Zaloguj się, aby obserwować  
necron1501

Devil May Cry 5

36 postów w tym temacie

No cóż, mamy już pierwszy trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=BSsY6j4vovs&feature=player_embedded

Za którym ciągnie się fala skarg fanów.

Forum Capcomu aż huczy od zdań na temat nowego designu "Dantego". Ogólnie polegają one na : Wtf? He look like a Pattison or some kind of gay".

Jak sądzicie co z tego będzie? Capcom wymusi zmianę wyglądu tego wymoczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 19:07, necron1501 napisał:

Forum Capcomu aż huczy od zdań na temat nowego designu "Dantego". Ogólnie polegają one
na : Wtf? He look like a Pattison or some kind of gay".

Jak sądzicie co z tego będzie? Capcom wymusi zmianę wyglądu tego wymoczka?

Wymusi? Capcom na pewno to zatwierdził, inaczej byśmy tego dzisiaj nie oglądali. Pytanie czy twórcy ulegną pod presją graczy. Mam nadzieję że wyjaśnią to jakoś sensownie, albo wrócą do poprzedniego, dobrze znanego i lubianego "modelu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie może być Dante, o nie!

Poza tym Dante miał inną broń, ten ma coś łańcuchowatego, i Dante był albinosem, przecież nie posiwiał w tak młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - trailer rozczarowuje i nie napawa optymizmem. Dante wygląda okropnie, sam świat gry jest jakiś bez polotu, oby zmieniło się wiele, do momentu, kiedy nowy DMC trafi na półki sklepowe. Z tego co widziałem i słyszałem to najnowsza gra Ninja Theory, Enslaved: Odyssey to the West zapowiada się świetnie, mam nadzieję, że twórcy wykorzystają patenty z tej gry i umiejętnie "włożą" je do piątej części przygód Dantego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 19:25, PJ_MW napisał:

Enslaved: Odyssey to the West zapowiada się świetnie, mam nadzieję, że twórcy wykorzystają
patenty z tej gry i umiejętnie "włożą" je do piątej części przygód Dantego.


Właśnie zapowiadała się świetnie, ale zachwyty developerów i otaczająca tę grę atmosfera sprawiają, że podchodzę do Enslaved z coraz większą ostrożnością.
Co do patentów, to ocenimy po premierze, trailery i gameplay''e nie przedstawiają nic konkretnego, a w obietnice Ninja Theory nie wierzę ani trochę. Uwierzę jak zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli to restart serii? Tak czy inaczej epic fail. Dante to Dante, reboot nie polega na zmianie wyglądu (i prawdopodobnie charakteru) głównego bohatera. W tej serii, przy tak wyraźnie zarysowanej głównej postaci to nie ma sensu. Od jakiegoś czasu miałem ochotę na "inne" DMC, ale to przesada.

To tyle marudzenia na dziś. Może mi się poprawi w tej sprawie, ale pierwsze wrażenie jest tragiczne.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat chronologia gier z DMC jest pokręcona. Może DMC 5 będzie opowiadać o samych początkach "kariery" Dante ?. Jeżeli tak, to mogłoby to wiele wyjaśnić (taka jest moja teoria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:47, Patryk_R1 napisał:

Akurat chronologia gier z DMC jest pokręcona. Może DMC 5 będzie opowiadać o samych początkach
"kariery" Dante ?. Jeżeli tak, to mogłoby to wiele wyjaśnić (taka jest moja teoria)


Tyle że, o ile pamiętam, Dante był pokazywany zaraz po wypędzeniu/wyjściu z Piekła... I wtedy też miał białe włosy. Ten kolor jest spowodowany przez jego pochodzenie, a nie farbowanie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po tym trailerze widać ilu istnieje ignorantów. Jednak na początek prosiłbym moderatora o zmiany nazwy na DMC: Devil May Cry. Bo do niektórych nadal nie dociera, że to nie jest kontynuacja serii. Do końca nie wiadomo co to będzie, jest masa spekulacji (młodość Dantego, zupełnie inna postać, alternatywna jego wersja etc.), ale na pewno nie jest to kolejna cześć opowiadająca dalsze losy starego Dantego. Jak kiedyś powiedział jeden z twórców, Dante już nie może być postacią grywalną, ponieważ będzie za mocny. Mi osobiście, może oprócz twarzy Dantego, DMC bardzo się spodobało. Być może dostaniemy coś głębszego i mroczniejszego. Zobaczymy. Ale, proszę, wstrzymajcie konie z tym narzekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie oceniam gry po pierwszym trailerze bo wiem jak bylo z prototypem jego pierwszy trailer odbiegal troszke od fabuly, a jeszcze dodam czy wiecie kiedy wyjdzie ten nowy DMC? Do tego czasu wszystko sie moze zmienic. Jeszcze dodam ze podobno akcja odbywa sie troche wczesniej przed pierwszym dmc tak slyszalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:47, Patryk_R1 napisał:

Akurat chronologia gier z DMC jest pokręcona. Może DMC 5 będzie opowiadać o samych początkach
"kariery" Dante ?. Jeżeli tak, to mogłoby to wiele wyjaśnić (taka jest moja teoria)


Przecie to już w 3 było,wtedy po raz pierwszy obudził swego wewnętrznego demona i otworzył swój mały sklepik z horrorami ze się tak wyrażę.

*BoboFan.> Przecie to jest inny "Dante" zresztą po kiego grzyba pokazywać znowu młodszego Dante skoro to już w 3 było?

*necron1501 -> Problem jest tylko taki iż oryginalny Dante Son of the Legendary Dark Knight Sparda jest także synem ludzkiej kobiety,on nigdy nie był wypędzany z piekła(przynajmniej nie w takim sensie w jakim ty to mówisz) A kolor jego włosów,cóż w każdej możliwej publikacji zawsze miał je białe,zresztą ta mała emo-cipka z nowego zwiastunu to nie jest Dante - Son of the Legendary Dark Knight Sparda,a przynajmniej wygląda zupełnie inaczej,także z twarzy nie wspominając nawet o ubiorze i dość szczeniackim zachowaniu,(akcja z papierosem,seriously?) Najbardziej mnie niepokoi mimo wszystko muzyka jaka jest w owym zwiastunie,coś co brzmi prawie jak Lady Gaga -_-, wygląd puppetów IMO jest całkiem fajny właściwie do głównego gieroła bym niczego nie miał skoro to jest reboot gdyby nie te nieszczęsne imię.
W sumie zastanawia mnie czemu do cholery nie mogli zrobić zwykłej piątki?Skoro uznali ze Dante jest zbyt potężny niech by chociaż wątek z Nero poprowadzili dalej tak żeby inne oryginalne postacie mogły tam się jakoś przeplatać,eh szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 23:08, BoboFan napisał:

oj sory nie to kliknolem ale dobra Dante wlasnie dlatego ze akcja dzieje sie wczesniej
wyglada tak a nie inaczej, poprostu jest mlodszy.

Ale to nie jest ten sam Dante co w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 23:36, Krzycho napisał:

Ale to nie jest ten sam Dante co w poprzednich częściach.

Podobno twórcy chcą tą częścią przenieść grę do zupełnie odrębnego uniwersum; być możę dlatego, że sami już gubią się w fabule serii i nie wiedzieli, gdzie mogliby umieścić piątą część w dotychczasowej linii fabularnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować