Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 13:54, marcinshinoda napisał:

znalazłem ciekawy filmik na jakim padziewnym kompie chodzi crysis!!! a nowe to fake O_o. A
tak wogóle zauważyłem ze gra chodzi na GF 6200!!!! yeah

http://youtube.com/watch?v=ya-LrLendb8


Brawo za to, że udało mu się grę odpalić - inni by pewnie z takim sprzętem nawet nie próbowali^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:03, marcinshinoda napisał:

> U mnie na Athlon XP 1800+, 1 gb ramu i gf 7600gs

no tak ale 7600 jest przynajmniej obsługiwaną kartą i jeszcze 1GB ram, nie porównuj tych dwóch
kompówxP


Nie chodzi mi o porównanie, chodzi mi o to że wcale nie trzeba mieć potwora żeby sobie pograć w C, potwora trzeba mieć żeby go odpalić na high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:20, TigerXP napisał:

Nie chodzi mi o porównanie, chodzi mi o to że wcale nie trzeba mieć potwora żeby sobie pograć
w C, potwora trzeba mieć żeby go odpalić na high.


Tyle że granie poniżej Medium mija się z celem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 16:32, Dark SMG napisał:

Tyle że granie poniżej Medium mija się z celem :P


Czemu??? Cżyżbyś sądził że ta gra będzie miała jedynie do zaoferowania dobrą grafikę? Jeśli gra jest dobra to na low będzie jedynie brzydsza, a nie gorsza! I taka jest zasada. Tylko że teraz coraz więcej ludzi uważa że małe wymagania=słaba grafa=kiepska gra. A tak wcale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:33, rafekx 12 napisał:

seimka wszystkim mam pytanie cz na kompie intel core 2 quad2,40ghz 2gb ramu i geforce 8600gt
gra na jakich ustawieniach pójdzie plis odpiszcie z góry thx


Tak myślę ,że na średnich bo masz słabą kartę. Taki dobry procek i 2GB Ramu a karta taka słaba. Radzę zakup jakiejś nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:41, TigerXP napisał:


> Tyle że granie poniżej Medium mija się z celem :P

Czemu??? Cżyżbyś sądził że ta gra będzie miała jedynie do zaoferowania dobrą grafikę? Jeśli
gra jest dobra to na low będzie jedynie brzydsza, a nie gorsza! I taka jest zasada. Tylko że
teraz coraz więcej ludzi uważa że małe wymagania=słaba grafa=kiepska gra. A tak wcale nie jest.


Dokładnie, w grze jak dla mnie najważniejsza jest grywalność i miejmy nadzieję ,że ta w Crysis będzie naprawdę dobra. Grafika jest jednak bardzo ważna i wspaniale się gra w gry z dobrą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:40, marcinshinoda napisał:

ztego co widziałem to crysis na min/medium wyglada gorzej od far cry na high/max


Żadna to nowość, to jak z prawie każdą inną nową grą, ale w Crysis aż tak źle nie jest - fajnie wygląda np płynna zmiana pory dnia w misji w demie, gdzie zaczynamy w środku nocy przy blasku księżyca, a kończymy o poranku z oślepiającymi nas promieniami słonecznymi, świetnie wyglądają też postaci (łatwo pomylić z filmem, bo także i animacja została dobrze dopracowana) :) Chociaż trzeba przyznać - Far Cry swego czasu powalał na kolana nawet grafiką na low/medium, teraz to aż taka wielka rewolucja nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie dowiedziałęm sie że na kompie nvidia geforce 8600gt procku 2,0ghz{2 rdzeniowym} i 1gb ramu gra chodziła na high i to potwierdza sie też na innych stronkach albo od znajomych który toą gr mają więc jeżeli ktoś ma kompa mniejwiecej takiego może sobie pogra na wysokich albo przynajmniej czeć wysokich ustawien część śrenich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:08, Mychaa napisał:

Właśnie zamówiłem GF 8600GT w piątek odbieram. Tylko ciekawe kiedy z gram dostanę moją EK Crysisa,
byle przed świętami :).

a jak myślisz na 8600gt crysis na jakich ustawieniach pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:11, rafekx 12 napisał:

> Właśnie zamówiłem GF 8600GT w piątek odbieram. Tylko ciekawe kiedy z gram dostanę moją
EK Crysisa,
> byle przed świętami :).
a jak myślisz na 8600gt crysis na jakich ustawieniach pójdzie?

Pojęcia nie mam. Teraz mam radka X800GTO i demo dobrze chodzi na średnich, a że GF 8600GT jest właściwie 2x szybszy to liczę że na średnio wysokich bez AA odpalę w miarę komfortowo. Niestety mi na więcej nie pozwoli procek, a sama karta to w sumie też żadna rewelacja, więc cudów się nie spodziewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:17, Mychaa napisał:

> > Właśnie zamówiłem GF 8600GT w piątek odbieram. Tylko ciekawe kiedy z gram dostanę
moją
> EK Crysisa,
> > byle przed świętami :).
> a jak myślisz na 8600gt crysis na jakich ustawieniach pójdzie?
Pojęcia nie mam. Teraz mam radka X800GTO i demo dobrze chodzi na średnich, a że GF 8600GT
jest właściwie 2x szybszy to liczę że na średnio wysokich bez AA odpalę w miarę komfortowo.
Niestety mi na więcej nie pozwoli procek, a sama karta to w żasumie teżdna rewelacja, więc
cudów się nie spodziewam :)

a na moim kompie geforce 8600gt właśnie ,2 gb ramu , intel core 2 quad 2,40ghz[4 rdzenie] jak pójdzie jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:19, rafekx 12 napisał:

a na moim kompie geforce 8600gt właśnie ,2 gb ramu , intel core 2 quad 2,40ghz[4 rdzenie] jak
pójdzie jak myślisz?

Nawet nie zapytam, co za ułom budował ci taką konfigurację - super procek, dużo RAM''u i - bądźmy szczerzy - badziewna karta graficzna. Gdyby zamiast quad''a kupić 8800GT/GTS, a procek wsadzić słabszy, to Crysis działałby w max. Ale tak, jak jest teraz, to medium (może niektóre ustawienia na high, o DX10 i very high w ogóle zapomnij, w rozdzielczości 1024*768, bez wygładzania krawędzi) jest wszystkim, na co możesz liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa pompowanie kasy z nieświadomych klientów.
rafekx 21: pocieszę Cię. Jeśli ktoś zasugeruje ci przez najbliższe trzy lata zmianę procesora to możesz wykonać znaczący gest (popukać się w głowę) i powiedzieć mu, żeby sam się wymienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:54, hallas napisał:

To się nazywa pompowanie kasy z nieświadomych klientów.
rafekx 21: pocieszę Cię. Jeśli ktoś zasugeruje ci przez najbliższe trzy lata zmianę
procesora to możesz wykonać znaczący gest (popukać się w głowę) i powiedzieć mu, żeby sam się
wymienił.

zabawny z ciebie koles naprawde masz talent do rozśmieszania:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować