Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 16:54, Rusell napisał:


> I jeszcze coś. Nie obrażaj innych. To takie ekhm... niekulturalne..
Przecież nikogo nie obraziłem.

A kumpel?? Od pokemonów go wyzwałeś. Niech ci będzie

Dnia 26.08.2008 o 16:54, Rusell napisał:

Po prostu wnerwil mnie ten qmpel bo upiera sie ze jego karta uciagnie crysisa na high
Chyba ze mowil o innych Crysisie, np na gameboye

Może się troszkę mylę, ale innych crysisów nie ma. A jeżeli ta karta ( nie znam się na kartach graficznych) jest słaba.. Ja też mam starą kartę i Crysisi mi hula. Ale nie radzę ci kupywać. Może się okazać, że jednak ci nie pójdzie. Ja też bałem się kupić... Od kumpla pożyczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:00, piotr.kwazi napisał:

>
> > I jeszcze coś. Nie obrażaj innych. To takie ekhm... niekulturalne..
> Przecież nikogo nie obraziłem.
A kumpel?? Od pokemonów go wyzwałeś. Niech ci będzie
> Po prostu wnerwil mnie ten qmpel bo upiera sie ze jego karta uciagnie crysisa na
high
> Chyba ze mowil o innych Crysisie, np na gameboye
Może się troszkę mylę, ale innych crysisów nie ma. A jeżeli ta karta ( nie znam się na
kartach graficznych) jest słaba.. Ja też mam starą kartę i Crysisi mi hula. Ale nie radzę
ci kupywać. Może się okazać, że jednak ci nie pójdzie. Ja też bałem się kupić... Od kumpla
pożyczyłem.

jak bedziesz odpowiadal na kolejne posty to czytaj je chociaz uwaznie:P
Napisalem wyraznie ze karta kumpla
Ja mam od dawna crysisa i chodzi mi na srednich
x1300 to odpowiednik GF 6600 z tego co wiem
A 6600 jest podany w MINIMALNYCH wymaganiach
Wiec to raczej niemozliwe zeby chodzil na high? Na tak slabej karcie?
No to sie nie dziw ze nazwalem tego idiote (pewnie zaraz przyjdzie Wojman i mnie zbanuje za to slowo brrr w koncu to potworne przeklenstwo) pokemonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:31, MLODY2K6 napisał:

Mi się fabuła Crysisa podobała i mam nadzieje ze jego kontynuacja będzie jeszcze lepsza.

Jeżeli o samą fabułę chodzi, to mi się podobało, ale jeżeli o jej zrealizowanie.... Kto słyszał, żeby ujawniać wszystko już na samym początku?! ( jakby co to opis fabuły i błędów w niej na moim GS-ie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 19:00, piotr.kwazi napisał:

> Mi się fabuła Crysisa podobała i mam nadzieje ze jego kontynuacja będzie jeszcze
lepsza.
Jeżeli o samą fabułę chodzi, to mi się podobało, ale jeżeli o jej zrealizowanie.... Kto
słyszał, żeby ujawniać wszystko już na samym początku?! ( jakby co to opis fabuły i błędów
w niej na moim GS-ie)


Rzeczywiście ufok pojawia się już na początku, żeby chwilę później zniknąć... A jeżeli chodzi o kontynuację to wolałbym zwyczajny sequel, a nie to co działo się w międzyczasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:01, wojtek2222 napisał:

Rzeczywiście ufok pojawia się już na początku, żeby chwilę później zniknąć... A jeżeli
chodzi o kontynuację to wolałbym zwyczajny sequel, a nie to co działo się w międzyczasie...

A jeżeli chodzi o kontynuację, to Crysis Warhead to samodzielny dodatek pozwalający wcielić się nam w Proroka bodajże. To nie jest Crysis 2 !! O kontynuacji jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 11:56, piotr.kwazi napisał:

> Rzeczywiście ufok pojawia się już na początku, żeby chwilę później zniknąć... A
jeżeli
> chodzi o kontynuację to wolałbym zwyczajny sequel, a nie to co działo się w międzyczasie...

A jeżeli chodzi o kontynuację, to Crysis Warhead to samodzielny dodatek pozwalający wcielić
się nam w Proroka bodajże. To nie jest Crysis 2 !! O kontynuacji jeszcze nic nie wiadomo.


Nie w Proroka, tylko w Psychola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:06, Ecko09 napisał:

> > Rzeczywiście ufok pojawia się już na początku, żeby chwilę później zniknąć...
A
> jeżeli
> > chodzi o kontynuację to wolałbym zwyczajny sequel, a nie to co działo się w
międzyczasie...
>
> A jeżeli chodzi o kontynuację, to Crysis Warhead to samodzielny dodatek pozwalający
wcielić
> się nam w Proroka bodajże. To nie jest Crysis 2 !! O kontynuacji jeszcze nic nie
wiadomo.

Nie w Proroka, tylko w Psychola.

A szkoda.... Bo Prorok miał ciekawsze przeżycia... Ale może będzie jeszcze jedna część?? W której posterujemy Prorokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 12:08, piotr.kwazi napisał:

A szkoda.... Bo Prorok miał ciekawsze przeżycia... Ale może będzie jeszcze jedna część??
W której posterujemy Prorokiem...


Z tym Prorokiem to nic nie wiadomo ;) Mi sie wydaje ze w kolejnych czesciach Crysisa moze sie okazac ze Prorok bedzie szpiegiem koreancow bo skad by mieli nano-kombinezony a i cos za szybko sobie poradzil z ta giwerka od obcych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:12, Makus89 napisał:


> A szkoda.... Bo Prorok miał ciekawsze przeżycia... Ale może będzie jeszcze jedna
część??
> W której posterujemy Prorokiem...

Z tym Prorokiem to nic nie wiadomo ;) Mi sie wydaje ze w kolejnych czesciach Crysisa
moze sie okazac ze Prorok bedzie szpiegiem koreancow bo skad by mieli nano-kombinezony
a i cos za szybko sobie poradzil z ta giwerka od obcych ;)

No fakt. Ale Koreańcy przecież mogli dobrać się do Azteca, zanim jeszcze go..ekhm...spopielili. A Prorok Może znalazł inne wejście na statek obcych, wszedł wcześniej i troszkę "pozwiedzał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 12:29, piotr.kwazi napisał:

No fakt. Ale Koreańcy przecież mogli dobrać się do Azteca, zanim jeszcze go..ekhm...spopielili.
A Prorok Może znalazł inne wejście na statek obcych, wszedł wcześniej i troszkę "pozwiedzał".


Hehe jedno jest pewne, Crytek ma szanse zrobic fajna fabule z wieloma zwrotami akcji ;) Oby sie postarali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:39, Makus89 napisał:


> No fakt. Ale Koreańcy przecież mogli dobrać się do Azteca, zanim jeszcze go..ekhm...spopielili.

> A Prorok Może znalazł inne wejście na statek obcych, wszedł wcześniej i troszkę
"pozwiedzał".

Hehe jedno jest pewne, Crytek ma szanse zrobic fajna fabule z wieloma zwrotami akcji
;) Oby sie postarali ;)

Oby... Fabuła jest ok, ale myślę, że powinni dorwać jakiegoś fana/ przejrzeć fora, itp. Ogólnie dowiedzieć się, co był ok, co było nie tak. Tak jak to zrobili przy Gothicu3. Poza tym powinni włożyć więcej kasy w akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:29, piotr.kwazi napisał:

No fakt. Ale Koreańcy przecież mogli dobrać się do Azteca, zanim jeszcze go..ekhm...spopielili.
A Prorok Może znalazł inne wejście na statek obcych, wszedł wcześniej i troszkę "pozwiedzał".


Raczej nie, bo Azteka zastajemy już razem z koreańcami, którzy możliwe, że zginęli szybciej od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:22, wojtek2222 napisał:

> No fakt. Ale Koreańcy przecież mogli dobrać się do Azteca, zanim jeszcze go..ekhm...spopielili.

> A Prorok Może znalazł inne wejście na statek obcych, wszedł wcześniej i troszkę
"pozwiedzał".

Raczej nie, bo Azteka zastajemy już razem z koreańcami, którzy możliwe, że zginęli szybciej
od niego.

A patrol niedaleko miejsca zdarzenia?? mógł przybyć z odsieczą, jak już kosmita poleciał, zobaczyli azteca... Może w Crysis Warhead sie wyjaśni wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego ... jak w tak krotkim czasie zdolali by zrozumiec zasade dzialania nanosuta ... Aztec mial przy sobie plany jego konstrukcji czy co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, że ufoludek:) pojawił się na początku, a wiecie przynajmniej czym byli zainspirowani twórcy scenariusza? Między innymi serią LOST. Tak, tam też na początku pojawiał się system obronny wyspy, tyle że twórcom Crysisa ten zabieg po prostu nie wyszedł tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:33, k13 napisał:

Nie rozumiem jednego ... jak w tak krotkim czasie zdolali by zrozumiec zasade dzialania
nanosuta ... Aztec mial przy sobie plany jego konstrukcji czy co ? :P

No fakt... A może szpieg na lotniskowcu?? Albo w bazie?? A możliwe, że koreańcy sami je wynaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:34, mokra skarpeta napisał:

Narzekacie, że ufoludek:) pojawił się na początku, a wiecie przynajmniej czym byli zainspirowani
twórcy scenariusza? Między innymi serią LOST. Tak, tam też na początku pojawiał się system
obronny wyspy, tyle że twórcom Crysisa ten zabieg po prostu nie wyszedł tak jak trzeba.

Może i masz rację. Ale ja jednak mam wrażenie, że chcieli zrobić klimat, pokazać graczowi, że coś jest nie tak. Gdyby może pokazywać od razu, co jest nie tak, mogliby dać jakieś trzęsienia ziemi, nagłe skoki temperatury, gdzieniegdzie silne wyładowania elektryczne, anomalie pogodowe, itp. Nie byłoby lepiej?? Gracz nie wiedziałby, co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:07, piotr.kwazi napisał:

Może i masz rację. Ale ja jednak mam wrażenie, że chcieli zrobić klimat, pokazać graczowi,
że coś jest nie tak. Gdyby może pokazywać od razu, co jest nie tak, mogliby dać jakieś
trzęsienia ziemi, nagłe skoki temperatury, gdzieniegdzie silne wyładowania elektryczne,
anomalie pogodowe, itp. Nie byłoby lepiej?? Gracz nie wiedziałby, co jest grane.

Totalna nie wiadoma o co chodzi - podobny patent był ostatnio w Alone in the Dark(według mnie taki był : P). Bardzo mi się spodobało całe tamtejsze zatrzęsienie.

W Crysis dałoby się stworzyć coś podobnego, jednak to już raczej za późno jak ludzie znają historię i całą prawdę. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować