Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

Amnesia The Dark Descent - temat ogólny

41 postów w tym temacie

Gram sobie spokojnie, bez pośpiechu, na razie próbuję naprawić windę :) Gra jest ostro poryta, ale już obawiam się co będzie dalej - obejrzałem sobie gameplay z więzienia - Boże, jak ja nie chcę tam zaraz iść,

Spoiler

przecież tam jest potwór za potworem na każdym rogu

! x_X

Gameplay z tej właśnie lokacji, dość epicki bo koleś co chwila wrzeszczy ze strachu niesamowicie :d
http://www.youtube.com/watch?v=rA-cq5QjkvQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktoś mógłby mi podac nazwę oficjalnego forum gry skąd można pobrac ( jeśli są ) opracowane przez graczy przygody :)
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem grę i jestem wprost zachwycony :) Mimo, że strasznie nie lubię horrorów i dość sporo się bałem grając, to zawsze miałem ochotę na więcej. Aż szkoda, że to już koniec ... gra miażdży klimatem.

No i ode mnie bonus znaleziony w necie :)

20110112172309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 17:24, Isildur napisał:

Ile czasu Tobie zajęło ukończenie gry?
Zastanawiam się nad zakupem,ale nie wiem czy czasem nie za krótka ;)

Ciutkę ponad 8 godzin. Ale gra jest niesamowita, dawno się tak nie bałem :) Fabuła aż ocieka Lovecraftem, nastrój survivalu (brak broni, konieczność ucieczki i chowania się) jest rewelacyjny. Szczerze polecam, genialna gra. A jak człowiek pomyśli, że robiło ją w zasadzie 5 osób, to już w ogóle szok. Wychodzi na to, że nie potrzeba stuosobowego zespołu i grubych milionów by stworzyć perełkę.

Ja akurat kupowałem w trakcie promo na steamie za 20zł. Tak czy siak szczerze polecam! I kolejny obrazek, ale tak jak poprzedni będzie tylko zrozumiały dla tych którzy ukończyli grę :)

20110112180646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu minęło od premiery, ja dopiero dzisiaj pobrałem demo. Założyłem słuchawki, zamknąłem się w ciemnym pokoju i odpaliłem... Wytrzymałem około godziny, taki ciężki klimat ma ta gra. Nigdy nie grałem w straszniejszą, ba, nie przypominam sobie wielu filmów, które mnie przeraziły równie mocno co Amnesia. A wszystko to dlatego, że jest tak skonstruowana jak byśmy byli w świecie gry (oczywiście jeżeli zadbamy o wspomniane przygotowanie).
Po dokładnym sprawdzeniu czy pomieszczenie jest bezpieczne, zapaleniu jakiejś świeczki czy pochodni aż strach iść dalej. Regularne sprawdzanie ile nafty pozostało w lampie (zawsze zbyt mało), pełne gacie przed każdym zakrętem, a najlepsze jest to, że nie ma możliwości ataku. Pozostaje tylko ucieczka. Zresztą koledzy wyżej już to dobrze opisali więc nie będę się powtarzał. Powiem tylko, że tego trzeba spróbować. Niezależnie czy się lubi horrory czy nie, ta gra wywołuje takie emocje, że się zapomina o tym, że to tylko pixelowy świat :) A ja jak nabiorę odwagi to powrócę do dema, a potem zapewne do pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy hype na amnesię, nikt nie pamięta starej dobrej penumbry, bez której nie byłoby Amnesii :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 22:10, Ezio napisał:

Wszyscy hype na amnesię, nikt nie pamięta starej dobrej penumbry, bez której nie byłoby
Amnesii :<


Przepraszam bardzo ale są jeszcze tacy jak ja którzy wygrali więcej niż 10 razy Penumbre ;D
Poprostu Amnesia ma większą reklame ale pewnie też Ci którzy nie grali w Penumbre zainteresują się historią Philipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mroczne człowieki.
Ostatnio przez Steam''a (Chwalmy go !!) ściągnełem demo Amnesi i zacząłem grać. Sama wejściówka (gdy jestesmy w tej żyle takiej jakby) już mnie wystraszyła, i mam pytanie czy Amnesia naprawdę może mnie wystraszyć, czy wyskakują tam z szaf jakieś dzikie dzieci szatana itp. Bo jetsem dość strachliwy a zagrać bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 22:37, Harrolfo napisał:


Polecacie/odradzacie Amnezję?


polecamy!

Dnia 23.03.2011 o 22:37, Harrolfo napisał:

Dlaczego?


Jak grałeś w Penumbre to wiesz dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 12:45, Malevyn napisał:

nie ma w tej grze zadnych broni? w penumbrze mozna bylo walczyc o ile sie nie myle


Nie ma żadnych broni, a walczyć w Penumbrze można było tylko w jedynce. W dwójce już tylko ucieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałem się zapytać czy ktoś wie jak uruchomić te DLC "Justine" ? Bo sciągnąlem patch , zainstalowałem najpierw w osobnym , potem w osobnym folderze i kiedy chcę uruchomić wyskakuje mi komunikat że nie odnaleziono SDL.dll . Mam polską wersję , pudełkową.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Pozmieniałem pliki i teraz w Launcherze w prawym dolnym rogu mam możliwość odpalenia DLC ale po kliknięciu wyskakuje mi prośba o podanie serial key którego nie ma w pudełku ani w instrukcji. Wcześniej jak instalowałem grę nie prosiła mnie o serial number a tearz nie moge odpalic ani gry ani dodatku.
Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, pierwszy raz spotykam sie z taką sytuacją. Wyłączam grę nie dlatego że już mi się nudzi, ale dlatego że mam dość darcia mordy jak na razie. Właśnie napotkałem na pierwszego przeciwnika, wydarłem ryja i zacząłem uciekać, schowałem sie w jakiejś szafie, wystawiłem łeb a to dziadostwo stało zaraz obok, aż komputer kopa dostał. :) Polecam do tej gry ciemny pokój (No ja teraz akurat tym nie dysponuje, za widno. ;)), lolka i browara, klimat wam skopie jaja i wyrzuci przez okno z dziesiątego piętra. W życiu sie tak nie bałem jak w przy zwykłej grze. Ja się jaram, nie wiem czy to przejdę, ale jeśli już to tylko solidnie skopcony, na trzeźwo będę się bał i tego nie włączę. ;) Polecam, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować