zabić?

20080721152004

20080721152040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2008 o 15:20, Gorn7 napisał:

I dla tych co nie widzieli zamieszczam screena z rekinem, pierwszy raz się spotkałem
z tymi zwierzętami, i mam pytanie da się je w jakiś sposób zabić?


Poswiecilem wiele czasu na probe zabicia tego rekina i niestety nie udalo mi sie, takze mysle ze jest to niemozliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 15:20, Gorn7 napisał:

Mam problem, gdy chce zainstalować patcha ( jest tak ze wszystkimi wersjami) wyskakuje
mi informacja która jest zamieszczona powyżej.
I dla tych co nie widzieli zamieszczam screena z rekinem, pierwszy raz się spotkałem
z tymi zwierzętami, i mam pytanie da się je w jakiś sposób zabić?

Duży :P ja jak grałem nie widziałem go a dużo pływałem ale zabić się pewnie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować