Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2006 o 21:29, Moras1990 napisał:

Ciekawe to mało powiedziane :) Mój braciak jak to zobaczył to nie mógł uwierzyc czy to gra
czy prawdziwe zdjecia :D


to tylko zdjecie a nie gotowa gra wiec jeszcze sie moze zmienic czyli az tak sie nie mozna podniecac bo efekt koncowy moze sie roznic od tego co jest na tych zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 21:36, TTBoS napisał:

> Ciekawe to mało powiedziane :) Mój braciak jak to zobaczył to nie mógł uwierzyc czy to
gra
> czy prawdziwe zdjecia :D

to tylko zdjecie a nie gotowa gra wiec jeszcze sie moze zmienic czyli az tak sie nie mozna
podniecac bo efekt koncowy moze sie roznic od tego co jest na tych zdjeciach


A widziałeś filmik jak grają? Nie, nie chodzi mi o trailer tylko o filmik jak grają! Bo ja widziałem, pojawił się nie dawno! Bo z targów E3, ale tam naprawdę jest tak że każdy listek widać, a to dopiero lato a premiera dopiero w zimię, więc mogą jeszcze bardziej ulepszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to co wyglada , to gra naprawde zapowiada sie wspaniale oby nie bylo tak jak ze STALKEREM czy DooMem III reklama robi swoje.... a w praktyce jest co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już teraz widać że Crysis zajedzie wszystkie FPS-y.
problem w tym że trzeba diabelnie dobry sprzęcior...no i moim zdaniem to będzie duży krok ale skok w grasz komputerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 01:13, PioMrex napisał:

> Właśnie przeczytałem zapowiedź tej gry w CDA... zapowiada sie SUPER--> Tylko jakie
to będzie
> miało wymagania...<olaboga>
A ciekawe na jakim sprzęcie oni pracują tworząc ten produkt.

na G80 to nowy procesor do GeForca z serii 8xxx premiera na początku 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 15:43, oOreVenOo napisał:

Na to co wyglada , to gra naprawde zapowiada sie wspaniale oby nie bylo tak jak ze STALKEREM
czy DooMem III reklama robi swoje.... a w praktyce jest co innego...


Stalker to juz gniot a nie gra ktora w dodatku sie nie ukazała ale DOOM 3 był dobry miał najlepsze cienie i po modernizacj w QIV nadal sa najlepsze cienie ;] (oczywiscie reszta tez była w porzadku gdyby DooM3 miał fizyke taka jaka opisywano to by nikt sie nie czepiał ale ze tak wyszło no coż...)

a Crysis jak bedzie wykorzystywał aspekty nowych kart fizykii to bedzie naprawde dobra gra bo jeszcze nie wiemy czy fabuła bedzie naprawde wciagajaca bo efekty to nie wszystko i mam nadzieje ze o tym tez pamietaja ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja was wszystkich zmartwie zeby podziwiac crisis na maxa bedziecie musieli dac min.2000 tys na nowa grafe ktora bedzie obslugiwala DirectaX 10 i do tego dac kolejne tysiaki na Viste bo tylko pod tym bedzie dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem tak QIV ma bardzo dobre cienie ale czy najlepsze tu mozna by sie bylo klocic. Co do samego Crysisa ogldalem trailer i gra wygladala srednia z tego co tam widzailem , co do wymagan gra bedzie chodzic na DX9 przynajmniej tak zapewniaja tworcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Far Crya, czekam na Crysisa. Jeśli Crytek nie kłamie z tymi screenami, to gra zdobędzie popularność tylko dzięki samej grafice. Mam nadzieję że reszta gry będzie stała na równie wysokim poziomie. Boję się tylko tego, żeby Crysis nie wymagał DX10,czyli kosztownego nowego OS-u.... choć twórcy zapewniają że Crysis będzie działał na DDX9... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że tak naprawde ta gra to jesze duża niewiedoma a jeśli mowa o grach nie wydanoch...
ostatnio wpadł mi w łapy news że Teak Two ma zamiar dać panom z 3D Realms 0.5 miliona USD za zakończenie prac nad Duke Nukem Forever jeszcze w tym roku....i napisali że na DNF wydano od 1997 ( tak nie przeczytaliście źle od tysiąc dziewięćset dziewiędziesiątego siudmego tak to już 9 lat) prawie 10 mil. USD
no no jak by wydali w tym roku księcia to koniec świata normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 03:33, TTBoS napisał:

DOOM 3 był dobry miał najlepsze
cienie i po modernizacj w QIV nadal sa najlepsze cienie ;] (oczywiscie reszta tez była w porzadku
gdyby DooM3 miał fizyke taka jaka opisywano to by nikt sie nie czepiał ale ze tak wyszło no
coż...)

?! ludzie narzekaja na dooma bo byl ciemny i nudny, q3 troche poprawili ale nadal sie czulem jak podczs gry w 3d studio - tak jakby do programu graficznego dodali fpp. no i strasznie plastikowy byl- pod wzgledem realizmu grafiki to juz hl2 lepszy byl

Dnia 10.06.2006 o 03:33, TTBoS napisał:

a Crysis jak bedzie wykorzystywał aspekty nowych kart fizykii to bedzie naprawde dobra gra

gra bedzie dobra jezeli EA nie bedzie wsadzala palców w prace zespolu od FC. ale gra jeszcze nie wykorzysta w pełni liczenia fizyki przez karty z bardzo prostego powodu- zawezilo by to krag odbiorców a EA nie pozwoli na obcinanie zyskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tę gierkę z niecierpliwością. Ponoć wymagania nie mają być kosmiecznie wysokie więc jest nadzieja, że sobie pogram :D

PS: Wcześniej zainwestuje jeszcze w 512MB RAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 00:17, Dark SMG napisał:

powiem wam że tak naprawde ta gra to jesze duża niewiedoma a jeśli mowa o grach nie wydanoch...
ostatnio wpadł mi w łapy news że Teak Two ma zamiar dać panom z 3D Realms 0.5 miliona USD
za zakończenie prac nad Duke Nukem Forever jeszcze w tym roku....i napisali że na DNF wydano
od 1997 ( tak nie przeczytaliście źle od tysiąc dziewięćset dziewiędziesiątego siudmego tak
to już 9 lat) prawie 10 mil. USD
no no jak by wydali w tym roku księcia to koniec świata normalnie :P

Ta kasa to chyba na colę chipsy i pizze. Kilka miechów temu pisali w CDA, ze sprzątaczka czy ktoś tam znalazł gdzieś u nich płytę ze skończoną grą, ktora miała wyjść 9 lat temu, ale nie wyszła bo płyta zginęła i co zrobili?? Oczywiście wydali to. Tytułu nie pamiętam, ale breche miałem z tego równą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 11:16, darth 16 napisał:

Grafa ma byc zarabista a grywalność jeszcze bardziej-ja se to kupie


tak mnie zastanawiają niektóre wypowiedzi - wpierw człowiek podnieca się super grafą ze screenów a chwilę potem pisze że ma nadzieję że na DX9 i średniej karcie też pójdzie. Pewnie że pójdzie, tylko nie będzie nawet trochę przypominać tych powalających filmików.

aby mieć taką najbardziej wypaśną grafę mieć u siebie, na luzaku trzeba będzie zaopatrzyć się w jakiś mocarny dwu-rdzeniowy procek i oczywiście kartę graficzną zgodną z DX10 + of korz samą Vistę która do działania dx10 będzie niezbędna. na luzaku 3 tysie do wydania. a jeśli producent dogada się z twórcami tych kart od fizyki i zaczną to jeszcze lansować przez cryisa to będzie można kolejny tyś dołożyć ehhh...

swoją drogą to spora szansa że w dniu premiery nię będzie nawet kompa który najwyższe detale płynnie pociągnie. polityka panowie, polityka - twórcom gier i producentom kart graficznych żyje się razem bardoz dobrze. nie bez powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 11:44, Ciastuś napisał:

> Grafa ma byc zarabista a grywalność jeszcze bardziej-ja se to kupie

tak mnie zastanawiają niektóre wypowiedzi - wpierw człowiek podnieca się super grafą ze screenów
a chwilę potem pisze że ma nadzieję że na DX9 i średniej karcie też pójdzie. Pewnie że pójdzie,
tylko nie będzie nawet trochę przypominać tych powalających filmików.

aby mieć taką najbardziej wypaśną grafę mieć u siebie, na luzaku trzeba będzie zaopatrzyć się
w jakiś mocarny dwu-rdzeniowy procek i oczywiście kartę graficzną zgodną z DX10 + of korz samą
Vistę która do działania dx10 będzie niezbędna. na luzaku 3 tysie do wydania. a jeśli producent
dogada się z twórcami tych kart od fizyki i zaczną to jeszcze lansować przez cryisa to będzie
można kolejny tyś dołożyć ehhh...

swoją drogą to spora szansa że w dniu premiery nię będzie nawet kompa który najwyższe detale
płynnie pociągnie. polityka panowie, polityka - twórcom gier i producentom kart graficznych
żyje się razem bardoz dobrze. nie bez powodu :D

Crysis nie będzie obsługiwał akceleratorów geometrii ageia PhysX i to już jest pewne. A samo kupienie kompa nie wystarczy. Trzeba go będzie zasilic. Karty z obsługą DX10 będą czerpały 150-300 W a to tylko początek. nVidia zapowiada, że docelowo komputery następnej generacji będą czerpały od 1,5 kW do nawet 4kW przy czym większość tego bedzie szło na grafę. Ja wolę sobie kupić pralkę, lodówkę i kuchenkę elektryczna do nowego domu niż w tą grę zagrać na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować