Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II: Jimmy`s Vendetta - recenzja

19 postów w tym temacie

gram.pl

W teorii zawartość Wendetty Jimmy’ego powinna zadowolić każdego fana Mafii II. Dodatek oddaje do naszej dyspozycji 30 stricte zręcznościowych nowych zadań, zupełnie nowego bohatera, a także oferuje odmóżdżającą sieczkę. Jednak jest coś, co skreśla go już na samym początku.

Przeczytaj cały tekst "Mafia II: Jimmy's Vendetta - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym obrazku(bójka z policjantem w więzieniu) ten policjant(jego twarz) wygląda jak twarz naszego premiera Donalda Tuska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka zabawa w wycinanki jest karygodna i sprawiła, że zrezygnowałem ze swojego egzemplarza gry. Kto wie czy pazernością 2K nie przebija już Activision. W Bioshocku 2 wycieli 10 leveli w multi i kazali sobie za nie dodatkowo płacić (zawartość znajdowała się już wcześniej na dysku z grą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze zrobiłem rezygnując z zakupu Mafii 2. Raczej nikt nie lubi być okradanym, bo tak w zasadzie należy nazwać to co robi producent. Czekam na czasy w których każde odpalenie gry będzie płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC to jedno wielkie gówno!!! Takie jest moje zdanie, a studia, które tak robią robią to tylko po to żeby wyłudzić jeszcze więcej kasy. Przychodzi gruby pan w drogim garniturze i mówi: "panowie, wiem, że możecie zaimplementować tryb free ride w Mafii II, ale nie zrobimy tego...w następnym dodatku DLC pod tytułem "prawko Corleone" zrobicie, żeby się dało jeździć wszędzie gdzie tylko popadnie i wchodzić gdzie się chce...do tego dorzucimy parę gówien do zdobycia w stylu: nowa nalepka na szybę samochodu, nowa zajebista pidżama dla Vito i pluszowy miś do spania z podobizną Ala Pacino i NAIWNI gówniarze się nabiorą"...tyle!!!!!! syf dla naiwnych, którzy albo śpią na pieniądzach albo mają bogatych rodziców!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak.
Jestem za DLC pod warunkiem że: nie jest to wcześniej wycięta część gry, którą później twórcy za opłatą chcą nam udostępnić np. właśnie Mafia II czy Mass Effect 2
Jeśli robić DLC i jeszcze chcieć za nie pieniądze to dla mnie wzorem jest ROCKSTAR GAMES które wypuściło naprawdę mocne dodatki do GTA IV nowe postacie,historie , bronie, misje, pojazdy, tryby multi. A nie te hurtowo wypuszczane kaszanki do Mass Effect 2 np. nowe zbroje, bronie itd. To co powinno być w podstawowej pudełkowej wersji!!! A jeszcze później problemy z nowymi dodatkami ,które rzekomo nie są kompatybilne z polską wersją gry. WSTYD!!! Mi jakoś udało się odpalić ,,Lair of Shadow Broker" za pomocą poradnika znalezionego na innym serwisie growym, i to na polskiej wersji, sam dodatek jest jedynie nie spolszczony. Grałem i przeszedłem bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że kupiłem podstawkę. Pieniądze wyrzucone w błoto. A byłem jeszcze o krok od kupna tego dodatku! Na szczęście w porę się powstrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt że w dodatku jest strasznie łatwo o kase (wystarczy powtarzac pierwsza misje samochodowa by za kazdym razem łapać 2000$ za wykonanie) i ze w garazu samochody same sie reperuja to bym sie nie czepiał tego dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować