Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 11:44, Maciek2194 napisał:

Witam. czy Crysis pójdzie mi an tym sprzęcie??
Nvidia GeForce 9600 GT 512MB, Intel Core 2 Duo 2,6 GHz, 2GB RAM.


Na max detalach ci pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej stronki to już totalnie zaufanie straciłem, teraz naprawdę coś źle podaje. ; /

A gra ci pójdzie pomiędzy high a vhigh, ale lepiej użyj tweaka(na polskiej stronce crysisa będzie), to wtedy najładniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak moge w crysisie włączyć napisy? Wiem że się da, bo widziałem, tylko nie wiem jak. Grę już raz przeszedłem i teraz jadę na wyższym poziomie trudności i chciałbym włączyć napisy bo chcę do końca fabułę zakumać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:59, KOWAL0 napisał:

Jak moge w crysisie włączyć napisy? Wiem że się da, bo widziałem, tylko nie wiem jak.
Grę już raz przeszedłem i teraz jadę na wyższym poziomie trudności i chciałbym włączyć
napisy bo chcę do końca fabułę zakumać.


niczym trudnym jest wejscie do opcji dla ulatwienia opcje gry i tam zaznaczyc napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:52, Maciek2194 napisał:

Mhm. Dzięki. Bo na tej stronie http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest to
pokazało mi że mam zasłabła grafe. I tyle. Ale jeżeli pójdzie na max detalach to pomyśle
nad ta grą ^^

Na max detalach Ci nie pójdzie. Oczywiście będziesz musiał grać na wyłączonym AA a o 60FPSach (pełna płynność obrazu) nawet nie myśl. Oczywiście niektórzy pisząc "max detale" mają czasami na myśli obniżoną rozdzielczość, jakieś wyłączone AA i cienie. I oczywiście tzw. dzieci neostrady nie rozumieją pojęcia MAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:03, MLODY2K6 napisał:

> Jak moge w crysisie włączyć napisy? Wiem że się da, bo widziałem, tylko nie wiem
jak.
> Grę już raz przeszedłem i teraz jadę na wyższym poziomie trudności i chciałbym włączyć

> napisy bo chcę do końca fabułę zakumać.

niczym trudnym jest wejscie do opcji dla ulatwienia opcje gry i tam zaznaczyc napisy

A tak dzięk, po prostu w menu zamiast "napisy" pisze "podpisy" i równie dobrze mogły by być to podpisy nad postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:23, Gol Galad napisał:

Do tej stronki to już totalnie zaufanie straciłem, teraz naprawdę coś źle podaje. ; /

A gra ci pójdzie pomiędzy high a vhigh, ale lepiej użyj tweaka(na polskiej stronce crysisa
będzie), to wtedy najładniej będzie.


Możesz podać linka do tego tweaka, bo nie mogę znaleźć? Chętnie bym go przetestował.

http://www.youtube.com/watch?v=YG5qDeWHNmk

Widzieliście to : O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:21, Badyl13 napisał:

Możesz podać linka do tego tweaka, bo nie mogę znaleźć? Chętnie bym go przetestował.

http://www.crysisforce.com/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=295
Zamienia sz pliki co w CVarGroups są. Łatwe to całkiem, a daje kopa dla płynności w grze.

Dnia 01.07.2008 o 13:21, Badyl13 napisał:

Było chyba na poprzedniej stronie, może 2 w tył(EDIT: Chyba z 4, ale ostatnio był). Całkiem niedawno ogółem.
Efekt jednak nadal powala, ale sprzęt chyba bardziej. :P

EDIT: Ooo sekretarzem już jestem. Dopiero zauważyłem... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałam wczoraj w demo Crysis''a. Czytając opinie innych stwierdziłam że gra oprócz grafiki jest średnia, ale jak zagrałam:D Piękne krajobrazy, świetnie że można wszystkimi pojazdami jeździć, bronie w porządku, tylko z kombinezonem nie mogłam tego za bardzo ogarnąć, tzn. prawie go nie używałam;) A co do filmiku z beczkami - WOW:D Ta fizyka jest rewelacyjna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:31, Gol Galad napisał:



Dzięki, na screenach wygląda znacznie lepiej. Tylko jedno pytanko, czy w tym configu są już ustawione ustawienia very high dla DX9?

Ps. Gratulacje z powodu awansu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 13:39, Badyl13 napisał:

Dzięki, na screenach wygląda znacznie lepiej. Tylko jedno pytanko, czy w tym configu
są już ustawione ustawienia very high dla DX9?

Nie ma czegoś takiego jak very High dla DX9. Very High to już DX10 ;] Jedynie na XP możesz odpalić Very High, ale to nie będzie to samo co na Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:39, Badyl13 napisał:

Dzięki, na screenach wygląda znacznie lepiej. Tylko jedno pytanko, czy w tym configu
są już ustawione ustawienia very high dla DX9?

Tam jest wszystko ustawione. Jak chcesz to możesz się pobawić w tych opcjach(poprzez notatnik), może jeszcze coś się se ulepszysz.

Dnia 01.07.2008 o 13:39, Badyl13 napisał:

Ps. Gratulacje z powodu awansu ;)

Dzięki.

@NuGGet
Dyskusja o tym była całkiem niedawno, ale według mnie, to tą różnicę między vh na XP a na Viscie są prawie niezauważalne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w czwartek będę mógł się cieszyć nowym komputerem. Mam na myśli Radeona 4850, Core 2 Duo E8400 oraz 4GB RAM. Reszty nie warto wymieniać. Zainstaluje na nim system Windows XP. Vistę może później, ale nie planuję tego jeszcze.
Moje pytanie brzmi: Czy w/w sprzęt da radę Crysis''owi na ustawieniach "high", 4xAA oraz 16xAF? Mam na myśli płynne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 13:47, Gol Galad napisał:

@NuGGet
Dyskusja o tym była całkiem niedawno, ale według mnie, to tą różnicę między vh na XP
a na Viscie są prawie niezauważalne. ;p

Może jak Crysis stanieje to go kupię, a wtedy dam trochę screenów z DX10 na Viście, IMO różni się od tego co widziałem na VH u kumpla na XP ;] Teraz mam tylko demo, a wolę, jak już coś udowadniać, to na pełnej wersji gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem... otóż w finalnej bitwie z tym bydlakiem rozwalam mu działka a jak musze użyć tego TKD (czy jakoś tak) to nie mogę namierzyć celu :( czy mam błąd w grze??? nic nie pomaga a mam najnowszą wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:48, Piwomaniak napisał:

Witam mam mały problem... otóż w finalnej bitwie z tym bydlakiem rozwalam mu działka
a jak musze użyć tego TKD (czy jakoś tak) to nie mogę namierzyć celu :( czy mam błąd
w grze??? nic nie pomaga a mam najnowszą wersje


Jak zniszczysz mu dzilak i masz ta super bron to naciskasz alternate fire i namierzasz cel a dokladnie ten otwor po srodku swiecacy bodajze na niebiesko kiedy bron namierzy cel strzelasz i ...... sam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 01.07.2008 o 23:54, MLODY2K6 napisał:

Jak zniszczysz mu dzilak i masz ta super bron to naciskasz alternate fire i namierzasz
cel a dokladnie ten otwor po srodku swiecacy bodajze na niebiesko kiedy bron namierzy
cel strzelasz i ...... sam zobaczysz


Nie działa :( chyba jakiś niekumaty jestem. Naciskam X i przełączam na to i tamto i na każdym trybie naciskam pare razy LPM. Musze długo przytrzymać czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 00:06, Piwomaniak napisał:

Nie działa :( chyba jakiś niekumaty jestem. Naciskam X i przełączam na to i tamto i na
każdym trybie naciskam pare razy LPM. Musze długo przytrzymać czy jak???

Niszczysz cztery działka, potem czekasz aż tamci w vtolu odpalą ten program i potem przytrzymujesz przycisk mając TKD(żeby namierzyć) a potem strzelasz.

Na koniec kiedy będzie zamierzał sam się rozbić to namierzasz i wystrzeliwujesz pocisk dopiero jak otworzy "japę". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować