Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 14:03, TBKPredator napisał:

Ciesze się że Ci się podoba. Może jak będziesz mieć czas to spróbuj w multi. Osobiście
bardzo polecam. :P


Grałem w multi, grałem. Nie wiem jednak na czym polega tryb power struggle czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 14:23, Orion napisał:

Grałem w multi, grałem. Nie wiem jednak na czym polega tryb power struggle czy jakoś
tak.

A w instrukcji nie piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są 2 drużyny (USA i Północna Korea). Każda na początku ma po jednej bazie. Na każdej mapie są: bunkry (umożliwiają respawn z dala od bazy), fabryki bojowe/lotnicze/morskie (produkuje się w nich odpowiednie pojazdy), miejsca mocy obcych (zasilają fabrykę prototypów) i jedna fabryka prototypów (odpowiednio zasilana udostępnia prototypowe bronie włącznie z atomową). Celem gry jest zdobycie i utrzymanie fabryki prototypów aż uzyska 100% mocy, kupienie broni atomowej i zniszczenie za jej pomocą bazy wroga. Ten tryb promuje współprace w drużynie i polecam gdy ma się dużo czasu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo forum warheada umarło to się tutaj spytam :P jaęsli ktoś go ma i może mnie oświecić które ustawienie odpowiada za znikające obiekty oddalone ode mnie o 4 metry to byłbym wdzięczny. Trochę to dziwacznie wygląda i mnie dosyć mocno denerwuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... nie mam już sił do tego Crysia. Mając AMD X2 3800+ 2,0Ghz 2Gb ram i Radeona HD3850. Crysis na Low detalach ma ok 20FPS w rozdzielczości przy 1280x1024. I granie nie jest zbyt komfortowe. Na moim komputerze ta gra powinna na Medium chodzić a tak nie jest. Próbowałem kilka wersji Catalystów, ale nadal to samo. Ma ktoś jakieś sprawdzone wersje Catalystów pod Crysisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, u mnie na Core 2 Duo E4500 wykręconym na 2,66 ghz, 2 GB ram DDR2, i GF 7600 ( też podkręconym ) gra chodzi płynnie w 1158x800 coś, w detalach średnio wysokich, z fizyką na wysoką... u ciebie pewnie jest jakiś konflikt, tak jak ja miałem na starym kompie w burnoucie - niby wymagania spełnia i działac powinien, praktycznie jest 4 fps. Ja sobie wlasnie dzisiaj na nowo crysisa zainstalowalem, i ejstem w paradise lost. Widok rozwalajacych sie wiezyczek strazniczych gdy strzelam z RPG z drugiego konca mapy, bezcenny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Warhead & Wars. Będzie z kim pograć po sieci? Mam dosyć cienkiego neta, więc często muszę poszukać serwera na którym mam rozsądne pingi, a wiadomo, że im większy wybór, tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Crysis Wars (klient multi z Warhead''a) gra dosyć dużo ludzi. Do tego gra jest znacznie lepiej zbalansowana i załatana od podstawki. Innymi słowy jest z kim pograć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 18:38, Master_Morti napisał:

Mam zamiar kupić Warhead & Wars. Będzie z kim pograć po sieci? Mam dosyć cienkiego neta,
więc często muszę poszukać serwera na którym mam rozsądne pingi, a wiadomo, że im większy
wybór, tym lepiej :)



Crysis Warhead bardzo fajna gra polecam :D tylko troche krótka jak masz możliwość kupienia w rozsądnej cenie i wiesz ,że ci pójdzie to bierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Kupiłem niedawno nowego kompa i jeszcze muszę Windows 7 kupić do kompa.
No i potem muszę kupić sławnego Crysisa który jest najlepszy by sprawdzić co PC potrafi ale mam dylemat.
Który Crysis jest lepszy ogólnie? zwykły czy warhead? Który lepiej zoptymalizowany i w ogóle się kupy trzyma?

I mam pytanie co do DX 10. Wystarczy że DX 10 zainstaluje i gra automatycznie będzie miała opcje DX 10 czy muszę coś innego jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DX 10 jest wbudowany w system, więc nie trzeba nic instalować. Jeśli natomiast masz dylemat którego Crysisa kupić, ja poleciłbym podstawkę - przynajmniej na początek. W Warheadzie jest więcej akcji, ale jest krótszy i bez znajomości podstawki nie będziesz wiedział o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 16:42, Slappy napisał:

No i potem muszę kupić sławnego Crysisa który jest najlepszy by sprawdzić co PC potrafi
ale mam dylemat.
Który Crysis jest lepszy ogólnie? zwykły czy warhead? Który lepiej zoptymalizowany i
w ogóle się kupy trzyma?

Kup oba "Kryzysy" a zapłać za jednego.
Promocja trwa do jutra:
http://sklep.gry-online.pl/Lista.aspx?kat=77

Możesz również kupić maximum edition:
http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=2054&k=crysis-maximum-edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Crysisa i powiedzieć szczerze nie przypadł mi do gustu . Ogólnie moim zdaniem słaba gierka , grafa nie taka jaą bym chciał a fabuła beznadziejna , lepiej jak by jej nie było w ogóle . Misje do kitu i dlatego nie kupiłem następnej części czyli warhead . Po tym nieudanym zakupie 2 pewnie nie kupie , nie będę chciał się zawieść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiadomo, najlepsze oskryptowane i łatwe CoD''y. Poza tym nie rozumiem jak grafika mogła nie przypaść Ci do gustu (w końcu to najładniejsza gra na PC). Co do fabuły i klimatu (nanoskafander itp.) - masz prawo mieć własne zdanie, w końcu każdemu nie musi się to podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 22:41, karolekx23x napisał:

Nie jest grafa zła ale jakos nie bardzo do gry nie pasuje . Pograłem troche i bardziej
chciało mi sie wyjść niz kontynuować .


Pewnie, że lepiej/łatwiej 11 letni engine(seria call of duty), niż coś nowego i całkiem zoptymalizowanego(cry engine 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować