Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Sprawdz na innym napedzie, identyczny problem zaczal sie pojawiac swego czasu na moim 4-letnim napedzie, czytal akurat wszystkie plyty (+/-,DL''ki tez), oprocz tych DVD z CD-Action double-layer, na nowym napedzie problemy zniknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:28, Orion napisał:

Sprawdzę, ale to jest jedyna płyta z którą tak się dzieje i działo się tak już na początku
użytkowania komputera.


No ja tak miałem, nówka DVD z CDA, myślałem że mi się taka trafiła, ale 3 pod rząd to jednak nie zbieg okoliczności. Na laptopie działały bez zarzutów. U mnie to była wina DVD. Tak miałem z Batmanem, kupiłem grę, problem identyczy jak twój, telefon gdzie trzeba :D i godzinę później z nowym DVD instalowałem grę bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:39, Orion napisał:

A gdybym sobie zgrał obraz płyty na dysk i deamonem odtwarzał. Legalne to?


W sumie podobnie zrobiłem z instalką Necrovision z CDA, płyta mi nie działa więc na lapku zgrałem z DVD na pendrive, podłączyłem pendrive i zainstalowałem grę. Nie wiem jakie są zabezpieczenia w crysisie, możliwe że musi widzieć płytę w napędzie czy coś, ale myślę że warto spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 14:39, Kerigun napisał:

> A gdybym sobie zgrał obraz płyty na dysk i deamonem odtwarzał. Legalne to?

W sumie podobnie zrobiłem z instalką Necrovision z CDA, płyta mi nie działa więc na lapku
zgrałem z DVD na pendrive, podłączyłem pendrive i zainstalowałem grę. Nie wiem jakie
są zabezpieczenia w crysisie, możliwe że musi widzieć płytę w napędzie czy coś, ale myślę
że warto spróbować :D


Zrobiłem to i działa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 19:53, Orion napisał:

Zrobiłem to i działa ;D


No i po problemie, sprawdź tylko czy na innych napędach jest ten sam problem. Dobrze wiedzieć czy wszystko w porządku z napędem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem "szczęśliwym posiadaczem" Siódemki 64 bity. Po googlowaniu zorientowałem się, że Crysis nie jest kompatybilny.
Ofc gierka jest oryginalna, na szczęście pożyczona, a nie kupiona przeze mnie. Patch 1.21. Cracki nie cracki, płyta oryg. w napędzie - nic z tych rzeczy nie działa.
Czytałem o kopiowaniu pewnych bibliotek z bin32 do 64, niestety tych bibliotek nigdzie nie znalazłem.
Kolejne obiecujące rozwiązanie było następujące: Odpalenie exe z bin32. Zaskoczenie - coś ruszyło. Czarny ekran. Od kilku minut nie ustępuję. Znowu - google.pl ->> "czarny ekran crysis".
Rozwiązanie przyjemne i łatwe: alt+enter. DZIAŁA! No cóż. Wrócenie do pełnego ekranu za pomocą kombinacji enter+alt nie działa. Po zmienieniu JAKIEJKOLWIEK OPCJI, nawet związanej z dźwiękiem, kończy się crashem gry.
Da się grać w window mode, ale uciekający kursor poza obręb okna wkurza.
Może znalazł ktoś jakieś inne rozwiązanie?
Czy z Crysisem Warheadem będzie tak samo? Jak nie, to byłbym skłonny go zamówić. Kiedy już mam kompa, który pociągnie Crysisa blokadą okazuje się cholerny Windows.

Proszę o pomoc i dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. zainstalowałem moda DOC działa bo wszystkie zapisane stany gry zostały usunięte. moenu rozszerzyło sie o nowe opcje ale nie moge ich uruchomić?; czy ktoś wie czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować