Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 23:42, Vormulac napisał:

> Żaden dodatek, tylko Crysis 2.
A Crysis Warhead to niby co będzie?


No mówie, że to tytuł drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 23:42, Vormulac napisał:

> Żaden dodatek, tylko Crysis 2.
A Crysis Warhead to niby co będzie?


kto to jest ten z obrazka ? ze niby Nomad ? wyglada mi raczej na Psycho (czy jak mu tam bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2008 o 14:59, Zauri napisał:

kto to jest ten z obrazka ? ze niby Nomad ? wyglada mi raczej na Psycho (czy jak mu tam
bylo)


Czy ja wiem, może trochę jak Psychol wygląda, ale twarzy Nomada nie widać było przez całą grę... to kto wie.

Niby była jedna tapeta z (chyba) Nomadem na tle zamrożonej wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Psycho odegra większą rolę w drugiej części. Albo to po prostu ot tak zrobiony artwork :)
A twarzy Nomada nikt nie widział, więc możemy się tylko domyślać. Ale ten pistolet jakiś dziwny...

EDIT: Cierpik, masz rację. Ale to był dość stary artwork, mogli coś pozmieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:12, Zauri napisał:

a ten to kto niby ?

http://www.hdgamenews.com/uploaded_images/crysis-726116.jpg

przeciez w tym momencie gry sterowalismy tylko Nomadem, a o Psycho ani widu ani slychu
:)


Tak jak powiedział Qbli to może być stary artwork, który z tego co pamiętam pojawił się dość długo przed premierą Crysis''a. A jak każdemu wiadomo duża część rozgrywki została w ciągu pół roku zmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:12, Zauri napisał:

a ten to kto niby ?

http://www.hdgamenews.com/uploaded_images/crysis-726116.jpg

przeciez w tym momencie gry sterowalismy tylko Nomadem, a o Psycho ani widu ani slychu
:)

To jest koreański nano-skafander, przyjrzyj się. Jakiś Koreaniec gości na tym....
A jakże wiemy, to Psycho, Nomad oraz Prophet posiadali amerykańskie, które były inne niż ten na tej tapecie...

Czyli teoria o tej twarzy Nomada jest obalona...
Tylko Crytek zna jego prawdziwy wygląd... :P


Co do Warheada - to według mnie, ta twarz należy do Psycho i raczej to jemu będzie poświęcona uwaga (założyłbym się, że będziemy nim grać, kiedy to rozdzielili się i właśnie on upolował jednego z Obcych). Według mnie - bardzo ciekawy wątek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie:

"In Crysis Warhead, players will don the Nanosuit of Sergeant Sykes, also known as Psycho, one of the most memorable characters from Crysis. More brash and aggressive than his Delta Force squadmate Nomad, players will experience Psycho''s parallel story during the events of the original game, finding that life on the other side of the island is even more intense and explosive than they ever could have imagined. Luckily, Psycho''s Nanosuit is just as capable and he''s equipped with an even bigger arsenal of fully customizable weapons and new vehicles, giving players access to the tools they need to dominate any situation. Aside from this new, exciting single player campaign, Crysis Warhead will also feature new multiplayer content. Stay tuned for more details this summer."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:38, piecia997 napisał:

A mnie cieszy, że będzie to exclusive na PC. Przynajmniej jedną serię będziemy mieli
na własność :D


Crysis na konsole jest w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiał udostępniony dzięki gry-online:

Jeszcze w kwietniu Cevat Yerli ze studia Crytek zarzekał się, że jego ekipa kończy z polityką wypuszczania gier wyłącznie na PC, gdyż dominujące na tej platformie piractwo w negatywny sposób wpływa na zyski firmy oraz partnerującego jej koncernu Electronic Arts. Jak się jednak okazało, były to słowa rzucone na wiatr, bowiem przed paroma minutami Crytek potwierdził oficjalnie kolejny, pecetowy exclusive.

Mowa oczywiście o strzelaninie Crysis Warhead, o której pierwsze wzmianki pojawiły się dzisiaj rano, a którą niepodobna rozpatrywać w kategorii kontynuacji czy dodatku do Crysisa. Tytuł, którego produkcję zlecono debiutującemu, budapeszteńskiemu oddziałowi Cryteka, będzie po prostu alternatywną wizją wydarzeń przedstawionych w wydanym pół roku temu FPS-ie. Nomad, główny bohater pierwowzoru, zostanie zastąpiony przez swojego kolegę z oddziału Delta Force, sierżanta Michaela Sykesa. To właśnie były żołnierz SAS-u, obdarzony przez swoich towarzyszy pseudonimem Psycho, będzie postacią, którą pokierują gracze.

Zmiana personalna zaowocuje zupełnie innym spojrzeniem na fabułę gry i otworzy nam drogę do nowych zakątków tropikalnej wyspy. Do naszej dyspozycji oddany zostanie szerszy wachlarz uzbrojonych pojazdów, a także jeszcze skuteczniejsze gatunki broni, które wypróbujemy na oponentach z podrasowaną SI. Do stworzonej od podstaw kampanii singleplayer dołączy też urozmaicona zawartość trybu multi, która w założeniach ma wyperswadować fanom Crysisa myśl, że kupując Warheada, zapłacą drugi raz za to samo. Nadzieję na sukces żywi w szczególności Cevat Yerli:

„Bardzo cieszymy się z tego, jak Crysis został przyjęty przez graczy i media. Jednym z priorytetów naszego studia jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. W Warhead skupiamy się na doskonaleniu warstwy fabularnej i ogólnego działania gry, pamiętając jednocześnie o dostarczeniu ciekawszych efektów graficznych oraz wciągającego, otwartego gameplaya, który tak pokochano w Crysisie.”

Kolejnych informacji o wspólnym przedsięwzięciu duetu EA-Crytek należy spodziewać się już latem. Premiera FPS-a ma nastąpić jesienią bieżącego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:48, MLODY2K6 napisał:

Materiał udostępniony dzięki gry-online:

Czyli po prostu kopiuj wklej. Lepiej byłoby chociaż linka podać(chociaż, może nie! gry-online wszystko sobie cenią i SMS trzeba by było wysyłać xP).

Dnia 05.06.2008 o 18:48, MLODY2K6 napisał:

Jeszcze w kwietniu Cevat Yerli ze studia Crytek zarzekał się, że jego ekipa kończy z

>/.../

Dnia 05.06.2008 o 18:48, MLODY2K6 napisał:

Crytek potwierdził oficjalnie kolejny, pecetowy exclusive.

Dziwię się temu, że Yerli nie będą robić jeszcze na konsole. :/
>/blablablabla - jakieś tam tłumaczenie z głównej strony - http://tinyurl.com/5dq8vh
Ogólnie to podrasowane SI naprawdę być musi. Przechodząc Crysisa za pierwszym razem na normalnym, Koreańce wyzwaniem dużym nie były, ale liczyłem, że przynajmniej na delcie będą. No i byli, chociaż popełniali masę nielogicznych błędów, to czasami mnie zaskakiwali. Jak to poprawią to do single wystarczy...

Dochodzimy do multi - tutaj potrzeba map, map i jeszcze raz map oraz jakiś innych trybów! Bo rozgrywka sama w sumie się broni, szczególnie, że każdy ma swój kombinezon i niezłą swobodę.

Liczyłbym takze na to, żeby nie ograniczali posiadaczy Windowsa XP w multi, ale to już totalna złuda... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:00, Ecko09 napisał:

Chwila, coś mi tu nie pasuje. Na gram.pl pisali, że Crysis Warhead to sequel Crysisa,
a na cdaction pisze, że to dodatek do Crysisa http://www.cdaction.pl/news/4262/0


Jeżeli to rzeczywiście będzie dodatek, to ok, ale jeśli to ma być oddzielna "standalone" wersja to nie rozumiem czemu ogłoszenie jej produkcji ma wyjaśniać powód zarzucenia prac nad patchami do Crysisa 1. Przecież Crysis wymaga łatek i prace nad drugą częścią nic tu nie zmienią. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:00, Ecko09 napisał:

Chwila, coś mi tu nie pasuje. Na gram.pl pisali, że Crysis Warhead to sequel Crysisa,
a na cdaction pisze, że to dodatek do Crysisa http://www.cdaction.pl/news/4262/0


Ze wszystkich oficjalnych źródeł wynika że jest to kontynuacja nie dodatek. Również jestem zawiedziony że nie będzie kontynuacji fabuły z jedynki, w końcu skończyło się dokładnie tak jakby miała być następna część, a tak wogóle to miała być trylogia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:22, GeoT napisał:

> Chwila, coś mi tu nie pasuje. Na gram.pl pisali, że Crysis Warhead to sequel Crysisa,

> a na cdaction pisze, że to dodatek do Crysisa http://www.cdaction.pl/news/4262/0


Jeżeli to rzeczywiście będzie dodatek, to ok, ale jeśli to ma być oddzielna "standalone"
wersja to nie rozumiem czemu ogłoszenie jej produkcji ma wyjaśniać powód zarzucenia
prac nad patchami do Crysisa 1. Przecież Crysis wymaga łatek i prace nad drugą częścią
nic tu nie zmienią. Dziwne.


uwazam ze bedzie to dodatek gdyz jesli prace nad patchami zostaly zawieszone a cala uwaga zostala skupinoa na owym tytule to oznacza to ze bedzie wprowadzone w nim duzo porpawek ktore po zainstalowaniu zpatchuja werje podstawowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:26, Kraju92 napisał:

> Chwila, coś mi tu nie pasuje. Na gram.pl pisali, że Crysis Warhead to sequel Crysisa,

> a na cdaction pisze, że to dodatek do Crysisa http://www.cdaction.pl/news/4262/0


Ze wszystkich oficjalnych źródeł wynika że jest to kontynuacja nie dodatek. Również jestem
zawiedziony że nie będzie kontynuacji fabuły z jedynki, w końcu skończyło się dokładnie
tak jakby miała być następna część, a tak wogóle to miała być trylogia.


Bo będzie trylogia. Jeśli nie Warhead to na pewno następna część będzie kontynuować fabułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:28, Ecko09 napisał:

Bo będzie trylogia. Jeśli nie Warhead to na pewno następna część będzie kontynuować fabułe.


Obyś miał rację. A może wydarzenia z Warhead będą ważne dla kontynuacji fabuły z pierwszej części, albo po prostu będą się pokrywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować