Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Jak to jest z tym Drm w steamie. Niby Crysis ma 5 aktywacji i potem znika z konta, ale kiedy ta aktywacja jest dokonywana ? Ściągnąłem, włączyłem i na razie nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na mój nowy sprzęt - jakie modyfikacje graficzne do pierwszego Crysisa mógłbym zainstalować i skąd je wziąć?
dodam że gra nie pójdzie u mnie w FullHD ze względu na monitor,co mógłbym więc ściągnąć i wypróbować żeby gra wyglądała lepiej?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem tutaj trochę postów i z ciekawości zapytam...czy na takim sprzęcie:

AMD Sempron 2600+ 2GHz, GF 6800 GS/XT, 1 GB RAM, pograłbym płynnie w Crysisa na low detalach? W sumie jakby się zastanowić to nawet spełniam minimalne wymagania, no ale nie wiem jak by to wyszło w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na minimalnych powinieneś dać radę, ale nie liczyłbym na dużo FPS''ów, zwłaszcza podczas intensywnej wymiany ognia. Gdyby nie ten procesor to moze by nawet dało radę na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 00:26, TBKPredator napisał:

Na minimalnych powinieneś dać radę, ale nie liczyłbym na dużo FPS''ów, zwłaszcza podczas
intensywnej wymiany ognia. Gdyby nie ten procesor to moze by nawet dało radę na średnich.


Tak myślałem. Spytałem z ciekawości, bowiem przeczytałem post osoby, która miała raczej gorszego kompa od mojego, a której ktoś odpowiedział, że będzie działać poprawnie...w sumie to mam chyba gdzieś jakieś demo, więc można spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 12:02, karolekx23x napisał:

Jak wyjść z jaskini, jestem tam prawie na koncu? Coś się otwiera itp.


Jak się otworzy to przejdź przez "wrota" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 00:20, Szynkars napisał:

Z tą kartą graficzną zapomnij o wysokich detalach. Zależnie od rozdzielczości, pograsz
na niskich, najwyżej średnich detalach.


Niestety, trochę się pomyliłeś. Jakiś tydzień temu grałem w tę grę w rozdzielczości 1600×900 na wysokich detalach bez jakichkolwiek przycięć. Niepotrzebnie zasugerowałem się Twoim postem, co nie zaprzeczam, trochę mnie zmartwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I5-750 to już całkiem dobry, czterordzeniowy procesor, 3GB RAM również jest w miarę wystarczające do komfortowej gry Crysisa. Możliwe, że to właśnie dzięki mocnego procesorowi udało Ci się grać płynnie na wysokich detalach w Crysisa. Nie zmienia to faktu, że karta graficzna jest bardzo słaba i do nowszych gier tak czy inaczej nie za bardzo się nadaje. Zestaw mocny procesor + słaba karta graficzna napakowana pamięcią przypomina z kolei jakiegoś gotowca z allegro / supermarketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 18:36, Szynkars napisał:

Zestaw mocny procesor + słaba karta graficzna napakowana pamięcią przypomina z kolei jakiegoś
gotowca z allegro / supermarketu.


Dokładnie tak jest. Tyle tylko, że osoba, która go użytkuje nie ma wielkich potrzeb sprzętowych. Ja natomiast chciałem mieć pewność, że na tym komputerze można grać w Crysisa na wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować