Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatni dzień konkursu SMS - Xbox 360 Halo Reach!

18 postów w tym temacie

No i + kilkaset złoty więcej wyciągną :P. Ja się na tym nieźle przejechałem, bo chcąc wysłać wiadomość jak najszybciej, nie przeczytałem do końca SMSa i zamiast pełnej odpowiedzi napisałem tylko, który wariant był poprawny, 4,48 w błoto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SMS wysłany na początku konkursu i może wreszcie coś wygram na GRAM''ie
@UP
Gdybyś organizował konkurs też byś tak o nim przypominał w newsach, by więcej zarobić :P To całkowicie normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tych konkursów, bo to typowe trzepanie kasy, ale abonamentu w tym miesiącu i tak całego nie wykorzystam, to też wysłałem sms''a ;P A nóż się uda... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje bojkotować tego typu konkursy. Panowie z Gram powinni sie wysilić proponując troszeczke ambitniejsze formy wygrywania nagród albo wziąść się do roboty i nie okradać gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:36, vlkodlak napisał:

Ja proponuje bojkotować tego typu konkursy. Panowie z Gram powinni sie wysilić proponując
troszeczke ambitniejsze formy wygrywania nagród albo wziąść się do roboty i nie okradać
gramowiczów.


Tak, ale nikt nie karze na siłe ci brać w nim udziału. Więc przestań pisać że ktoś cię okrada skoro tak nie jest. Gdyby nie to że mam xboxa to może bym wysłał, wkońcu 2.50 zł można oddać na coś ambitniejszego niż klasyczny już przelicznik na piwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:40, vegost napisał:

Tak, ale nikt nie karze na siłe ci brać w nim udziału. Więc przestań pisać że ktoś cię
okrada skoro tak nie jest. Gdyby nie to że mam xboxa to może bym wysłał, wkońcu 2.50
zł można oddać na coś ambitniejszego niż klasyczny już przelicznik na piwo. :)

To może nie kradzież, al naciąganie ludzi już jak najbardziej. To taki soft hazard, na pewno nic godnego chwalenia się i owszem, piwo lepsze niż nabijanie kabzy naciągaczom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Namaru nom dobrze, może być hazardem i do tego cie namawiają. No każdy tak może żeby zarobić. Jednak to od ciebie zależy czy dasz się zrobić w jajo i wyślesz 2.50 zł czy jednak pójdziesz na piwo. Nie ma mowy o kradzieży, a namawiać cię żebyś kupił kapelusz może każdy, bo każdy chce zarobić. Nie ma mowy o naciąganiu bo sam podejmujesz świadomo decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 19:02, Dydol2007 napisał:

Wysłałem wiadomość, dostałem sms o treści "Błędna treść wiadomości, spróbuj ponownie".
Straciłem 2,44 :/ x2


no bo musiałeś faktycznie złą treść wpisać - poprawna to "gram.halo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 21:46, Laid_back napisał:

no bo musiałeś faktycznie złą treść wpisać - poprawna to "gram.halo" :)

Sugerowałem się treścią newsa i napisałem "GRAM.HALO.". Kropka po "Halo" tez była pogrubiona. Ale, jak widać, mój błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komentarze typu myslalem, ze trzeba wyslac 1 smsa a dostalem musialem wyslac 2 sa nie na miejscu... wszystko jest zamieszczone w regulaminie, wiec to wasza wina jesli nawet do niego nie zajrzeliscie :)

ja na szczescie przeczytalem i mam nadzieje, ze udalo mi sie skutecznie wyslac killer sms''a xD
zycze wszystkim szczescia, ale w dalszym ciagu mam nadzieje, ze jednak ja bede go miec odrobine wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować