Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 21:30, Gumiś2 napisał:

Trochę zmienię temat:
Jestem w Core (Rdzeniu?) i walczę z tymi glutowatymi Obcymi. Wszystko idze OK, przez
ok. 10 min. skutecznie odpieram ich ataki (znalazłem kącik, w którym zachodzą mnie tylko
z dwóch stron). Ale po czasie dostaję jeden cios i umieram (mam ustawione Maximum Armor).
Czy one skądś wyłażą? Jaka jest najskuteczniejsza broń przeciwko nim (mam 20 naboi do
Strzelby, pełny magazynek do FY71 i 50 naboi do karabinu maszynowego)? Jakieś porady?
Z góry dziękuję.



najlepiej do tych kosmitów strzelać ze strzelby takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 21:30, Gumiś2 napisał:

Trochę zmienię temat:
Jestem w Core (Rdzeniu?) i walczę z tymi glutowatymi Obcymi. Wszystko idze OK, przez
ok. 10 min. skutecznie odpieram ich ataki (znalazłem kącik, w którym zachodzą mnie tylko
z dwóch stron). Ale po czasie dostaję jeden cios i umieram (mam ustawione Maximum Armor).
Czy one skądś wyłażą? Jaka jest najskuteczniejsza broń przeciwko nim (mam 20 naboi do
Strzelby, pełny magazynek do FY71 i 50 naboi do karabinu maszynowego)? Jakieś porady?
Z góry dziękuję.


Ze Strzelby lub po prostu ustaw max Siły i wal w nie z pieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludki chodzi o multi....
po prostu kulka mnie zżera, gdy moje ulubione serwery są na siwo!
Można coś z tym poradzić?
Kiedyś na legalu na nich grałem...
i z updatem i bez....i jednym i drugim.....
Co robić? Co robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srry wiem że to nie za bardzo ten temat ale w innych nie piszą prawie. Jak mam grac na padzie Media-Tech MT-1500 Praetorian w Crysisa? nie mam wejścia do ,,opcje kontrolera" a stery zainstalowane razem z najnowszą łatką help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Srry wiem że to nie za bardzo ten temat ale w innych nie piszą prawie. Jak mam grac na
> padzie Media-Tech MT-1500 Praetorian w Crysisa? nie mam wejścia do ,,opcje kontrolera"
> a stery zainstalowane razem z najnowszą łatką help
Eeee, na padzie w Crysis-a? To chyba nie warto się nawet trudzić, bo tak się nie da grać. Wiem, bo kiedyś próbowałem na padzie w Serious Sam-a - to było piekło, a nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy mieć oryginalny pad od xbox 360, podkreślam oryginalny, gdyż ja mam Speedlink 360 style i oczywiście w grach Crysis, Gears of War on nie działa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiie ktoś czy do dema są jakieś kody albo coś, żeby życie nie spadało. Bo chciałbym się trochę "pobawić" fizyką gry, ale nie mogę pokonać za nic wrogów (w FPS''ach nie jestem zbyt dobry :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 18:39, mrosi napisał:

/.../

Ustaw sobie poziom gry na łatwy. Będzie prościej.

Ustawiłem. Ale w FPS''ach jestem naprawdę kiepawy. Za nic nie mogę tych koreańczyków pokonać.
Sięgnełem po to demko, aby zobaczyć efekty graficzne Crysisa i fizykę (wymiata :D), zwykle nie sięgam po FPS''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiedz uczciwie - co to za frajda grać z pomocą kodów? Dla mnie osobiście żadna. Wolę kilkadziesiąt razy próbować przejść jedną scenę niż użyć kodu. To ma być zabawa a nie tłuczenie gry byle przejść do końca. Przynajmniej takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 18:47, mrosi napisał:

/.../

Powiedz uczciwie - co to za frajda grać z pomocą kodów? Dla mnie osobiście żadna. Wolę
kilkadziesiąt razy próbować przejść jedną scenę niż użyć kodu. To ma być zabawa a nie
tłuczenie gry byle przejść do końca. Przynajmniej takie jest moje zdanie...

Ok, już rozwiązałem sobie problem.
Zawsze próbuję przejść grę bez kodów. Używam ich tylko wtedy, gdy jest moment którego nie mogę przejść za Chiny (np. próbuję przejść dany moment z 50 raz), i tylko w singleplayerze (broń Boże w multi, żebyście nie pomyśleli sobie także, że jestem nałogowym cheaterem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 18:47, mrosi napisał:

/.../

Powiedz uczciwie - co to za frajda grać z pomocą kodów? Dla mnie osobiście żadna. Wolę
kilkadziesiąt razy próbować przejść jedną scenę niż użyć kodu. To ma być zabawa a nie
tłuczenie gry byle przejść do końca. Przynajmniej takie jest moje zdanie...


Dokładnie. Czasem padaka jakaś bierze ale da sie, a jak nie to mogę w ostateczności do poradnika luknąć by zobaczy w jaki sposób to lub tamto i na co uważać. Kody to do San Andreas jak chce sie wyżyć i demolka całego miasta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 02:23, ziptofaf napisał:

> Srry wiem że to nie za bardzo ten temat ale w innych nie piszą prawie. Jak mam grac
na
> padzie Media-Tech MT-1500 Praetorian w Crysisa? nie mam wejścia do ,,opcje kontrolera"

> a stery zainstalowane razem z najnowszą łatką help
Eeee, na padzie w Crysis-a? To chyba nie warto się nawet trudzić, bo tak się nie da grać.
Wiem, bo kiedyś próbowałem na padzie w Serious Sam-a - to było piekło, a nie gra...


Jakoś na konsolach muszą... ja chce potrenować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:56, Piwomaniak napisał:

Jakoś na konsolach muszą... ja chce potrenować

Ale nie w Crysis-a! Do tego nadają się gry stworzone od razu pod konsole jak np. Halo 2, czy Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:56, Piwomaniak napisał:

Jakoś na konsolach muszą... ja chce potrenować

W wersji PC chyba nie ma takiej opcji do używania pada, ale sprawdzać mi się już nie chce.

Jak nie będzie, to polecam skorzystać z Xpadder''a czy controlmk(te dwa są takie proste), także joy2key byłby w porządku, ale z obsługą ciężkawo jak się nie wie co i jak.

@ziptofaf
Jak chce, to chce. Ma grę to może robić co mu się podoba. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:44, Maciek2194 napisał:

Witam. czy Crysis pójdzie mi an tym sprzęcie??
Nvidia GeForce 9600 GT 512MB, Intel Core 2 Duo 2,6 GHz, 2GB RAM.

Tak. I to całkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:46, elu15 napisał:

> Witam. czy Crysis pójdzie mi an tym sprzęcie??
> Nvidia GeForce 9600 GT 512MB, Intel Core 2 Duo 2,6 GHz, 2GB RAM.
Tak. I to całkiem przyzwoicie.


A grafa nie za słaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować