Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Większego spamera tutaj nie było ...
Jak masz ochotę coś napisać, to niech to będzie coś konkretnego .
Wszędzie gdzie wejde - wszędzie dosłownie , tam Ty ... I ten Twój śmierdzący spam .
powiem to jeszcze raz. Ogarnij się ! .... -.-''

Kur0 - Poszukaj klatek wentylacyjnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo.
No dobra, ładnie to na początku w nocy wygląda [Very High naturalnie ;]]. Jak się zrobił dzień i wziąłem się za demolkę tej pierwszej chatki co się nad plażą spotyka to w ogóle było świetnie (wybuchyyy mmmmmmm). Ale jakie było największe zaskoczenie?

Pomijając to, że nie zauważyłem, kiedy zaczęła się część interaktywna (zaskoczenie 1), później zdziwiło mnie...

To, że widziałem latające bitmapy-mewy, które wielce mnie zaskoczyły tym, że spadły, jak sobie dla jajów strzeliłem do nich :D Niesamowite, byście widzieli moją minę wtedy :)

CryEngine2 to naprawdę dzieło sztuki! Bardzo ładnie pokazano też smugi wody na "goglach" po wyjściu z wody. Aż chce się grać tylko dla tych widoków :) Niesssamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo Miał ktoś taki problem bo pożyczyłem od kumpla Crysisa ale po instalce strasznie tną mi się filmiki. Jak wchodzę do gry gra śmiga na średnich bez problemu ale filmiki lub animacje początkowe jak i menu gry tną się jak by miały 9 klatek lub mniej.

Poradzono mi by wgrać nowe kodeki wgrałem i ciągle lipa. Oczywiście stare usunąłem. I nie mam już kompletnego pojęcia co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:54, Renchar napisał:

Elo Miał ktoś taki problem bo pożyczyłem od kumpla Crysisa ale po instalce strasznie
tną mi się filmiki. Jak wchodzę do gry gra śmiga na średnich bez problemu ale filmiki
lub animacje początkowe jak i menu gry tną się jak by miały 9 klatek lub mniej.

Poradzono mi by wgrać nowe kodeki wgrałem i ciągle lipa. Oczywiście stare usunąłem. I
nie mam już kompletnego pojęcia co zrobić.

mowa o filmikach producentów ( Nvidia, crytek) czy filmiki (np. intro) renderowane?
Jeśli chodzi o te pierwsze to raczej wina kodeków.
Jeśli te drugie to normalne, cut scenki renderowane na silniku gry są w wyższej jakości niż sama gra, przez co możesz odczuć spadek wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cięły mi sie tylko te filmiki producentów i ten prezentacyjny filmik jak się bierze nową grę. Lecz to przy każdym włączeniu wkurza, a jak by tego było mało wgrałem nowe stery do grafy i wszystko mam na biało omg i muszę wgrać znowu stare stery. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć, czy przez całą grę walczymy w dżungli z Koreańczykami...? Jestem już za czołgami i jest coraz bardziej nudno :/ Jeżeli do końca gry ma być ciągle to samo ===> uninstall...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:40, Deejay napisał:

Proszę mi powiedzieć, czy przez całą grę walczymy w dżungli z Koreańczykami...? Jestem
już za czołgami i jest coraz bardziej nudno :/ Jeżeli do końca gry ma być ciągle to samo
===> uninstall...


Jeśli chodzi Ci o to, to:
========SPOJLER========
potem Koreańczycy mają takie zbroje jak gracz, no i potem jeszcze obcy dochodzą :P
========SPOJLER========

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:40, Deejay napisał:

Proszę mi powiedzieć, czy przez całą grę walczymy w dżungli z Koreańczykami...? Jestem
już za czołgami i jest coraz bardziej nudno :/ Jeżeli do końca gry ma być ciągle to samo
===> uninstall...


Później zostanie zmieniony klimat i przeciwnicy :] I to drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:40, Deejay napisał:

Proszę mi powiedzieć, czy przez całą grę walczymy w dżungli z Koreańczykami...? Jestem
już za czołgami i jest coraz bardziej nudno :/ Jeżeli do końca gry ma być ciągle to samo
===> uninstall...


Spoiler

Noo juz ci wszystko Deedi wyjasnil, ale powiem ci ze to sa ostatnie chwile nudy w tej grze ^^
pozniej jest coraz ciekawiej :D



A teraz ja mam problem
Spoiler

Zabiłem tego kolesia, jestem na statku kosmitów (nie wiem dokładnie w którym miejscu) ale błąkam się po nim i nie wiem co zrobić ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podesłać save z początku ostatniej misji? Tej na statku? Od samego początku. barbossas@gmail.com. Dajcie znać jak ktoś wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dostałem ten save. wkleiłem go, gdzie trzeba. Moje dokumenty/ MyGames/Crysis/SaveGames i tam wkleiłem. Wchodze w gre i save''a nie ma. Coś źle zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 01:06, lipek1888 napisał:

A ja jestem w pieszej dziesiątce najlepszych graczy w CRYSIS na świecie :)

yhy... A ja mam białe futro i wołają mnie Yeti .
Więc istnieje ranga ? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Single Player jeżeli chodzi o CRYSIS nie umywa się do sieciowej rozgrywki ":/
Poziom delta przeszedłem 20 razy w zaokrągleniu mogę teraz przejść z zamkniętymi oczyma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie jakiś czas temu w Crysisa i na statku, jak przebijałem się na podkład w pewnym momencie usłyszałem tekst jednego żołnierza: "This is Sparta" i ufol go zabił, nie widziałem sytuacji w jakiej to wypowiada, ale jak to usłyszałem to padłem, wcześniej jakoś tego nie dosłyszałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować