Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blisko 10 minut gameplayu z F1 2010

18 postów w tym temacie

Wygląda bardzo dobrze, dawno nie mieliśmy dobrego symulatora F1 : ) A ta część najwidoczniej będzie bić na głowę swoje poprzedniczki : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę efekt psuje ta fontanna wody pokazana tylko za naszym kierowcą. Inni jadą w takich samych warunkach a z nich nie widać wody za bolidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Kubicą nie jest w realu jak tu, bo ona tam nie jeździł. W makro też go nie było. Co do gry - Ładnie wygląda, ale nie dla mnie. Niewiele widać (realizm! wiem!), a poza tym.. jazda w kółko. To samo - każdy wyścig. Zresztą - Nie lubię F1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, tylko skąd takie wyniki wzięli? Petrov 5, a Massa 7, Alonso nawet nie widziałem. Popatrzyliby, że Ferrari jednak w tym sezonie jest mocniejsze niż w tamtym :). Jeszcze mnie denerwowały krople na kasku. One powinny jednak się trochę bardziej ruszać, bo ruszają się jak przyklejone superglue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie na powtórce wygada pióropusz wody jedynie za naszym bolidem. Ja rozumiem w wyścigu byłoby to delikatnie mówiąc uciążliwe, ale w powtórce już chyba można by wygenerować go dla wszystkich. Rewelacyjnie za to wyglądają kałuże na torze. No i jeszcze jedno - gdzie tu realizm, grając Vettelem w nikogo nie wjechaliśmy?? xD

Ciekawe jak będzie wyglądał cały mechanizm gry, mam nadzieję, że uświadczymy testów, treningów, o kwalifikacjach już nie wspominam. No i marzenie ustawić te 60-parę okrążeń na GP plus kilka flashbacków do wykorzystania, żeby dało się to bez większych stresów przejechać. Oby tu Codies nie zawiedli. Liczę też na pożądny model uszkodzeń, niech brak skrzydła czy starte opony naprawdę utrudniają jazdę, bo w takim GRIDzie Godzilla mógł odgryźć pół samochodu, a dojeżdżało się do mety bez większych problemów Mnie najbardziej smuci brak (chyba, że jestem nie na bieżąco) safetycara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jaki to poziom trudności, bo przy tak słabej jeździe(w porównaniu ofc do prawdziwych kierowców F1) ten gracz powinien dojechać tak na oko na 15+ pozycji. Praktycznie nikt go nie wyprzedził, poza jednym Buttonem, który i tak kółko później wyjechał z toru. Mam nadzieję że będą wyższe poziomy, na których wszyscy będą wykorzystywać najdrobniejsze potknięcia przeciwników jak w realu a nie, że dadzą się blokować przez cały wyścig mimo że my co chwilę będziemy opuszczali tor :D Poza tym wygląda świetnie.
PS-"szpryca" za innymi bolidami jest podczas wyścigu, tylko w czasie powtórki jedynie za "naszym" pojazdem. Czyli albo zrobili tak aby było na powtórkach cokolwiek widać, albo jak ktoś wspomniał to bug, który zastał/zostanie poprawiony. A jeśli tak to wkrótce wyjdzie patch, bo przecież gra już jest "złota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C-U-D-O
Zastanawiam się tylko czy będzie można ustawić ilość okrążeń na powiedzmy 56 a nie max 7.


Zaryzykuję i złożę zamówienie bo to pierwsza porządna gra o F1 od hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować