Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bungie nie miało wyboru?

39 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2010 o 15:20, crpgfan napisał:

To prawda gry Blizzarda są dla ludzi uzależnionych od gier i tyle.Taka jest niestety
prawda.

Założę się, że spędzasz przy grach więcej czasu niż ci wspomniani "no-life" od Blizza.
PS. Tnij posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 15:20, crpgfan napisał:

Praca domowa?Niestety nie zadają już mi prac domowych


Rozumiem. Przestałeś chodzić do szkoły :) A co na to rodzice? :)

Dnia 16.09.2010 o 15:20, crpgfan napisał:

ale może ty w chwilach esktremalnej
nie dyspozycji umysłu musisz wyładowywac się na forum.


Przykro mi, że Cię rozczaruję ale ja nie wyładowuję się na forum. Nikogo nie wyzywam od "no lifów" i nikogo nie obrażam :) Przeciwieństwie do niektórych użytkowników tego forum, którzy "w chwilach ekstremalnej niedyspozycji (tak, ten wyraz pisze się razem) umysłu" wychwalają pod niebiosa pewną firmę deweloperską z Kanady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 14:32, crpgfan napisał:

Gry Blizzarda to chłam dla "no lifów".W skrócie dla ludzi uzależnionych


Ciekawe, a mnie się zdawało, że popularność i kultowość są oznakami jakości. Płaczesz, bo twoje ukochane gry nie są tak cenione? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 14:39, Gorack napisał:

Activision to zgraja pijawek którym zależy tylko na kasie. Nie interesuje ich opinia
graczy ale i tak fanboje biją im za to brawa... Nie wiem co skłoniło Blizzarda do połączenia
z Acti bo te dwie firmy bardzo się od siebie różnią, Blizz chociaż dba o graczy a co
takiego zrobiło activision?

Blizzard było częścią Vivendi. Vivendi połączyło się z Acti. Blizzard pozostał odrębną firmą z niezależnym zarządzaniem. Chyba sobie w opis wrzucę, bo ludzie w kółko te bzdury powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięli sobie następne studio do wydymania rozumiem ;)
Ciekawe jakie to były warunki - "chcemy produkować non stop identyczne gry i wykłócać się o kasę z wydawcą"? ;D

Najlepszy byłby mariaż z SCEE- tam by dopiero mieli zaplecze i wsparcie, ale potrzebna im większa baza graczy, więc wyjścia za bardzo nie mieli. Chociaż wolałbym ich w Ubi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Kocham tego gościa...
Tak swoją drogą, to nowa gra bungie będzie wieloplatformowa czy tylko na X''a? Czy nie wiadomo.

Co zaś do crpgfana, to tak: są ludzie uzależnieni od gier Blizza, ale oni w ogóle produkują świetne produkcje. Sam może nie jestem ich wielkim fanem, bo stawiają na multiplayera, ale mam szacunek do jednego z najbardziej cenionego studia deweloperskiego.

A co do EA, to ja mam dużo zaufania do tego wydawcy. Owszem, jest komercyjny, ale wydaje z klasą i daje dużo nowych marek i, co najważniejsze, dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 14:32, crpgfan napisał:

Gry Blizzarda to chłam dla "no lifów".W skrócie dla ludzi uzależnionych


Widać, że masz końskie klapki na oczach, że widzisz u Blizzarda tylko WoW.

Przy okazji - dlaczego nie podasz w końcu swojego wieku?

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 18:42, Cygi napisał:

Przy okazji - dlaczego nie podasz w końcu swojego wieku?


Bo w zależności, z kim rozmawia, to wiek potrafi mu się radykalnie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 15:08, Gorack napisał:

I z tego powodu się cieszę, pewnie gdyby Acti miało jakiś wpływ na blizza to Starcraft
już by miał kolejne 2 DLC w planach, 0 narzędzi dla modów itd. A w WoW mimo abonamentu
pewnie pojawiłby się dodatkowy sklepik :<


Przecież SC2 ma już dwa dodatki w planach - Heart of the Swarm i Legacy of the Void. Cena na razie nie znana ale nie zdziwię się zbytnio gdy będą kosztowały tyle co podstawka czyli ~180zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 20:02, Laston napisał:

Przecież SC2 ma już dwa dodatki w planach - Heart of the Swarm i Legacy of the Void.
Cena na razie nie znana ale nie zdziwię się zbytnio gdy będą kosztowały tyle co podstawka
czyli ~180zł :O


Ofc, a Modern Warfare 3 będzie kosztowało 999 zł i 100000 zł za wersję kolekcjonerską, poza tym nie zdziwię się, jeśli w podstawce nie będzie żadnych broni i wszystkie trzeba będzie kupić jako DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 20:02, Laston napisał:

> I z tego powodu się cieszę, pewnie gdyby Acti miało jakiś wpływ na blizza to Starcraft

> już by miał kolejne 2 DLC w planach, 0 narzędzi dla modów itd. A w WoW mimo abonamentu

> pewnie pojawiłby się dodatkowy sklepik :<

Przecież SC2 ma już dwa dodatki w planach - Heart of the Swarm i Legacy of the Void.
Cena na razie nie znana ale nie zdziwię się zbytnio gdy będą kosztowały tyle co podstawka
czyli ~180zł :O


Nie, to będą samodzielne gry. Po prostu Starcraft II to trylogia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 20:35, Kretoszczur napisał:

Nie, to będą samodzielne gry. Po prostu Starcraft II to trylogia.


Taki argument byłby tylko wytłumaczeniem dla wysokiej ceny. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie podchodzą do tego, jakby Bungie zostało zrobione "w wała". Skoro zdecydowali się na 10 letnią umowę wydawniczą, to najwyraźniej Acti rzeczywiście miało najlepsze warunki.

Poza tym część osób nie widzi jednej rzeczy: Acti NIE jest właścicielem Bungie. Są studiem niezależnym, robią własne projekty za własną kasę. Jedyne, co Acti ma zrobić, to zająć się rolą wydawcy: PR, marketing, fizyczne wydanie produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 10:25, kodi24 napisał:

Masz jakiś link (odnośnie takiego zapisu dot. współpracy)? Bo z tego co mi wiadomo wydawca
ma spory wpływ na to, co chce wydawać;

Może nieco dałem się ponieść emocjom, ale fakt jest faktem, że sytuacja Bungie nijak się ma do sytuacji IW i tego, jak tamta się zakończyła.

B. pozostaje niezależne, będzie właścicielem swoich nowych marek: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=244809

Tym niemniej to, co wymyślą pewnie będzie musiało dostać "green light" z góry, co wiele nie zmienia, bo raczej nie słyną z nietypowych i ryzykownych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 18:42, Cygi napisał:

> Gry Blizzarda to chłam dla "no lifów".W skrócie dla ludzi uzależnionych

Widać, że masz końskie klapki na oczach, że widzisz u Blizzarda tylko WoW.

Przy okazji - dlaczego nie podasz w końcu swojego wieku?

P.S.: Free Kevin! :D



Już kiedyś napisałem dlaczego.Dlaczego tak ci trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować