Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 11:13, Gol Galad napisał:

Totalna nie wiadoma o co chodzi - podobny patent był ostatnio w Alone in the Dark(według
mnie taki był : P). Bardzo mi się spodobało całe tamtejsze zatrzęsienie.

W Crysis dałoby się stworzyć coś podobnego, jednak to już raczej za późno jak ludzie
znają historię i całą prawdę. :|

Może w Crysis2 wymyśla jakiś nowy element fabuły?? Oby. np. Cały czas walczymy z kosmitami na wyspie, dobieramy się do statku, a na nim plany inwazji, w których okazuje się, że wyspa miała jedynie odwrócić uwagę od faktycznej inwazji. A Crysis 3 w Nowym Jorku. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:24, piotr.kwazi napisał:

> Totalna nie wiadoma o co chodzi - podobny patent był ostatnio w Alone in the Dark(według

> mnie taki był : P). Bardzo mi się spodobało całe tamtejsze zatrzęsienie.
>
> W Crysis dałoby się stworzyć coś podobnego, jednak to już raczej za późno jak ludzie

> znają historię i całą prawdę. :|
Może w Crysis2 wymyśla jakiś nowy element fabuły?? Oby. np. Cały czas walczymy z kosmitami
na wyspie, dobieramy się do statku, a na nim plany inwazji, w których okazuje się, że
wyspa miała jedynie odwrócić uwagę od faktycznej inwazji. A Crysis 3 w Nowym Jorku. XD


Ileż można z tym NY ? :P ... Niech wybiorą taki np Krakow =) ... Nie obrazil bym sie gdyby w Crysisie 2,3,4 ... kosmici dokonali inwazji calej Ziemi :) ... Jakby fabula byla podobna do tej z filmu "Dzien Niepodleglosci" to bym sie nie obrazil ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:40, k13 napisał:

Ileż można z tym NY ? :P ... Niech wybiorą taki np Krakow =) ... Nie obrazil bym sie
gdyby w Crysisie 2,3,4 ... kosmici dokonali inwazji calej Ziemi :) ... Jakby fabula
byla podobna do tej z filmu "Dzien Niepodleglosci" to bym sie nie obrazil ^^

No fakt.. Nowy York jest zbyt charakterystyczny. Już wiem, gdzie mógłby być Crysis 3!! W Rudłowie!!! Albo jakiejś innej wiosce. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Al w Crysisie, ta gra dostawałaby sporo gorsze oceny. Tam przeciwnicy faktycznie są inteligentni. Współpracują ze sobą, itd. No nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko fakt, że śmigłowce, czołgi i APC "widzą" mnie przez pagórki, ściany itd. Ale jak tylko włączyć kamuflaż - wszystko odjeżdża/odlatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:54, Qbli napisał:

Dziwi mnie tylko fakt, że śmigłowce, czołgi i APC "widzą" mnie przez pagórki, ściany
itd. Ale jak tylko włączyć kamuflaż - wszystko odjeżdża/odlatuje.

No, z tym odlatywaniem to bym polemizował. Raz przyczepił się do mnie śmigłowiec, nie mogłem mu zwiać, bo jak tylko się trochę ruszyłem, to od razu kamuflaż znikał. I chyba z pół godziny się z nim męczyłem. W końcu schowałem się za drzewo i włączyłem kamuflaż. Ten bez przerwy nade mną krążył. W końcu zaczął zataczać coraz większe kręgi. Jak się odwrócił, to przebiegłem kawałek na kamuflaży, schowałem się za drzewo i dalej biegiem na super prędkości. Troszkę się z nim męczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 14:57, Qbli napisał:

Ja po prostu czekam aż się odpowiednio ustawi i puszczam mu serię w wirnik :)

Ile naboi idzie wtedy??? Bo ja jeszcze tego sposobu nie próbowałem. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z FYI7 (czy FY17?) udaje mi się załatwić dwoma magazynkami.
Aha - udało mi się skoczyć z dźwigu w porcie (misja Assault) na pokład krążownika xF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:22, Qbli napisał:

Z FYI7 (czy FY17?) udaje mi się załatwić dwoma magazynkami.
Aha - udało mi się skoczyć z dźwigu w porcie (misja Assault) na pokład krążownika xF

Ja po porcie poruszam się systemem kanałów. Prowadzą one nawet do akwenu, na którym jest krążownik. Ale skok z dźwigu to też ciekawy pomysł. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przed wysadzeniem statku w porcie wychodziłem na dźwig i patrzyłem z wysoka jak wielka łódź idzie na dno. No a później jump w wode :). Ja się zdołowałem kiedy uruchomiłem Crysisa na medium detalach i prawie wcale mi nie skacze. Athlon 3000+ 1.5gb ram Radeon HD 3650 512ram . I wszystko chodzi bajer ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:07, Pavlovich napisał:

Zawsze przed wysadzeniem statku w porcie wychodziłem na dźwig i patrzyłem z wysoka jak
wielka łódź idzie na dno. No a później jump w wode :). Ja się zdołowałem kiedy uruchomiłem
Crysisa na medium detalach i prawie wcale mi nie skacze. Athlon 3000+ 1.5gb ram Radeon
HD 3650 512ram . I wszystko chodzi bajer ^^

ech... Ja nie mam tego szczęścia. Komp ledwo dyszy na minimum, a zawsze przed wysadzeniem statku wskakiwałem do wody, bo jak tylko oglądam katastrofę z bliska, to komp nie wytrzymuje przeciążenia i BUM... reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Crysisie można wejść na czołg ( przeciwnika) i wrzucić do środka, przez właz, granat. To prawda?? Ja trochę kombinowałem, ale wskoczenie na czołg jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 10:09, piotr.kwazi napisał:

Podobno w Crysisie można wejść na czołg ( przeciwnika) i wrzucić do środka, przez właz,
granat. To prawda?? Ja trochę kombinowałem, ale wskoczenie na czołg jest trudniejsze,
niż mogłoby się wydawać.


Próbowałem tak zrobić i chyba się niestety nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:49, wojtek2222 napisał:

> Podobno w Crysisie można wejść na czołg ( przeciwnika) i wrzucić do środka, przez
właz,
> granat. To prawda?? Ja trochę kombinowałem, ale wskoczenie na czołg jest trudniejsze,

> niż mogłoby się wydawać.

Próbowałem tak zrobić i chyba się niestety nie da.

Nom. Też tak myślę. A szkoda, bo pewnie byłyby fajne fajerwerki. :] I nie trzeba marnować bazooki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:52, piotr.kwazi napisał:

Nom. Też tak myślę. A szkoda, bo pewnie byłyby fajne fajerwerki. :] I nie trzeba marnować
bazooki.


Właśnie, było trochę gier, w których takie rozwiązanie przyjęto i się sprawdziło (np. Brothers in Arms). Szkoda, że Crytek o tym nie pomyślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:58, wojtek2222 napisał:

> Nom. Też tak myślę. A szkoda, bo pewnie byłyby fajne fajerwerki. :] I nie trzeba
marnować
> bazooki.

Właśnie, było trochę gier, w których takie rozwiązanie przyjęto i się sprawdziło (np.
Brothers in Arms). Szkoda, że Crytek o tym nie pomyślał...

Szkoda, szkoda.. może w Crysisie Warhead?? Tym bardziej, że ja w Crysisie miałem bez przerwy nadmiar granatów. po prostu wrogowie byli zbyt inteligentni, żeby dać się łatwo pozabijać. Ale ja znalazłem dla granatów ciekawe zastosowanie. Wywabianie przeciwników zza osłon prosto pod moją ( niewidzialną) lufę strzelby. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 17:17, piotr.kwazi napisał:

Szkoda, szkoda.. może w Crysisie Warhead?? Tym bardziej, że ja w Crysisie miałem bez
przerwy nadmiar granatów. po prostu wrogowie byli zbyt inteligentni, żeby dać się łatwo
pozabijać. Ale ja znalazłem dla granatów ciekawe zastosowanie. Wywabianie przeciwników
zza osłon prosto pod moją ( niewidzialną) lufę strzelby. XD


A ja akurat problemu z nadmiarem granatów nie miałem, często z nich korzystałem. Może co najwyżej walało mi się trochę tych flashbangów i dymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:39, wojtek2222 napisał:

> Szkoda, szkoda.. może w Crysisie Warhead?? Tym bardziej, że ja w Crysisie miałem
bez
> przerwy nadmiar granatów. po prostu wrogowie byli zbyt inteligentni, żeby dać się
łatwo
> pozabijać. Ale ja znalazłem dla granatów ciekawe zastosowanie. Wywabianie przeciwników

> zza osłon prosto pod moją ( niewidzialną) lufę strzelby. XD

A ja akurat problemu z nadmiarem granatów nie miałem, często z nich korzystałem. Może
co najwyżej walało mi się trochę tych flashbangów i dymnych.

Ech.. Z tymi dymnymi to się zgadzam. Wcale ich nie używałem. Bo po co?? skoro wystarczyło włączyć niewidzialność..
===================ELEMENT FABUŁY =====================================
Właśnie ujrzałem napisy końcowe Crysisa. Ech.. A tak fajnie było. Ta seria wybuchów po zniszczeniu ostatniego bossa. Ale mogliby się przy nim bardziej postarać.. I Outro zajefajne było. Ale tylko efekty były takie extra. Nawet na minimum detalach.. Ech, Tylko mogłem sobie wyobrażać, jak to wygląda na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:28, piotr.kwazi napisał:

===================ELEMENT FABUŁY =====================================
Właśnie ujrzałem napisy końcowe Crysisa. Ech.. A tak fajnie było. Ta seria wybuchów po
zniszczeniu ostatniego bossa. Ale mogliby się przy nim bardziej postarać.. I Outro zajefajne
było. Ale tylko efekty były takie extra. Nawet na minimum detalach.. Ech, Tylko mogłem
sobie wyobrażać, jak to wygląda na max.


--------------SPOILER-------------
A chodzi ci o tego pająka czy o ten jakby statek obcych? Bo mi się same w sobie te walki średnio podobały, ale efektowne trzeba przyznać były. A outro fajne, ciekawi mnie co się z Prorokiem stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować