Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

czy ktos moze slyszal jakies plotki o tym ze crysis mialby sie ukazac w supersellerze albo cus? To juz prawie rok od premiery a gra wciaz droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim zapraszam Cie do lektury ofert wydawnoczych CDP CENGEI LEM/EA. Wtedy dowiesz ze CRYSIS jest od LEM/EA a nie CENEGA i nie ma u nich czegos takiego jak superseller. SS jest tylko u Cenegi. Z tego co wiem a wiem duzo to EA/LEM nie zamierzają jak narazie opuśćić ceny podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:22, MLODY2K6 napisał:

przedewszystkim zapraszam Cie do lektury ofert wydawnoczych CDP CENGEI LEM/EA. Wtedy
dowiesz ze CRYSIS jest od LEM/EA a nie CENEGA i nie ma u nich czegos takiego jak superseller.
SS jest tylko u Cenegi. Z tego co wiem a wiem duzo to EA/LEM nie zamierzają jak narazie
opuśćić ceny podstawki.


nazwy supeseller uzylem jako generalizatora tanich wydań :) ale dzieki za info, bede szukal na allegro bo po warheadzie stwierdzielm, ze czas nadrobić zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was też jest tak że po wczytaniu nowej mapy jak wyjmiecie broń to wam ręka znika ? A ponownym wybraniu tej samej broni już wszystko ok , tylko tak z początku

20080922184116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:41, Crew 900 napisał:

U was też jest tak że po wczytaniu nowej mapy jak wyjmiecie broń to wam ręka znika ?
A ponownym wybraniu tej samej broni już wszystko ok , tylko tak z początku


Tak u mnie sie cos takiego zdazalo rowniez wyhstarczylo przeladowac i bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:41, Crew 900 napisał:

U was też jest tak że po wczytaniu nowej mapy jak wyjmiecie broń to wam ręka znika ?
A ponownym wybraniu tej samej broni już wszystko ok , tylko tak z początku


Ja miałem coś lepszego. Zamiast odjąć mi jednej ręki jak u Ciebie to dodało mi. :P Wczytywanie saveów nic nie dało, dopiero nowy level pomógł. Mieliście coś podobnego?

20080922201823

20080922201925

20080922202356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:26, Wojtas94 napisał:

Ja miałem coś lepszego. Zamiast odjąć mi jednej ręki jak u Ciebie to dodało mi. :P Wczytywanie
saveów nic nie dało, dopiero nowy level pomógł. Mieliście coś podobnego?


Też to miałem. Bodajże na levelu Onslaught. Save''y też mi nie pomogły. Pomogło mi zrestartowanie gry lecz na chwilkę. Po minucie, dwóch znowu pojawiła się druga lewa ręka. Niby nie przeszkadzało to w grze ale trochę komicznie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem coś takiego że mi ręka znikała po wczytaniu może Nomad chciał zaszpanować że jak Psycho w jednej ręce broń potrafi trzymać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś mod czy coś takiego że jak mamy włączoną osłonę (niewidzialność) to żeby ona nie znikała gdy strzelimy ?

I jeszcze jedno , gdybym sobie włączył ustawienia Dx10 na Xp to czy by drastycznie mi spadły fps i czy zmiany są widoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:55, Crew 900 napisał:

A jest jakiś mod czy coś takiego że jak mamy włączoną osłonę (niewidzialność) to żeby
ona nie znikała gdy strzelimy ?

I jeszcze jedno , gdybym sobie włączył ustawienia Dx10 na Xp to czy by drastycznie mi
spadły fps i czy zmiany są widoczne ?


omg, a jak myslisz?
Po 1, DX10 nie da sie odpalic na XP ( da sie odpalic very high ale na DX9, a nie na 10).
Czy ci spadna fps? nie, podskocza bo zapomnialem ze im wyzsze detale tym lepiej dziala...
Czy zmiany sa widoczne? nie, wogole, nie wiem co za idiota pisal o najlepszej grafice w dziejach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę. Podobno w demie Crysisa można odblokować wszystkie bronie i pojazdy, wiecie jak to zrobić?
Znalazłem trochę informacji w necie, ale z angielskiego jestem slaby, pomoże ktoś? ;]

Tutaj te linki:

http://www.gamersglobal.com/news/253
http://koremano.blogspot.com/2007/11 /crysis-demo-unlock-full-game-weapons.html
http://digg.com/pc_games/Crysis_Demo_Unl ock_Content_Add_Snow_New_Maps_Helicopter
http://www.hardforum.com/showthread.php?t= 1236848&page=3

Błagam o pomoc, planuję sobie kupić Crysisa, ale na razie nie mam kasy, a i chce sobie pograć w demo, a że zobaczyłem że można odblokować kilka bajerów to... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:59, cybekziom napisał:

Crysis ?
Zero fabuły ;] Ale warto pograć dla samej grafiki...
Far Cry zdecydowanie lepszy jest..


W przeciwieństwie do wymienionego przez Ciebie Far Cry''a w którym bohater przeżywa rozterki, twórcy pokazali w wyrafinowany sposób portret psychologiczny głównej postaci. Ah, pamiętam te dylematy... zabic go z karabinu czy z shotguna?

Ludzie, zanim coś napiszecie to pomyślcie. Proszę.

Ja rozumiem że komuś może się ta fabuła nie podoba(mi się całkiem podobała, choć płytka wa i przewidywalna jest), ale gadanie takich rzeczy to już przesada. Jako fan Crysisa czuje się urażony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musisz mu pozwolić umrzeć :D
A tak na poważnie to przecież mówi że potrzebuje źródła ciepła i na mini mapie zaznacza ci po drodze źródła ciepła , musisz podejść do ognia i poczekać aż Prorok się podładuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować