Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Da się zabić, właśnie tego dokonałem :P, wystarczy popłynąć łodzią z działkiem trochę postrzelać i rekin spadnie na dno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:53, Firstborn napisał:

Czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym rosyjskim dodatku do Crysis: Second Coming?
Co to wogóle jest?


Pewnie jakiś mod robiony przez fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:53, Firstborn napisał:

Czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym rosyjskim dodatku do Crysis: Second Coming?
Co to wogóle jest?


To nie tyle co dodatek, ale to oddzielna gra, która nie wymaga Crysisa.. nowe misje, mniejsze wymagania... najlepiej zamieszcze opis:


Tytuł: Crysis - Second Coming
Released: 2008
Typ: FPS
Wydawnictwo: SoftClub
Język: Rosyjski

O grze:
użytkownik ma więcej możliwości i więcej zależy od niego, głowne zadania to załagodzić konflikt koreański, zbudować baze wojskową, zdobyć kilka wysp oraz wyeliminować wszystkich nieprzyjaciół.

Co nowego:
* nie wymaga obecności wersji oryginalnej
* Nowe ekscytujące misje
* Ogromna liczba różnych form broni
* Niezrównana piękno otoczenia
* Ogromna liczba wrogów nie pozwoli ci się zrelaksować

Wymagania sprzętowe
* System operacyjny: Windows XP / Vista
* Procesor: Pentium IV 3,0 GHz
* Pamięć: 1 GB (2 GB dla Vista)
* Video: 256 MB (na poziomie GeForce 7600 GT lub Radeon 9800)
* Dysk twardy: 5 GB

Screeny:

http://i024.radikal.ru/0805/ac/6fd58e556979.jpg
http://i015.radikal .ru/0805/cb/9d2698a78414.jpg
http://i035.radikal.ru/0805/24/c543e93aa191.jpg
http: //i006.radikal.ru/0805/d3/2ed40328111e.jpg


Ogolnie coś ciekawego, może nawet sam spróbuję w to pograć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:47, NuGGet napisał:

O prosze... To będzie można za darmo ściągnąc z neta?


Można ściagnąć :)


P.S. wejdź na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 19:03, hunter22 napisał:

Można ściagnąć :)

Jak zobaczyłem ile to zajmuje, i że będę to musiał ściągać z RS, to mi szczena opadła ;p Dodatkowo teraz Rapid jest do niczego, bo nie mam konta premium, a na free user mam prędkość ściągania 50 kb/s O_o

Dnia 22.07.2008 o 19:03, hunter22 napisał:

P.S. wejdź na gg :P

Dzięki, dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 19:17, NuGGet napisał:

Jak zobaczyłem ile to zajmuje, i że będę to musiał ściągać z RS, to mi szczena opadła
;p Dodatkowo teraz Rapid jest do niczego, bo nie mam konta premium, a na free user mam
prędkość ściągania 50 kb/s O_o


Jak oblukałem co i jak to też mi się odechciało ściągać... z moim łączem bym to chyba miesiąc ściagał xD

Dnia 22.07.2008 o 19:17, NuGGet napisał:

> P.S. wejdź na gg :P
Dzięki, dzięki ;]


Spoko, spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź. Jest tego sporo na warezach, ale Crysis mam wersję pudełkową i zastanawiałem się, czy ten dodatek mogę pobrać jako legalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:00, Firstborn napisał:

Dzieki za odpowiedź. Jest tego sporo na warezach, ale Crysis mam wersję pudełkową i zastanawiałem
się, czy ten dodatek mogę pobrać jako legalny :)


Jeżeli ktoś chce, to znalazłem spolszczenie do owego dodatku do Crysisa, może sam dodatek też ściągne, ale z rapida to tak nie bardzo bo premium nie mam, a jak mam sciagac 30 kilka plików z rapida to ave :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:39, hunter22 napisał:

>/ciach/


Ty myślisz że to jest legalne do końca? nie powiedziałbym, gdyż sama gra w sobie jest łamaniem praw autorskich. Ruscy ostatnio biorą w ręce co im popadnie, CoD, MoH i masę innych "strzelanek" po czym robią z nich różne modyfikacje i inne cuda niewidy. A wszyscy dobrze wiemy że zmienianie kodu źródłowego gry, nawet najdrobniejsze jego naruszenie jest łamaniem praw autorskich. Tak więc mam nadzieję że udało mi się rozwiać Twoje omylne myślenie na temat "darmowego dodatku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawiłem się edytorem do Crysisa i mam problem. Gdy ustawiam wybuchające beczki na planszy, a następnie przenoszę się do gry, to mogę w nie strzelać ile wejdzie, a one nie wybuchają. Jak zrobić, żeby wybuchały? Edytor jest po angielsku (jak u każdego chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:57, Gumiś2 napisał:

Ostatnio bawiłem się edytorem do Crysisa i mam problem. Gdy ustawiam wybuchające beczki
na planszy, a następnie przenoszę się do gry, to mogę w nie strzelać ile wejdzie, a one
nie wybuchają. Jak zrobić, żeby wybuchały? Edytor jest po angielsku (jak u każdego chyba).


Na pewno dobry rodzaj beczek wziąłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, były dwie wybuchające, czerwona i czarna. Zaraz zobaczę w edytorze, jak one się nazywały...

Czerwona - barrel_explosive_red
Czarna - barrel_explosive_black

Spróbowałem jeszcze raz, dalej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji, jak ustawić np. dwie beczki na sobie? Bo u mnie ciągle obiekty przylegają do ziemi lub unoszą się minimalnie nad nią, a jak chcę postawić beczkę na beczkę to przenikają przez siebie. Chciałem trochę się wybuchami pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:38, Gumiś2 napisał:

A przy okazji, jak ustawić np. dwie beczki na sobie? Bo u mnie ciągle obiekty przylegają
do ziemi lub unoszą się minimalnie nad nią, a jak chcę postawić beczkę na beczkę to przenikają
przez siebie. Chciałem trochę się wybuchami pobawić :)


Ok żeby beczka wybuchła to musisz zrobić tak :

1.Otwórz listę Entity
2.W katalogu Physics znajduje się DestroyableObjects
3.Postaw go na mapie
4.W jego ustawieniach "Entity Properties" zmień jego model na model beczki ( teoretycznie jego podstawowy model jest niewidoczny ;P ).
5.Zaznacz Explode
6.Uruchom mapę i strzel w beczkę ( radzę się odsunąć ;P )


Aby móc bardziej swobodnie poruszać obiektami musisz zmniejszyć, bądź wyłączyć "snap to grid", oraz "Follow Terrain"
Obie te funkcje znajdują się na górnym pasku zaraz po X, Y, Z, XY ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wielkie dzięki, oczywiście działa. Na filmikach na YouTube widziałem, jak beczka najpierw się zapalała, później wybuchała. U mnie się nie zapala, trzeba wystrzelić te kilka pocisków, ale jak już wybuchnie to... Dużo mocniej niż normalna beczka w świecie gry. Wiem, bo przedwczoraj ukończyłem Crysisa :) Jeszcze raz dzięki.

EDIT: A da się jakoś skopiować obiekty, żeby ich tyle razy nie przeciągać z listy?

EDIT 2: Da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:46, Gumiś2 napisał:

Heh, wielkie dzięki, oczywiście działa. Na filmikach na YouTube widziałem, jak beczka
najpierw się zapalała, później wybuchała. U mnie się nie zapala, trzeba wystrzelić te
kilka pocisków, ale jak już wybuchnie to... Dużo mocniej niż normalna beczka w świecie
gry. Wiem, bo przedwczoraj ukończyłem Crysisa :) Jeszcze raz dzięki.

EDIT: A da się jakoś skopiować obiekty, żeby ich tyle razy nie przeciągać z listy?

EDIT 2: Da się :)


Teoretycznie powinna gdzieś być już gotowa w pełni funkcjonalna beczka ale jakoś nie mogę jej znaleźć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować