Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 23:06, walgierz napisał:

Jak wyżej.

-1 do statusu.


Czy musimy byc karani?? Przeciez dobrze wiesz ze opiekuje sie tym kanalem jak moge Ecko mi w tym pomaga razem dozucamy mody i dodatki a rekompensata jest wlasnie to? Rozumiem zeby upomniec ale czy od razu trzeba karac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 23:08, MLODY2K6 napisał:

Czy musimy byc karani?? Przeciez dobrze wiesz ze opiekuje sie tym kanalem jak moge Ecko mi w tym pomaga razem dozucamy mody i dodatki a rekompensata jest wlasnie to? Rozumiem zeby upomniec ale czy od razu trzeba karac?


Wyjaśnienia przez formularz.
Zapraszam na walgierz(at)moderator.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 23:09, walgierz napisał:

> Czy musimy byc karani?? Przeciez dobrze wiesz ze opiekuje sie tym kanalem jak moge
Ecko mi w tym pomaga razem dozucamy mody i dodatki a rekompensata jest wlasnie to? Rozumiem
zeby upomniec ale czy od razu trzeba karac?

Wyjaśnienia przez formularz.
Zapraszam na walgierz(at)moderator.gram.pl.


widzę, że coś nie w humorku jesteś i nam sie oberwało. wielkie dzięki.
Nie trzeba być aż tak rygorystycznym, czasem dobrze jest wrzucić na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja , ta gra jest lekko popieprzona
Jak przeciwnik jest daleko , to mogę w niego wpakować nawet z 3 magazynki i koleś jeszcze żyje , a jak blisko mnie to wystarczy z 3 kulki i już nie żyje . To samo z pojazdami , wrogi czołg mogę wpakować z 6 pocisków i jeszcze stoi , a z bliska 1 , 2 pociski i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Wow... A słyszałeś o załamywaniu się toru lotu kuli i rozrzucie?
Ciekawe, że ja tego nie zauważyłem.

Osobiście uważam, że choć ciekawym pomysłem był struj to jednak zepsuli pomysł... Dla mnie crysis to tylko popisówka pod względem grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:14, Crew 900 napisał:

Ja , ta gra jest lekko popieprzona
Jak przeciwnik jest daleko , to mogę w niego wpakować nawet z 3 magazynki i koleś jeszcze
żyje , a jak blisko mnie to wystarczy z 3 kulki i już nie żyje . To samo z pojazdami
, wrogi czołg mogę wpakować z 6 pocisków i jeszcze stoi , a z bliska 1 , 2 pociski i
już

Yyy... słyszał pan o czymś takim jak odrzut?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Odrzut_broni
W Crysisie działa wyśmienicie i pewnie tylko tako sobie pomachałeś bronią i ładowałeś ile się dało bez zastanowienia, więc...
Życzę szczęścia na prawdziwym polu bitwy! :D
EDIT:
Madoxx
O, widzę, że trochę lepiej wyjaśniłeś, nie specjalnie interesowałem się fizyką dotyczącą zbrojeń, ehe...

Co do samego Crysisa - mi tam przypasował jako FPS, był jako jedyny bardziej swobodny niż CoD czy UT, można było sobie wybrać sposób gry(kamikadze, ninja...). Jako pokaz grafiki w sumie to go nie traktowałem, po prostu dla mnie był kawałkiem solidnego FPS'a... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:14, Crew 900 napisał:

Ja , ta gra jest lekko popieprzona
Jak przeciwnik jest daleko , to mogę w niego wpakować nawet z 3 magazynki i koleś jeszcze
żyje , a jak blisko mnie to wystarczy z 3 kulki i już nie żyje . To samo z pojazdami
, wrogi czołg mogę wpakować z 6 pocisków i jeszcze stoi , a z bliska 1 , 2 pociski i
już

Fizyki w szkołach to już nie uczą ?
To może jeszcze zacznij narzekać czemu wszelkie rodzaje strzelb działają tylko na bliski dystans, albo czemu auta nie potrafią latać...

Edit : za późno dodałem posta, teraz to jest zwykły SPAM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze było to jak grałem w Crysisa to strzelałem w niego wyrzutni rakiet i trafiłem na przeszkode gdzieś 1 m za nim a on tylko kiwnął i koniec. Drugim razem kolega mówił, że koreańczyk połknął tą rakietę.

Crew tak to wygląda. Ale po co jest celownik laserowy???Cóż próbuj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:52, Crew 900 napisał:

Kurde , przecież ustawiał sobie maksymalne mięśnie i odrzut mam o wiele mniejszy oraz
wiem że trafiam bo celownik robi się czerwony


O ile się nie mylę to w Crysisie celownik robi się czerwony, już po prostu jak strzelasz w obszar przy przeciwniku, niekoniecznie mu coś robiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:32, Darkstar181 napisał:

Fizyki w szkołach to już nie uczą ?

Nie wiem czy fizyka sprawia, że na 50 m pocisk wytraca 9/10 swojej energii. Zarówno w wersji 1.0 jak i 1.21 rzeczywiście w przeciwnika oddalonego więcej niż 50m można władować kilka razy więcej pocisków niż z 10m - trafiając każdym - i nie padnie. Szczytem było dla mnie władowanie 10 strzałów z czołgu w czołg wroga - co prawda mogłem nie trafiać go bezpośrednio.

Dnia 03.10.2008 o 21:32, Darkstar181 napisał:

To może jeszcze zacznij narzekać czemu wszelkie rodzaje strzelb działają tylko na bliski
dystans, albo czemu auta nie potrafią latać...

A nie powinny (przynajmniej nie tak jak w grach - do 10 metrów) - strzelba to co prawda broń krótkodystansowa ale efektywny zasięg wynosi do 50 - 60m, wpływ na ten zasięg oczywiście ma też zastosowana amunicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od dwóch dni gram w Crysisa, i dzisiaj, ni z tego ni z owego, uruchamia mi się w oknie czego nie mogę ścierpiec-jak to zmienic, żeby było normalnie (tzn. na pełnym ekranie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w opcje i bodajże w opcjach grafiki powinno być coś w stylu cały ekran czy połowa i też rozdzielczość coś tam powinno być takiego :P Ja mam Wormheda czy tam jakoś tak i jest wypasik na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz viste to naciskasz ALT + ENTER i juz masz full screen natomiast jesli to nie pomaga to w opcjach jest ustawienie ktore trzeba zaznaczyc "ptaszkiem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem występuje gdy po kliknięciu na skrót, jeszcze raz gdzieś klikniesz, bądź zamkniesz folder w którym był skrót. Po prostu nie wykonuj tych czynności a powinno być dobrze.

P.S Aby dać na pełny ekran zaznaczasz ptaszkiem w menu "Obraz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie mam pytanie... Czy znacie jakiś sposób na włączenie crossifre w grze bo w CoD4 przywłączonym CFx wzroszt wydajności wyniosł ok 95% (!!!!!! sprawdzane frapsem) a crysis jak nie działał tak nie działa i nie mnoge nic z nim zrobić :( plz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować