Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oświadczenie firmy Cenega Poland w sprawie kodów na DLC do gry Mafia II

21 postów w tym temacie

Ciekawe jest to, że większość gier dystrybuowanych przez cenege (sorry, ale ta "firma" nie zasługuje aby pisać jej nazwę z dużej litery) mają problemy z kodami. Assassin''s Creed 2 - czekałem 2 tygodnie aż zostanie wyjaśniona sprawa z kodami, Splinter Cell Conviction - ponad miesiąc czekałem na aktywację zawartości EK. Dobrze, że Mafię II kupiłem za 49 zł (klucz) i nie muszę się znowu wkur..., że nie działa zawartość dodatkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 18:45, TobiAlex napisał:

Ciekawe jest to, że większość gier dystrybuowanych przez cenege (sorry, ale ta "firma"
nie zasługuje aby pisać jej nazwę z dużej litery) mają problemy z kodami. Assassin''s
Creed 2 - czekałem 2 tygodnie aż zostanie wyjaśniona sprawa z kodami, Splinter Cell Conviction
- ponad miesiąc czekałem na aktywację zawartości EK. Dobrze, że Mafię II kupiłem za 49
zł (klucz) i nie muszę się znowu wkur..., że nie działa zawartość dodatkowa...


Zgadzam się z Tobą. Arkham EK brak kodu w opakoawniu ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że problemu tego typu znikną raz na zawsze po wprowadzeniu usługi Live w Polsce i będą w przyszłości jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, historia Cenegi to prawie jak dzieje Microsoftu - wpadka za wpadką. BiA:HH nie działa multi (o koszmarnym dubbingu nie ma nawet się co rozpisywać), nienadrukowane seriale do Windows Live w całej serii "pomarańczowej" gry Battlestations: Pacific, masakra przy instalacji i rejestrowaniu GTA4, obsługa klienta i pomoc techniczna to miesiąc (co najmniej) czekania na odpowiedź mailem itp., itd. Ja osobiście unikam ich, jak mogę (chyba że nie mogę - AC, Fallout3, Oblivion).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, historia Cenegi to prawie jak dzieje Microsoftu - wpadka za wpadką. BiA:HH nie działa multi (o koszmarnym dubbingu nie ma nawet się co rozpisywać), nienadrukowane seriale do Windows Live w całej serii "pomarańczowej" gry Battlestations: Pacific, masakra przy instalacji i rejestrowaniu GTA4, obsługa klienta i pomoc techniczna to miesiąc (co najmniej) czekania na odpowiedź mailem itp., itd. Ja osobiście unikam ich, jak mogę (chyba że nie mogę - AC, Fallout3, Oblivion).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bezproblemowo zadziałał kod na War Hero Pack. W sumie dziwna sprawa - podobną sytuację miałem z dodatkiem do AC II. Podczas gdy mi normalnie działał kod na DLC to inni znajomi mieli problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Growin tylko jest mały problem. Ubisoft Polska jest zbyt małą firmą aby dystrybuować swoje gry dlatego też dystrybucją gier firmy Ubisoft na terenie Polski zajmuje się firma... a jakże inaczej - cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:48, TobiAlex napisał:

Growin tylko jest mały problem. Ubisoft Polska jest zbyt małą firmą aby dystrybuować
swoje gry dlatego też dystrybucją gier firmy Ubisoft na terenie Polski zajmuje się firma...
a jakże inaczej - cenega.

Owszem, ale wszelkie wspieranie produktu PO premierze należy do Ubi.
A to, że Cenega ostatnio daje du*y to też prawda.
Tak więc obie firmy są siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:50, kotlecik5 napisał:

Cenega - nieudacznicy do potęgi. Nie potrafią niczego załatwić, a ich beznadziejnych
spolszczeń nawet nie będę już komentował...


Również się pod tym podpisuję.
Nie dość, że polonizacje są w większości przypadków beznadziejne i robione "na prędce", to jeszcze w obecnych czasach im nadal zdarza się wypuszczać w późniejszych terminach patche polonizacyjne.. Normalnie szczyt głupoty.
W CD Projekt takie rzeczy były nie do pomyślenia, a ich tłumaczenia wzorem dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne problemy Cenegi. Normalnie coraz gorzej to wygląda w moich oczach. Wiem, że niekiedy dystrybutor nie jest bezpośrednio odpowiedzialny , ale dziwnie często cenega ma problemy z głośnymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:05, rammi napisał:

W CD Projekt takie rzeczy były nie do pomyślenia, a ich tłumaczenia wzorem dla wszystkich.

Tak? CDP też miało wpadki podobne do wpeadek Cenegi - np. pierwszy Mass Effect i drugi Neverwinter Nights.
Ale zgodzę się, to co robi Cenega to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować