Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2008 o 16:38, MLODY2K6 napisał:


> ========SPOJLER========
> Kupiłem nowe CDA, patrze sobie najpierw co tam piszą itp... aż tu na jednej stronce
patrze
> gra Dead space... pokaże wam screen... może jestem przeprważliwiony czy coś, szukam
dziury
> w całym, ale spójrzcie no...
> ========SPOJLER========
>


i co w zwiazku z tym??


chodzi mu oto że są podobni a są naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze ta gra napawde da popalic. Proponuje ci zajzec na gametrailers i zessac sobei z tamtad oficjalny trailer w hd. po zessaniu zaloz sluchawki i podlosnij je sobie. zobaczymy jaka zrobisz mine w polowie trailera. ja widzialem i jest masakra, a do tego zawsze jeszcze na youtube mozna zajzec i tam tez znajdzie sie cos z gry, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 16:52, MLODY2K6 napisał:

Ja uwazam ze ta gra napawde da popalic. Proponuje ci zajzec na gametrailers i zessac
sobei z tamtad oficjalny trailer w hd. po zessaniu zaloz sluchawki i podlosnij je sobie.
zobaczymy jaka zrobisz mine w polowie trailera. ja widzialem i jest masakra, a do tego
zawsze jeszcze na youtube mozna zajzec i tam tez znajdzie sie cos z gry, polecam

chodzi ci oczywiście o Dead Space xD???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:04, MLODY2K6 napisał:


> chodzi ci oczywiście o Dead Space xD???


jak najbardziej

no noo... bardzo ładnie :D... straszne i ładne :)... nie wiem czy może nie zainswestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was jakiś sposób na punkbuster, który wywala z gier w multi, jeśli ma się edytowane pliki w CVar groups(w ogóle, próbowałem nawet przywrócić podtsawowe te, co bez edycji były)? ;/
Chcę aby Crysis był ładny w XP, ale także bezproblemowy w tym zarazem. ;|

Jak na razie reinstalka tylko pomaga, ale bez edycji w CVar gra chodzi po prostu koszmarnie u mnie na High(wszystko, jeszcze kombinuje co powyłączać) w multi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:39, WindowsXP CoB napisał:

No cóż
ostatnia misja. jak ja przejsc
wale w ten statek czym sie da a on nic przewaznie ja gine


Musisz zniszczyć go tym działkiem prototypowym co strzela rakietami nuklearnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 23:01, Ecko09 napisał:

> No cóż
> ostatnia misja. jak ja przejsc
> wale w ten statek czym sie da a on nic przewaznie ja gine

Musisz zniszczyć go tym działkiem prototypowym co strzela rakietami nuklearnymi.



dzieki.
pomogło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ostatniej planszy i zdobyłem tą broń co widzieliśmy ją na początku za tą szybą co doktorek mówił że to prototyp. Ale tej broni nie da się użyć. Do niej jest jakaś amunicja czy coś ? Pisze że cel nie został namierzony ale jak ja mam wrogów na celowniku to dalej nie mogę strzelać. Czy tą broń było można zdobyć wcześniej jeśli się znało hasło ? Bo tam była taka tablica cyfrowa z liczbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 15:54, Grizzly. napisał:

Jestem w ostatniej planszy i zdobyłem tą broń co widzieliśmy ją na początku za tą szybą
co doktorek mówił że to prototyp. Ale tej broni nie da się użyć. Do niej jest jakaś amunicja
czy coś ? Pisze że cel nie został namierzony ale jak ja mam wrogów na celowniku to dalej
nie mogę strzelać. Czy tą broń było można zdobyć wcześniej jeśli się znało hasło ? Bo
tam była taka tablica cyfrowa z liczbami.



SPOJLER:
===================================================================
jak bedziesz mial finalowego bossa czyli ten ogromny statek to najpier bedziesz musial zniszczyc jego wiezyczki zwykla wyruztnia rakiet. jak juz to zrobisz, to potem bedziesz musial strzelic w taki wielki nibieski otwor od spodu statku i zrobisz to ta bronia prototypowa
===================================================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 15:56, MLODY2K6 napisał:

jak bedziesz mial finalowego bossa czyli ten ogromny statek to najpier bedziesz musial
zniszczyc jego woezyczki zwykla wyruztnia rakiet. jak juz to zrobisz, to potem bedziesz
musial strzelic w taki wielki nibieski otwor od spodu statku i zrobisz to ta bronia prototypowa


łee... to nie można się nią więcej pobawić tak w grze... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z Crysisem. Gdy wkładam płytę (oryginalną!) do napędu, komp próbuje ją załadować przez jakieś 10 min., ale płyta się nie odpala! Tzn. nie odpala się menu, nie ma ikonki płyty zamiast DVD, a gdy próbuje wejść na płytę, komp się zawiesza. Dzieje się tak odkąd kupiłem Crysisa (tzn. święta AD 2007), ale wtedy jeszcze wystarczył reset (czasem kilkukrotny) i gra działała. Nie wiem co robić. Moje DVD to TSST corp CD/DVDW TS-H653L ATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem crysisa i czuje niedosyt. Za krótka.. spodziewałem się więcej elementów takiego strzelania do japońców jak w lesie itp. Ta pierwsza część gry była fajniejsza niż ta z kosmitami, milej się grało. Ale trzeba przyznać że poziom w tym jakby statku kosmitów był mistrzowski. Czegoś takiego jeszcze nie spotkałem w grach. Motyw z grawitacją, tymi pływającymi glutami i jeszcze ta straszna muzyka były świetne. Niesamowity klimat ! Po zakończeniu łatwo wywnioskować że będzie druga część. Ciekawe czy cała gra będzie polegać żeby uwolnić Proroka od ufoli. Jak tak to nie wiem czy mi się spodoba. Macie jakieś newsy na temat Crysis 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:53, Grizzly. napisał:

Macie jakieś newsy
na temat Crysis 2 ?


Jak dotąd wiadomo jedynie, że będzie kontynuować fabułe i grafika bedzie jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:03, Ecko09 napisał:

> Macie jakieś newsy
> na temat Crysis 2 ?

Jak dotąd wiadomo jedynie, że będzie kontynuować fabułe i grafika bedzie jeszcze lepsza.


Wymagania też pewnie będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować