Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

no wlasnie on tego nie wie i stara sie nam a przynajmniej mi wmowic ze jestem w bledzie. Moze jak bym mial 14 lat to jeszcze bym uwierzyl, moze bym mysallem ze zle cos ustawilem. Ale bawie sie w to od 14 lat wiec niehc mi nikt nie wmawia ze nie mam razcji tymbardziej ze sam osobiscie to sprawdzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:30, MLODY2K6 napisał:

> Niczego szukac nie bede bo i po co. Gramowicze, ktorzy to czytaja i grali w crysisa napewno

> wiedza, ze 25/30 klatek w grze to za malo i juz. Wystarczy wiecej zamieszania w grze i
fps
> spadaja do 20.
>
>


to wejdz na oficjalne forum crysisa napisz to co piszesz po angielksu to cie wysmieja.



20, 30 fps-ów to zdecydowanie za mało żeby grać swobodnie w "strzelanki". Ja potrzebuje do swobodnej gry min. 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:32, Misquamaqus napisał:

Niby czego nie widzialem ?.


No, opowiadaj.

Dnia 20.01.2008 o 17:32, Misquamaqus napisał:

Znikajacej drogi ?...


Ke ?

>brak gory.

W jakim sensie ?

Mnostwo bugow.

Wymieniaj dalej. Nie miałem takich.

Dnia 20.01.2008 o 17:32, Misquamaqus napisał:

Zobacz jak wygladaja
twarze zolnierzy. Mozna sie przerazic.


Są wręcz cudowne, jeśli chodzi o twarze.

http://i5.photobucket.com/albums/y153/yCh/dx10/crysisdx10.png

To tylko taka mała próbka. Twarzy jest o wiele więcej i reszta też wygląda ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w grach na silniku UE gry maja po 40-50fps. Zauwazcie obydwaj ze silnik CRY ENGINE 2 jest inny. Tutaj nie chodzi o ilosc fps a plynnosc w dzilaniu dlatego powidam wam ze 25 klatej to jest rewelacja i wogole nie odczujecie zwolnin na poczatku bedzie wam sie wydawac tak jak mi ze to 40fps jest ale po wlaczeniu FRAPSA pokazuje 25fps. Moze zacznijcie od poczytania o amcyh silnikach gier robionych na UNREAL ENGINE I CRY ENGINE 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zauważyłem. Ale niewiele one się różnią. Pod względem rysów twarzy. W grze też wyglądają ładnie. Nie ma co! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:34, don-manfredo napisał:

20, 30 fps-ów to zdecydowanie za mało żeby grać swobodnie w "strzelanki". Ja potrzebuje do
swobodnej gry min. 50

A ja do swobodnej gry potrzebuję stripteaserki, drogiego alkoholu i dobrej, ciężkiej muzyki. Kłócicie się o bzdury.
Jak wam FPS spada to sobie detal zmniejszcie i przestańcie srać w pieluchy. Ja grałem w wymuszonym VH 1280x1024 z AA4x na E2160, 8800GT Zotac i 2x1024 800 MHz CL5 (absolutny standard Kingstona). Przycięło pare razy. Nic nie podkręcałem. A o wyższości UE3 nad Cry2 nie ma co mówić. Drzewka to ja mogę nawet obsikać i gry do tego nie potrzebuję. Natomiast takiej rożnorodności gier jak na UE3 Cry wam za Chiny cesarskie nie zapewni.
Crysis jest przecietniakiem w nadprzecietnej oprawie graficznej pelnej bugów i z kiepską optymalizacją, która dopiero po kilku patchach pewnie się trochę polepszy. Jednak nie oznacza to, że SLI jest konieczny a procesor to musi być jakiś nie wiadoo jaki wybujały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to powiem ci ze masz cos ze sprzetem albo sterownikami bo jedynymi bugami w calej grze jakich sie dopatrzylem bylo to ze nie dalo sie rozstrzelac zwlok oraz w pewnym momencie w powietrzu uniosla mi sie krew przeciwnika...To tyle bugow na moim kompie. A co do twarzy; koreance moze nie sa zbyt fotogeniczni ale nie mozna tez im nic zarzucic bo wszystko maja na swoim miejscu za to na przyklad twarz Proroka to istny majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:02, Misquamaqus napisał:

Podplyn do statka, ktory jest w oddali to zobaczysz jaka to jest tandeta.


po pierwsze Statku nie "statka" a konkretniej okrętu wojennego.
po drugie jest to "tandeta" bo tam się nie powinno płynąć, to koniec mapki.

Prawda jest taka że nasi 2 wielcy anty-fani Crysisa czyli Misquamaqus
oraz don-manfredo psioczą na te gre bo mają zwyczajnie zbyt dziadowskie kompy i gra im haczy, sam mam 7600GS i 1 Gb ramu, i się ciesze że gra chodzi w miarę płynnie na średnich.
Grafika jest jest bardzo dobra a jak odpaliłem na VHigh ( bez AA i filtrowania) to już kosmos jest.
A jeśli oceniacie grafikę po wysokich czy średnich ustawieniach to a wam serdecznie gratuluje.
pokażcie mi grę z lepszą grafą.
CryEngine 2 to obecnie najbardziej zaawansowany silnik graficzny wykożystywany do gier komputerowych a że ma swoje wymagania... cóż, cena postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzętem buahahhah. Sprzęt to sprzęt. Jak z nim sie coś dzieje, to naprawdę boli nie tylko w jednej grze. Poprostu jesteś mało uważny. Często zdarza się przenikanie przez tekstury, przez co wyrzucone przedmioty oraz trupy "nie wiedzą co ze sobą począć". Ideałem był tu FEAR, ale ten to dopiero był zoptymalizowany :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:51, Dark SMG napisał:

Prawda jest taka że nasi 2 wielcy anty-fani Crysisa czyli Misquamaqus
oraz don-manfredo psioczą na te gre bo mają zwyczajnie zbyt dziadowskie kompy i
gra im haczy, sam mam 7600GS i 1 Gb ramu, i się ciesze że gra chodzi w miarę płynnie na średnich.
Grafika jest jest bardzo dobra a jak odpaliłem na VHigh ( bez AA i filtrowania) to już kosmos
jest.
A jeśli oceniacie grafikę po wysokich czy średnich ustawieniach to a wam serdecznie gratuluje.
pokażcie mi grę z lepszą grafą.
CryEngine 2 to obecnie najbardziej zaawansowany silnik graficzny wykożystywany do gier komputerowych
a że ma swoje wymagania... cóż, cena postępu.

LOL Ale się uśmiałem czytając Twoją wypowiedź!! Sorry ale sam mam 7600GS, a po za tym 3GB ramu i C2D 1,86GHz i na kompa nie narzekam. Dla mnie ta gra jest PRZEREKLAMOWANA!!! Poszła duża kampania reklamowa przed premierą jaka ta gra nie będzie i "och ach". Ogólnie żeby nie było-gra jest w miarę dobra, ale raczej nie zasługuję na grę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest PRZEREKLAMOWANA!!! Poszła duża

Dnia 20.01.2008 o 18:00, don-manfredo napisał:

kampania reklamowa przed premierą jaka ta gra nie będzie i "och ach". Ogólnie żeby nie było-gra
jest w miarę dobra, ale raczej nie zasługuję na grę roku.



duza kampania reklamowa to poszla na HALO 3 w USA i fife 2007 i nfs ps w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:05, MLODY2K6 napisał:

Dla mnie ta gra jest PRZEREKLAMOWANA!!! Poszła duża
> kampania reklamowa przed premierą jaka ta gra nie będzie i "och ach". Ogólnie żeby nie
było-gra
> jest w miarę dobra, ale raczej nie zasługuję na grę roku.


duza kampania reklamowa to poszla na HALO 3 w USA i fife 2007 i nfs ps w polsce


Oj z tym to się zgodzę. Jak zobaczyłem statystki sprzedanych egzemplarzy HALO 3 to się załamałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś tutaj jęczał ze twarze w crysisie są be.. proszę oto 2 screeny, 1 na średnich bez aa a drugi na maksymalnych ustawieniach włącznie z HDR-em przy Win XP bez modyfikacji plików.
jeśli ktoś uwarza ze są łądniejsze mordy w grach to poproszę o zdjęcie.
(HL2 z Cinema modem sie nie liczy)

20080120181719

20080120181734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:18, Dark SMG napisał:

ktoś tutaj jęczał ze twarze w crysisie są be.. proszę oto 2 screeny, 1 na średnich bez aa a
drugi na maksymalnych ustawieniach włącznie z HDR-em przy Win XP bez modyfikacji plików.
jeśli ktoś uwarza ze są łądniejsze mordy w grach to poproszę o zdjęcie.
(HL2 z Cinema modem sie nie liczy)


Twarze może i są dobre ale w tej grze rzadko się zwraca na nie uwagę (no ale zwraca). Więcej na twarze patrzysz w HL2 gdzie masz dużo misji że nie strzelasz tylko spacerujesz i wysłuchujesz rozmów. A w HL2 twarze też są dobre a mimika doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:55, Kerigun napisał:

Twarze może i są dobre ale w tej grze rzadko się zwraca na nie uwagę (no ale zwraca). Więcej
na twarze patrzysz w HL2 gdzie masz dużo misji że nie strzelasz tylko spacerujesz i wysłuchujesz
rozmów. A w HL2 twarze też są dobre a mimika doskonała.


Zwraca się zwraca ;-) Dość często. Co do wysłuchiwania, jeżeli nie grasz na poziomie delta(no chyba że znasz koreański) to słyszysz jak wrogowie się komunikują. Takie proste komendy. Przeładowanie itd. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:18, Dark SMG napisał:

ktoś tutaj jęczał ze twarze w crysisie są be.. proszę oto 2 screeny, 1 na średnich bez aa a
drugi na maksymalnych ustawieniach włącznie z HDR-em przy Win XP bez modyfikacji plików.
jeśli ktoś uwarza ze są łądniejsze mordy w grach to poproszę o zdjęcie.
(HL2 z Cinema modem sie nie liczy)


Twarze są naprawdę bardzo dobre,może nie aż tak realistyczne jak prawdziwe, ale już dużo nie brakuje, myślę że w trzeciej części będą wyglądały jak prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:58, Baal Namib napisał:

Zwraca się zwraca ;-) Dość często. Co do wysłuchiwania, jeżeli nie grasz na poziomie delta(no
chyba że znasz koreański) to słyszysz jak wrogowie się komunikują. Takie proste komendy. Przeładowanie
itd. ;-)


Tia ale jak usłyszę te "relołding" :P to nie wyskoczę by go zabić bo gra trzyma poziom. AI kompa też i taki koreańczyk sam sie nie pałęta a potem krzyczy do mnie że ładuje. Owszem czasem było to bardzo pomocne. Może nie czasem ale często. I za to tę gre też lubię. Za zachowania przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 20:01, Kerigun napisał:

Tia ale jak usłyszę te "relołding" :P to nie wyskoczę by go zabić bo gra trzyma poziom. AI
kompa też i taki koreańczyk sam sie nie pałęta a potem krzyczy do mnie że ładuje. Owszem czasem
było to bardzo pomocne. Może nie czasem ale często. I za to tę gre też lubię. Za zachowania
przeciwników.


Ja rzadko słyszę głosy Koreańczyków, może dlatego że nie wsłuchuję się tak bardzo w mowę Koreańczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować