Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 11:58, TBKPredator napisał:

W takim układzie polecę Ci Warhead''a. Krótszy od podstawki, ale bardziej napompowany
akcją.


Podejżewam, że przed premierą dwójki jeszcze go kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne, ale po jakimś czasie mi się raczej znudziło :P. Fajne, duże mapy i widowiskowość to zalety multi. Pamiętam, jak brałem zawsze pojazd latający, kupowałem spadochron i robiłem taką fajną akcję jak w filmie akcji - leciałem nad teren wroga, skakałem ze spadochronem i starałem się jak unieszkodliwić wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne tylko czy zamówiłeś podstawkę czy Warhead''a. W podstawce multi co prawda daje rade, ale w Crysis Wars (klient multi Warhead''a), jest znacznie wiecej map, nowy tryb, kilka nowych broni i przede wszystkim poprawiony balans. Poza tym od premiery dodatku, z tego co zauważyłem w podstawkę gra już niewiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 18:57, FPS_FPP_TPP napisał:

witam dzisiaj kupiłem gre tylko mam problem nie mam napisów gdy kotoś mówi tak to gra
jest po polsku menu i wogule


Sprawdź w opcjach czy nie da się włączyć podpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie nowego monitorka odpaliłem Crysisa w rozdziałce 1920x1080 ;) (screen 1)

I mam problem, gdyż po ustawienie owej rozdzielczości, po prawej stronie pojawił się czarny pasek i nie wiem jak go zlikwidować. Ogólnie rzecz biorą mam kilka centymetrów wyświetlanego obrazu mniej :( (screen 2, w paincie dodałem ową czarną kreskę - nawet szersza jest w rzeczywistości niż mi wyszła).

Jak temu zaradzić?

20091117185616

20091117185650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nic takiego. To wina monitora bo nie dopasował się do danej rozdzielczości. Zapewne na monitorze masz Przyciski "menu" itd. I pewnie masz przyciska AUTO. Kliknij na niego dwa razy i po sprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 18:57, Kakarotto napisał:

Po zakupie nowego monitorka odpaliłem Crysisa w rozdziałce 1920x1080 ;) (screen 1)

I mam problem, gdyż po ustawienie owej rozdzielczości, po prawej stronie pojawił się
czarny pasek i nie wiem jak go zlikwidować. Ogólnie rzecz biorą mam kilka centymetrów
wyświetlanego obrazu mniej :( (screen 2, w paincie dodałem ową czarną kreskę - nawet
szersza jest w rzeczywistości niż mi wyszła).

Jak temu zaradzić?

Miałem podobny problem. Kupiłem monitor z proporcjami 16:9 23'' i także przy odpalaniu cryssisa(i nie tylko) obraz w grze był albo za mały albo rozciągnięty. U mnie pomogło o dziwo ustawienie tego samego odświeżania na sztywno w configu gry co masz normalnie w windowsie na pulpicie(u mnie 60hz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie inne gry odpalam dobrze, tylko Crysis ma problemy i nic nie pomaga :(
__________________


Czarek188

Przy zmienianiu rozdzielczości w grze wyskakuje automatyczne auto-pozycjonowanie obrazu. Dziwnym trafem to nie wyskakuje przy zmianie na 1920x1080, automatycznie nie działa, ręczne ustawianie też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też coś takiego miałem tylko z paskiem po lewej stronie może zmień rozdzielczość na mniejszą mi to pomogło ale i tak nie jestem zadowolony bo tego paska nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom. Najlepiej byłoby zmienić rozdzielczość na mniejszą tak jak powiedział Pawl09. No ale to ni będzie już takiej jakości..... Może spróbuj pre - instalować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 20:35, Czarek188 napisał:

Nom. Najlepiej byłoby zmienić rozdzielczość na mniejszą tak jak powiedział Pawl09.


Nie po to kupiłem monitor hd, żeby sobie zmniejszać rozdzielczość :P

Dnia 17.11.2009 o 20:35, Czarek188 napisał:

No ale to ni będzie już takiej jakości..... Może spróbuj pre - instalować grę?


Crysisa odpaliłem dla próby, skoro nie mogę zlikwidować tego paska to trudno... szkoda czasu na reinstal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w sumie na początku gry, we wiosce

Spoiler

gdzie jest zakładniczka. Uwolniłem ją - mam teraz zniszczyć czołgi Koreańczyków

- problem w tym że nie mam już wyrzutni rakiet a granaty nie pomagają. Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:48, Tyler_D napisał:

Jestem w sumie na początku gry, we wiosce

Spoiler

gdzie jest zakładniczka. Uwolniłem ją -
mam teraz zniszczyć czołgi Koreańczyków

- problem w tym że nie mam już wyrzutni rakiet
a granaty nie pomagają. Any ideas?


Yyy naprawdę? A nie ma czasem w tej szkole gdzie ona była wyrzutni rakiet? A nawet nieskończonej ich ilości? Ew. poszukaj po sąsiednich domach, albo przy truchłach Koreańczyków. Jeśli naprawdę nie znajdziesz - no cóż, pozostanie tylko wczytanie jakiegoś wcześniejszego save''a i tym razem nie marnowanie rakiet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:48, Tyler_D napisał:

Jestem w sumie na początku gry, we wiosce

Spoiler

gdzie jest zakładniczka. Uwolniłem ją -
mam teraz zniszczyć czołgi Koreańczyków

- problem w tym że nie mam już wyrzutni rakiet
a granaty nie pomagają. Any ideas?

Rakiety są w jednym z pokojów na parterze domu z zakładnikiem. Respawnują się, więc nie zabraknie ci ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dokończyć misji Relic.

Spoiler

Zabijam tych gości w nanoskafandrach, ale nic się nie dzieje.


I tu moja prośba: czy mógłby mi ktoś podrzucić save który robi się na początku następnej misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować