Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 11:52, piotr.kwazi napisał:

> > Wiem. To jeden z poważniejszych bugów. Ja przy tych drzwiach męczyłem się pół
godziny
>
> > jakieś. Ale jak uderzysz, to się delikatnie wyłamują, ale szpara jest za mała
abyś
> mógł
> > przejść??
> niestety jak wale to one nawet nie drgna, a szpara jest za mala
Może walisz w nie te drzwi, co trzeba?? Są całe powyginane?? Jak tak, to znaczy, że dobre,
a wtedy będziesz się musiał męczyć aż do skutku, bo innej drogi nie ma. A jeśli wyglądają
normalnie ( czyt. nie są " pogniecione"), to spróbuj poszukać innej drogi.

sa powyginane, lekko uchylone, zablokowane przez czarna rure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę... czy dostałeś zadanie odnalezienia głównego inżyniera? Rozwiązanie jest proste... wyjdź na pokład lotniskowca i skieruj się do miejsca gdzie kucają żołnierze. Uruchomi się winda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:19, AvP2 napisał:

Chwileczkę... czy dostałeś zadanie odnalezienia głównego inżyniera? Rozwiązanie jest
proste... wyjdź na pokład lotniskowca i skieruj się do miejsca gdzie kucają żołnierze.
Uruchomi się winda...

teraz to mnie zalamales ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:24, AvP2 napisał:

Sam się nad tym męczyłęm chyba godzinę, podobnie jak Ty próbowałem wszystkiego na te
felerne drzwi... :P

ehhh... ta gra potrafi wykonczyc nerwowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na lotniskowcu i walcze z statkiem wojennym obcych rozwalilem mu te działa ale nie wiem co potem moze ktos mi powiedzieć z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:04, albX napisał:

Jestem na lotniskowcu i walcze z statkiem wojennym obcych rozwalilem mu te działa ale
nie wiem co potem moze ktos mi powiedzieć z góry dziękuje

rozwalasz te boki, nastepnie wlatuje on nad lotniskowikiec i celujesz w taka kopult na srodku ktora sie otwiera, walisz raz, rozwalasz kopule, walisz drugi raz, rozwalasz statek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:00, albX napisał:

Mam problem z tymi bokami wale cały czas i nic.

Pierw rozwalasz działka rakietami lub gaussem, a jak zostanie zdjęta osłona to walisz z tej wyrzutni atomówek (nie pamiętam nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis i Crysis Warhead pojawiły się na platformie Steam. ; d

Teraz jakoś nie mogę w nic połączyć się grając w zwykłym Crysis w multi - wie ktoś jak to zrobić, aby można było? : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:07, Gol Galad napisał:

Crysis i Crysis Warhead pojawiły się na platformie Steam. ; d

Eh... Okazuje się jednak, że to przez Steam trzeba kupić. No to poczekam na premierę Warheada, przynajmniej z nim problemów nie będzie. : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy!!

======SPOJLER=====
Jak wydostać się ze statku obcych? Krążę już 30 min po pokoju w którym gaśnie światło gdy doleci się do drzwi na jego końcu. Gdzie ja mam teraz polecieć aby stamtąd się wydostać? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co jest cały czas jak idę na przód to tekstry albo tak wyrastają , lub zmieniają kształt , tak jakby odległość rysowania była mała , jest na to jakaś rada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij poziom od początku. Czasem zdarza się w Crysis, że jakiś skrypt nie zaskoczy i nie można przejść dalej. Wtedy pomaga "wyzerowanie" poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przeglądam starsze stronki i widzę, że niektórym graczom na konfiguracji takiej : x2 4600, 2GB ram i 9600GT, Crysis działa w VH przy rozdzielczości 1280*1024. I tu moje zapytanie, czemu u mnie gra dostaje wstrząsów przy detalach tylko hight w 1280*1024 ? Mój sprzęt to :
GeForce 9600GT 512mb od Evgi
Intel Core 2 Duo 6400 2,13Ghz
2GB ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mozliwe zeby z karta 9600GT ta gra chodzila plynnie nawet w 1280x1024 wiec nie masz sie co martwic ze innym chodzi klamia i tyle. Plynnie to ta gra chodzi ale na 8800GTX i to jeszcze podkreconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować