Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Może coś ci nie podpada ten Crysis poprostu? ;). Ja natomiast, nie przepadam za CoD''em. Ani Multi, ani Single. Single''a do teraz nie przeszedłem, BA! nawet w niego nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do MP w Crysisie - to mocno wciąga, ale wkurzają tylko te bezsensowne bugi, np. gdy próbujesz podskoczyć przy jakimś pojeździe skokiem przy pomocy strenght, to się zabijasz....
Multi w Crysisie ma niesamowity potencjał, który też jest zmarnowany, toć byłoby ono lepsze niż w Battlefieldzie. ;P

Może coś się w końcu stanie, ktoś moda stworzy, aby bardziej ożywić... Jakąś grup zrobić do poprawiania tych błędów...
Cheaterzy szczególnie wkurzają, a patcha 1.2 jak nie było, tak nie ma. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:02, Pernia napisał:

Może coś ci nie podpada ten Crysis poprostu? ;). Ja natomiast, nie przepadam za CoD''em.
Ani Multi, ani Single. Single''a do teraz nie przeszedłem, BA! nawet w niego nie gram.

Racja Crysis mi po prostu jakoś nie podchodzi, ale takiego Far Cry`a swego czasu kochałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o ile wydajnoścschodzi jesli Crysis działa pod linuksem. (pod Cedegą)


BTW Gol Galad - skad masz tego avka? wyglada znajomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 22:07, Abomek napisał:

Wie ktoś o ile wydajnoścschodzi jesli Crysis działa pod linuksem. (pod Cedegą)

http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=648533
Tu jest o tym jak go dać na linkusa(wymaga ang.). A wydajnościowo - zależy od oprogramowania. Słyszałem też, że w multi nie da się grać na linuksie.... ;\

Dnia 18.02.2008 o 22:07, Abomek napisał:

BTW Gol Galad - skad masz tego avka? wyglada znajomo...

VG Cats ;]
A dokładniej to był numer z Prince of Persia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 18:19, oOreVenOo napisał:

> No dzięki ale mamy też Turoka.

A co ma piernik do wiatraka ? O co Ci chodzi z tym Turokiem ?


Chodzi o to że Dinozaury też masz w Turoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy ukazała się jakaś łata do Crysisa? A odnośnie błędów w pokazywaniu grafiki przez radeona 2900xt to nowe sterowniki anulują ten problem i w widoczny sposób poprawiają szybkość działania gry! :D
I jeszcze jedna rzecz grę chwali się za fizykę i realistyczność a czy próbowaliście kiedyś zanurkować na ok 20 m a potem na przyśpieszeniu wypłynąć w górę?? Skutkiem Nomad wyskakuje kilkadziesiąt metrów w górę niczym delfin:)
Ale nie zmienia to faktu że gra jest szalenie grywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 09:24, Szaqall napisał:

Wie ktoś czy ukazała się jakaś łata do Crysisa?


Wyszedl patch 1.1 ale 3 dni temu pojawilo sie info ze nie dlugo powinna sie ukazac wersja 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:31, PAPISHON napisał:

Racja Crysis mi po prostu jakoś nie podchodzi, ale takiego Far Cry`a swego czasu kochałem
:)


Ja do teraz kocham :P. Dobra, nie będę się rozpisywał. Idę grac :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 07:14, Pawlo09 napisał:

Chodzi o to że Dinozaury też masz w Turoku.


Jakie *$#)#) dinozaury za przeproszeniem, co Ty gadasz ? Ehh aż mi się słabo zrobiło. Koniec OT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu pytanie do osób które grały w crysisa ,ale nie do maniaków owej gry ,lecz do osób które potrafią racjonalnie i bez kolorowania odpowiedziec na pytanie: na jakim poziomie stoi w tej grze fabuła?,słyszałem i czytałem ze nie powala (łagodnie mówiąc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:31, Logan10 napisał:

Mam tu pytanie do osób które grały w crysisa ,ale nie do maniaków owej gry ,lecz do osób
które potrafią racjonalnie i bez kolorowania odpowiedziec na pytanie: na jakim poziomie
stoi w tej grze fabuła?,słyszałem i czytałem ze nie powala (łagodnie mówiąc).


Fabuła nie jest mocna strona tej gry, tzn nie mowie ze jest jakas do kitu, ale w przypadku BIOSHOCKA wypada srednio, Co nie znaczy ze w crysisa nie warto zagrac. Mnie fabuła sie podba a przedewszystkim ta grywalnosc to jest rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:31, Logan10 napisał:

Mam tu pytanie do osób które grały w crysisa ,ale nie do maniaków owej gry ,lecz do osób
które potrafią racjonalnie i bez kolorowania odpowiedziec na pytanie: na jakim poziomie
stoi w tej grze fabuła?,słyszałem i czytałem ze nie powala (łagodnie mówiąc).


Fabuła w tej grze jest. Tak jak mówisz nie powala ale stoi na poziomie i nie jest tak że przez nią gra wypada słabo. Owszem twórcy postawili wszystko na grafikę ale nie zaniedbali fabuły która nie jest zła ale tez nie jest wybitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:31, Logan10 napisał:

Mam tu pytanie do osób które grały w crysisa ,ale nie do maniaków owej gry ,lecz do osób
które potrafią racjonalnie i bez kolorowania odpowiedziec na pytanie: na jakim poziomie
stoi w tej grze fabuła?,słyszałem i czytałem ze nie powala (łagodnie mówiąc).


Fabuła, jak to fabuła w FPS''ie - nie jest mocną stroną gry, dla której się ją kupuje i to nie ona ma przyciągnąć graczy i zapewnić rozrywkę. Crysis ma fabułę i tyle. Mi nie przeszkadzała, ale też nie wywoływała "ochów" i "achów". Na pewno nie da się jej uznać, za zaletę tej gry, ale raczej też nie za wadę. Jeśli chcesz FPS''a, w którym grasz bo interesuje Cię co się stanie dalej z twoim bohaterem, to Bioshock jest po to ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 11:19, MKRaven napisał:

Jeśli chcesz FPS''a, w którym grasz bo
interesuje Cię co się stanie dalej z twoim bohaterem, to Bioshock jest po to ;) .


lepszy przyklad to raczej HL 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 11:19, MKRaven napisał:

> Mam tu pytanie do osób które grały w crysisa ,ale nie do maniaków owej gry ,lecz
do osób
> które potrafią racjonalnie i bez kolorowania odpowiedziec na pytanie: na jakim poziomie

> stoi w tej grze fabuła?,słyszałem i czytałem ze nie powala (łagodnie mówiąc).

Fabuła, jak to fabuła w FPS''ie - nie jest mocną stroną gry, dla której się ją kupuje
i to nie ona ma przyciągnąć graczy i zapewnić rozrywkę. Crysis ma fabułę i tyle. Mi nie
przeszkadzała, ale też nie wywoływała "ochów" i "achów". Na pewno nie da się jej uznać,
za zaletę tej gry, ale raczej też nie za wadę. Jeśli chcesz FPS''a, w którym grasz bo
interesuje Cię co się stanie dalej z twoim bohaterem, to Bioshock jest po to ;) .



A mi się bardzo podobała fabuła w Crysisie, to jedyny FPS w którego grałem do końca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:04, Shelazar napisał:


A mi się bardzo podobała fabuła w Crysisie, to jedyny FPS w którego grałem do końca!
:)


Nie twierdzę, że jest zła, tylko że nie jest głównym, pierwszoplanowym elementem, który ma przyciągać graczy.

Zauri>> dla mnie lepszy to Bioshock ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować