Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Kury spotkałem, ale żaby? Pierwsze słyszę... Dziwne, ale to może przez to, że grałem na najniższych ustawieniach grafy. Moja strata. :P A recenzję Crysisa znajdziecie na moim blogu. :) Całkiem niezły shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 09:21, igor8472 napisał:

Żab po gruncie pełno lata. 64bit wersję odpalałem może dlatego nie masz, albo dopiero
później w grze się je napotyka, na początku nie zwracałem na nie uwagi.


Też mam x64 ;)

Poszukam, w ogóle nie widziałem jeszcze żaby... hehe :P

A tak w ogóle to raczej mało dzikich stworzeń w grze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A odpalasz przez zwykły skrót ''zagraj w crysis'' czy ten ''zagraj w crysis w wersji 64 bitowej'' Być może jest różnica, a poniżej screeny żabki wrzucam, obok laserka jest.

20090720095818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 09:58, igor8472 napisał:

A odpalasz przez zwykły skrót ''zagraj w crysis'' czy ten ''zagraj w crysis w wersji
64 bitowej'' Być może jest różnica, a poniżej screeny żabki wrzucam, obok laserka jest.


64 odpalam. Na moich screnach jak i na twoich napisane jest "crysis64 (...)" to chyba musimy odpalać na 64 ;)

Nie dziwię się, że żabek nie widziałem... takie małe i mało widoczne są, trzeba patrzeć pod nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że więcej szczegółów i lepsze działanie, nie pamiętam za bardzo jak zwykła wygląda i na ile to sprawka modów ale w 64bit np. koleiny na drogach są chyba ''głębsze'' i bardziej szczegółowe, w podstawce to byłą tylko cieniowana tekstura, żabki skaczą po ziemi :-), tyle kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Może mi ktoś napisać co zrobić, aby ustawić te bardzo wysokie ustawienia?
2. I czy na moim kompie da rade spokojnie grac na bardzo wysokich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 00:51, Ecko09 napisał:

1. Może mi ktoś napisać co zrobić, aby ustawić te bardzo wysokie ustawienia?


Zainstalować Viste, wtedy włączysz je bez problemu. Na systemie XP można je niby jakoś ustawić (chyba trzeba edytować jakieś pliki), ale podobno to nie jest do końca to samo i efekt wizualny nie odpowiada temu co byś miał na very high na Viscie.

Dnia 21.07.2009 o 00:51, Ecko09 napisał:

2. I czy na moim kompie da rade spokojnie grac na bardzo wysokich?


Dużo tutaj zależy od rozdzielczości w której chcesz grać, ale wydaje mi się że już przy 1280x1024 sprzęt nie będzie dawał sobie rady. Za mało pamięci ram, no i procesor mocniejszy też by się chyba jednak przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 01:00, dave03 napisał:

> 1. Może mi ktoś napisać co zrobić, aby ustawić te bardzo wysokie ustawienia?

Zainstalować Viste, wtedy włączysz je bez problemu. Na systemie XP można je niby jakoś
ustawić (chyba trzeba edytować jakieś pliki), ale podobno to nie jest do końca to samo
i efekt wizualny nie odpowiada temu co byś miał na very high na Viscie.


No i co z tego. Gra wygląda pewnie lepiej niż na Wysokich.

Dnia 21.07.2009 o 01:00, dave03 napisał:


> 2. I czy na moim kompie da rade spokojnie grac na bardzo wysokich?

Dużo tutaj zależy od rozdzielczości w której chcesz grać, ale wydaje mi się że już przy
1280x1024 sprzęt nie będzie dawał sobie rady. Za mało pamięci ram, no i procesor mocniejszy
też by się chyba jednak przydał.


No własnie o 1280x1024 chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 23:13, igor8472 napisał:

żabki skaczą po
ziemi :-)


Znalazłem swoje żabki ;) Takie bagienne tereny muszą być i musi być słychać kumkanie... tam są żaby i to dużo nawet, Francuzi byliby zadowoleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 08:20, St1m napisał:

Żabami sie fajnie rzuca, daleko latają. ;p


Jak rzucisz żabę i szybko w nią w locie strzelisz to widać, że traci prędkości trochę, ale i tak leci w siną dal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem, nie strzelałem w nie. Jedynie łapałem za łeb i rzucałem w koreańców, a oni sie cieszyli. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 08:24, St1m napisał:

A to nie wiem, nie strzelałem w nie. Jedynie łapałem za łeb i rzucałem w koreańców, a
oni sie cieszyli. ;p


Za łeb? Jak tylko mogę za nóżki je łapać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Prosiłbym o instrukcje co robic zeby grac w multi krok po kroku (punknuster, rejestracja itd.).
O kontakt proszę na:GG 15847617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 17:16, Peter44 napisał:

Mam prośbę. Prosiłbym o instrukcje co robic zeby grac w multi krok po kroku (punknuster,

Instrukcje masz w pudełku.
I jaka rejestracja ? Tam się chyba tylko profil zakłada i wpisuje w razie czego jeszcze raz CD-Key.
Coś mi się zdaje że nawet nie próbowałeś grać przez multi.

Dnia 22.07.2009 o 17:16, Peter44 napisał:

O kontakt proszę na:GG 15847617

Sorry winetou. Nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem sobie tego nowego catalysta 9.7. Minimalny wzrost wydajności, zastanawiam się czy w ogóle wydajność wzrosła :P

Akurat do statku obcych wszedłem, i nie wiem czy to dzięki tym sterom czy normalnie bym tak miał. Miałem od 55 do 83 fpsów (poniżej 55 nie schodziło, i powyżej 83 nie wchodziło :P).

A zlodowacona wyspa się fajnie prezentuje i płynnie. Jak mi się przypomina granie na starym kompie to, aż dreszcz po plecach przechodzi :P

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować