Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nocny wyścig w F1 2010

18 postów w tym temacie

Hohoho. Singapur to wygląda nawet ok, ale Abu Zabi wygląda świetnie :). Tylko dlaczego nie wyszło to w np. sierpniu tylko teraz, gdzie co chwilę wychodzą interesujące mnie gry? Halo Reach, Fable 3, Fifa 11. Będę miał dużo dylematów, ale myślę, ze i tak skończy się albo na Halo albo F1.

PS. Nie tylko fani Kubicy nie mogą się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:30, Blady199 napisał:

zna ktos nazwe utworu lecacego w tle?


Jest podana na samym końcu: "Splash" by Sub Focus feat. Coco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że w ścigałki od Codemasters lubię pogrywać to i zapewne ten tytuł zagości na moim kompie. Ale chyba nie zaraz po premierze. Co do samego filmiku to gra zapowiada się ciekawie i faktycznie tak jak wspomniał Xjumpaytech nie tylko fani Kubicy czekają. Myślę, że każdy fan gier wyścigowych będzie zadowolony z tytułu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzydka ta noc. Wszystko strasznie szare. Niestety, ale Codemaster kiepsko robi noce wyścigi. Już w Dirt 2 trasa w Londynie wyglądała najgorzej ze wszystkich.
No i kolejna gra PC only. Na konsoli będzie się ciąć w 30 klatkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 02:54, byverter napisał:

Brzydka ta noc. Wszystko strasznie szare. Niestety, ale Codemaster kiepsko robi noce
wyścigi. Już w Dirt 2 trasa w Londynie wyglądała najgorzej ze wszystkich.
No i kolejna gra PC only. Na konsoli będzie się ciąć w 30 klatkach :(


Że niby co to miało znaczyć? No i kolejna gra PC only - masz jakieś kompleksy? ;)) Gra w 30 klatkach się nie tnie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 08:56, kodi24 napisał:

Że niby co to miało znaczyć? No i kolejna gra PC only - masz jakieś kompleksy?
;)) Gra w 30 klatkach się nie tnie;


Taa on ma kompleksy i to spore. Pewnie przerobił tego Xboxa 360 i dostał bana, a teraz jest obrażony na wszystkich. To już nie pierwszy raz, gdzie chce wywołać dyskusję, a później jak mu już wszystkie głupoty wypisze, to powie, że konsolowcy to chamy, a płynny obraz to jest dopiero od 120 klatek/s :). Taki crpgfan po stronie PC''towców, tyle, że zamiast krytykować i wychwalać swoje gry, to krytykuje klatki w nich, jakby to było ważne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 09:03, Xjumpaytech napisał:

Taa on ma kompleksy i to spore. Pewnie przerobił tego Xboxa 360 i dostał bana, a teraz
jest obrażony na wszystkich. To już nie pierwszy raz, gdzie chce wywołać dyskusję, a
później jak mu już wszystkie głupoty wypisze, to powie, że konsolowcy to chamy, a płynny
obraz to jest dopiero od 120 klatek/s :). Taki crpgfan po stronie PC''towców, tyle, że
zamiast krytykować i wychwalać swoje gry, to krytykuje klatki w nich, jakby to było ważne
:).

Po prostu wyścigi w 30 klatkach są według mnie niegrywalne. Forza na Xboksa była bardzo dobrą grą m. in. dlatego, że działała płynnie w 60. Zresztą np. taki Dirt 2 - kiedy miałem Xboksa to ściągnąłem demo - cięło się nie miłosiernie. Ostatnio kupiłem Dirta 2 na PC i muszę przyznać, że jest bardzo ładnie zoptymalizowany.

Xboksa nie przerobiłem. Jedyną grę jaką na niego miałem to była Forza 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 08:56, kodi24 napisał:

Że niby co to miało znaczyć? No i kolejna gra PC only - masz jakieś kompleksy?
;)) Gra w 30 klatkach się nie tnie;

Polecam wizytę u okulisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować