Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2006 o 15:16, mike91 napisał:

Uwaga podano Wymagania Criysisa i radze wziąsc cos na uspokojenie

Wymagania minimalne:

Procesor: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
Karta graficzna: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista
HDD: 6GB
Internet: 256k+
Napęd: DVD
DX 9.0c i Windows XP

Konfiguracja zalecana:

Procesor: dwurdzeniowy (Athlon X2/Pentium D)
Karta graficzna: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) lub odpowiednik obsługujący DX10
RAM: 1.5Gb
HDD: 6GB
Internet: 512k+ (128k+ upload)
Napęd: DVD
DX10 i Windows Vista
Boli prawda..



Na premierę crysisa będe mial akurat A64 X2 3800+; 1GB ram i X1800GTO@XL, czyli zalecane spokojnie spelniam, albo zdecyduję sięna X360/PS3 i bede mial z głowy upgrade ( ale niestety tez crysisa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 16:46, TAKE2 napisał:

> Uwaga podano Wymagania Criysisa i radze wziąsc cos na uspokojenie
>
> Wymagania minimalne:
>
> Procesor: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
> Karta graficzna: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
> RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista
> HDD: 6GB
> Internet: 256k+
> Napęd: DVD
> DX 9.0c i Windows XP
>
> Konfiguracja zalecana:
>
> Procesor: dwurdzeniowy (Athlon X2/Pentium D)
> Karta graficzna: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) lub odpowiednik obsługujący DX10

> RAM: 1.5Gb
> HDD: 6GB
> Internet: 512k+ (128k+ upload)
> Napęd: DVD
> DX10 i Windows Vista
> Boli prawda..


Na premierę crysisa będe mial akurat A64 X2 3800+; 1GB ram i X1800GTO@XL, czyli zalecane spokojnie
spelniam, albo zdecyduję sięna X360/PS3 i bede mial z głowy upgrade ( ale niestety tez crysisa)
:)

A ja będę miał AMD Athlon 64 X2 4200+ Radeon X1800GTO Sapphire 256MB DDR 2x 512MB PC-400 CL2.5 dual channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę uprzejmie :D

a teraz powiem na czym opieram swoje przypuszczenia, co prawda microsoft ściemniał od zawsze ale jakoś wierzę wystąpieniu na targach E3 ( zresztą powiedzieli tam że microsoft i rockstar współpracują by w październiku [ o ile się nie mylę 13 USA 28 Europa] wydać GTA IV :P ) i temu że Vista będzie stworzona pod gry i pod graczy, śmiałe zapewnienie ale jakoś zawsze darzyłem Billa zaufaniem i myślę że nie sprartolił tego projektu, ale jak by co to ja nic nie mówiłęm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 15:28, IMPERATOR1990 napisał:

Kiedy premiera Crysisa ??

2007

Dnia 07.08.2006 o 15:28, IMPERATOR1990 napisał:

Gra zadzala na windous XP ?

tak

Dnia 07.08.2006 o 15:28, IMPERATOR1990 napisał:

Windous Vista juz wyszedł ?

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do tego dodam tak

Dnia 07.08.2006 o 15:42, gmx napisał:

> Kiedy premiera Crysisa ??

około stycznia 2007

Dnia 07.08.2006 o 15:42, gmx napisał:

> Gra zadzala na windous XP ?

tak bo wspiera DX 9.0c

Dnia 07.08.2006 o 15:42, gmx napisał:

> Windous Vista juz wyszedł ?

nie i tylko na nim gra będzie wyglądać jak 30 cud świata ( DX 10) data wypuszczenia wisty nie jest dokładnie znana na pewno nie w 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 12:49, Dark SMG napisał:

ja do tego dodam tak

> > Kiedy premiera Crysisa ??
około stycznia 2007
> > Gra zadzala na windous XP ?
tak bo wspiera DX 9.0c
> > Windous Vista juz wyszedł ?
nie i tylko na nim gra będzie wyglądać jak 30 cud świata ( DX 10) data wypuszczenia wisty nie
jest dokładnie znana na pewno nie w 2006

sorka za spam, Vista a nie Wista urarzonych ( pana Billa Gatesa i jego zespół :P) gorąco przepraszam :) ale i tak wolę linuxa, a właśnie ciekawe jak to będzie z linuxem, jak będzie wyglądał gra na tym systemie, czy będzie na DX9.oc czy na DX10 a jeśli tak ( prawie na pewno) to kiedy zrobią DX 10 na linuxa, zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 17:55, Dark SMG napisał:

sorka za spam, Vista a nie Wista urarzonych ( pana Billa Gatesa i jego zespół :P) gorąco przepraszam
:) ale i tak wolę linuxa, a właśnie ciekawe jak to będzie z linuxem, jak będzie wyglądał gra
na tym systemie, czy będzie na DX9.oc czy na DX10 a jeśli tak ( prawie na pewno) to kiedy zrobią
DX 10 na linuxa, zapraszam do dyskusji :)


A wogule jest jakiś DirectX na Linucha? Z tego co wiem to Linux obsługuje tylko OpenGL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 18:12, PsychoMan napisał:

> sorka za spam, Vista a nie Wista urarzonych ( pana Billa Gatesa i jego zespół :P) gorąco
przepraszam
> :) ale i tak wolę linuxa, a właśnie ciekawe jak to będzie z linuxem, jak będzie wyglądał
gra
> na tym systemie, czy będzie na DX9.oc czy na DX10 a jeśli tak ( prawie na pewno) to kiedy
zrobią
> DX 10 na linuxa, zapraszam do dyskusji :)

A wogule jest jakiś DirectX na Linucha? Z tego co wiem to Linux obsługuje tylko OpenGL.

a ja wiem? :P nie bawiłem się jeszcze na pingwinie ale w sumie nikt nie powiedział na jakim onenie będzie Crysis, a tak poza tym to tylko patchy i wszystkie gry działają na linuxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:20, Dark SMG napisał:

a ja wiem? :P nie bawiłem się jeszcze na pingwinie ale w sumie nikt nie powiedział na jakim
onenie będzie Crysis, a tak poza tym to tylko patchy i wszystkie gry działają na linuxie


onenie? Cuż to za słowo? Podejrzewam że trochę to czasu zajmie zanim zrobią jakąś nakładkę na OpenGL żeby obsługiwał efekty DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:30, PsychoMan napisał:

> a ja wiem? :P nie bawiłem się jeszcze na pingwinie ale w sumie nikt nie powiedział na
jakim
> onenie będzie Crysis, a tak poza tym to tylko patchy i wszystkie gry działają na linuxie


onenie? Cuż to za słowo? Podejrzewam że trochę to czasu zajmie zanim zrobią jakąś nakładkę
na OpenGL żeby obsługiwał efekty DX10.

ty nie mam pojęcia czemu napisałem onanie ale fajnie brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:35, Dark SMG napisał:

ty nie mam pojęcia czemu napisałem onanie ale fajnie brzmi :P


ROTFL. Czyli to nawet nie jest literowka? Dark SMG -> natychmiast przestań to pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:38, PsychoMan napisał:

> ty nie mam pojęcia czemu napisałem onanie ale fajnie brzmi :P

ROTFL. Czyli to nawet nie jest literowka? Dark SMG -> natychmiast przestań to pić :D

wuahahahaha najlepsze że to na trzeźwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:53, marcinlaska napisał:

Oglądałem filmy o Crysis''ie i gra zapowiada się fantastycznie. Grafika, fizyka, rozwalanie
drzewek (nie żebym był wandalem :) ), grafika, fizyka.... i tak w kółko.

a ja się zastanawiam co z tym demem miało być 7 lipca ale jeszcze go nie ma, na dobrą sprawę nie wiele wiadomo o crysisie, nie wiemy jeszcze jak się sprawdzi silnik i co z DX 10 jak będzie wyglądać gra na dopracowanej karcie z DX 10i co z linuxem, na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie tylko w tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc tu macie linka do najświerzszych zwiastunów http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=2509


oto teks ze strony wydawcy na temat Crysisa


Crysis™ to osadzona w realiach science-fiction gra akcji z perspektywy pierwszej osoby. Powstała w wielokrotnie nagradzanym studiu Crytek, w którym stworzono uznany na całym świecie hit Far Cry™.

Rok 2019. Potężnych rozmiarów asteroid uderza w Ziemię.

Rząd Korei Północnej natychmiast zamyka dostęp do wyspy objętej katastrofą, planując zachować tajemnice asteroidu wyłącznie dla siebie. Stany Zjednoczone odpowiadają wysyłając elitarną jednostkę Delta Force Operators, której zadaniem jest zbadanie sytuacji i złożenie raportu w Pentagonie.

Napięcie między Stanami Zjednoczonymi, a Koreą Północną rośnie. W kulminacyjnym momencie asteroid otwiera się, odkrywając olbrzymi, wysoki na 2 km statek obcych. Pojazd generuje potężne pole siłowe, zamraża sporą część wyspy i zasadniczo zmienia klimat całej kuli ziemskiej. Rozpoczęła się inwazja na Ziemię!

Dwa rywalizujące wcześniej państwa jednoczą się w walce z obcymi, próbując ratować ludzkość przed nieuchronną zagładą. Nowo powstały sojusz toczy zacięte walki z nacierającymi siłami wroga. Jednak nadzieja szybko gaśnie...

W tym samym czasie gracz prowadzi elitarną jednostkę wojskową przez porośniętą bujną roślinnością tropikalną dżunglę oraz surowe, pokryte skorupą lodu obszary. Ostatecznie, konieczne będzie zbadanie samego serca statku obcych i bliskie spotkanie trzeciego stopnia...

Crysis oferuje wciągającą rozrywkę z perspektywy pierwszej osoby, w trakcie której należy na bieżąco dostosowywać taktykę, arsenał, typy pancerza i styl gry, by przetrwać i odeprzeć inwazję obcych. Gra wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w postaci silnika CryENGINE™ 2, będącego wyłączną własnością firmy Crytek.


http://polska.ea.com/games/8571/Screenshots/ tutaj macie troszkę screenów, jeśli chcecie wejdźcie na oficjalną stronę crysisa niestety nie mam linka tam jest tego sporo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować