Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potężna dawka gameplayu z Test Drive Unlimited 2

17 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc to ten cały free roaming mnie mdlił w TDU, szczególnie gdy jedyne nowe eventy w których mogłem wziąć udział były na drugim końcu wyspy (~7min jazdy) a sam wyścig był na 20 min jazdy...
Jedyny free roaming jaki mi się podobał występuje w NFSU2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet nawet, tylko szkoda, że te małe drzewka, ławki i słupki niezniszczalne są, samochód też nie ucierpiał, nie wiem czy to się zmieni, a powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla MNIE nuda. zero zniszczeń, zero okazji do jakichś fajnych akcji, poślizgów - przypomina symulator stania w korku albo jechania od jednego punktu do drugiego np z warszawy nad morze. (bo to takie podobne emocje i rozrywka) - może jak ktoś nigdy nie jechał samochodem to będzie dla niego fascynujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, za co uwielbiam TDU 1, to wspaniały park maszyn. To, oraz wcześniejsze listy dostępnych pojazdów powodują, że na dwójkę czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwsze TDU, tylko trochę lepiej, więcej i ładniej. Oczywiście nie uważam, że to źle. Dla mnie w sam raz. A jeśli chodzi o sposób rozgrywki - kilkunastominutowe jazdy i stanie w korkach, to jest rzecz gustu - dla mnie to był najlepszy relaksator po pracy - zamiast usiąść w fotelu i słuchać muzy, siadałem do TDU, wybierałem najdłuższą trasę do przejechania, ustawiałem widok z kokpitu i puszczałem zaimportowaną przez siebie muzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat zniszczeń nie ma i nie będzie. Producenci samochodów nie zgadzają się na implementację zniszczeń swoich pojazdów w grach pozwalających na łamanie przepisów ruchu drogowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dźwięki silników dalej zrypane jak diabli... Przypomina mi to stare NFS''y z lat 95-99...

Po za tym jak tak na to patrzę, to nowy Hot Pursuit zapowiada się znacznie ciekawiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyglada to tak sobie a nawet slabo :/ Pierwszy TDU mi sie podobal ale dosyc szybko mi sie znudzil i poszedl w odstawke.

Na szczescie juz za 2 miesiace premiera Gran Turismo 5 a moim zdaniem to jest pewniak i gra bedzie genialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozbawił mnie krzak niszczyciel, kiedy gracz w 10 minucie pierwszego filmiku uderzył w jakiś krzak róży czy innych kwiatków i się rozwalił na nim, a krzak nawet nie drgnął.
Co do samych zniszczeń w samochodzie, byłoby bezsensem pozwolić rozwalić się w czasie free roamingu czy wyścigu, gdyż każdy spycghałby każdego tylko po to aby wygrać i naciągnąć innych na koszty naprawy, w ten sposób nie byłoby gry, a jeździliby tylko bankruci. No chyba, że wprowadzonoby od razu model "ubezpieczeniowy", polegający na tym, że jak kogoś walniesz, zarysujesz lakier czy cokolwiek innego, płacisz za jego naprawy. Jeśli miałby być model zniszczeń to tylko wizualny (bez wpływu na możliwości samochodów graczy), a najlepiej tylko otoczenia.
Mi w TDU najbardziej podobał się właśnie free roaming, odkrywanie wyścigów i one same. Jednakże ściganie się z innymi graczami było najgorzej zrealizowaną i niedorobioną częścią gry, aż się mi odechciało tego "sportu". TDU jako solo było wystarczająco dobrą grą i jak dotąd niepobitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 12:36, Hellmut napisał:

Akurat zniszczeń nie ma i nie będzie. Producenci samochodów nie zgadzają się na implementację
zniszczeń swoich pojazdów w grach pozwalających na łamanie przepisów ruchu drogowego.


O ile dobrze pamiętam to ma być model zniszczeń w TDU2 i prawdopodobnie beta tego nie zawiera,zresztą trzeba poczekać na oficjalne info bo beta to beta,nie musi zawierać wszystkiego ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 15:26, ZiOM4L napisał:

O ile dobrze pamiętam to ma być model zniszczeń w TDU2 i prawdopodobnie beta tego nie
zawiera,zresztą trzeba poczekać na oficjalne info bo beta to beta,nie musi zawierać wszystkiego
; ).

To by było coś nowego w grach tego typu, wyłączając Porsche 2000 i bodajże pierwsze World Racing (z czego i tu i tu mieliśmy tylko po jednej marce). Oznaczałoby to, że obiekcje producentów zmieniły się, a w to nieszczególnie chce mi się wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 15:41, Hellmut napisał:

> O ile dobrze pamiętam to ma być model zniszczeń w TDU2 i prawdopodobnie beta tego
nie
> zawiera,zresztą trzeba poczekać na oficjalne info bo beta to beta,nie musi zawierać
wszystkiego
> ; ).
To by było coś nowego w grach tego typu, wyłączając Porsche 2000 i bodajże pierwsze World
Racing (z czego i tu i tu mieliśmy tylko po jednej marce). Oznaczałoby to, że obiekcje
producentów zmieniły się, a w to nieszczególnie chce mi się wierzyć.

Trzeba tylko zaznaczyć, że było mówione o zniszczeniach, typu porysowana karoseria, a nie rodem z Burnouta/Flatouta. A takie zniszczenia były już nawet w Need For Speed Underground 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować