Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 - porównanie jakości grafiki

32 postów w tym temacie

Ja i tak wole wersje niepoprawną... ó w Architektóra nadaje temu słowu taki smaczek i od razu rzuca się w oczy ludziom nadwrażliwym :>i uwierz mi, wiem, że popełniłem dwa razy ten błąd ortograficzny... Nie da się nie zauważyć podkreślenia błędu... Ja to po prostu zrobiłem umyślnie... I jeszcze jedno :> Pisząc post przynajmniej zachowaj pozory tego iż piszesz na temat artykułu który się tu komentuje...
Abstrahując od wojny ortograficznej i tego co i jak powinno się pisać... Dzięki tak bliskiej współpracy EA i Sony, już nie długo wszystkie tytuły opatrzone ich logiem udowodnią to co było wiadome od dawna... Że wystarczy troszkę więcej zaangażowania by obie platformy miały równie ładne w wykonaniu gry... Gdyż w tym wszystkim najważniejsi są gracze i ich odczucia podczas grania.

konopfler, no niestety... Niektórzy nie są zdolni do bycia obiektywnym w ocenie sytuacji... Obie konsole mają swoje plusy i minusy... Sam wiesz najlepiej jakie ma x-box gdyż jesteś jego posiadaczem... Znając życie osoby które krytykują jedną z konsol na rzecz drugiej nigdy nie miały dłuższej styczności z krytykowaną konsolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestancie takie newsy publikować, bo tylko dolewacie oliwy do ognia fanboyom. A wlasnie pytanie mam, dlaczego celowo pomineliscie PC ? Przeciez graficznie wersje powinny byc takie same, roznia sie tylko tym personality, czy znowu cos nie doczytałem ? ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:55, Fragles213 napisał:

Przestancie takie newsy publikować, bo tylko dolewacie oliwy do ognia fanboyom.


I o to chodzi. Więcej emocji, więcej odsłon, więcej postów. Same plusy dla właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:55, Fragles213 napisał:

Przestańcie takie newsy publikować, bo tylko dolewacie oliwy do ognia fanboyom. A właśnie
pytanie mam, dlaczego celowo pominęliście PC ? Przecież graficznie wersje powinny być
takie same, różnią się tylko tym personality, czy znowu coś nie doczytałem ? ;x


Nie dodali do porównania screen''ów z PC bo to by było bez sensu by porównywać dwie rzeczywiście rywalizujące ze sobą platformy jakimi są obie te konsole i PC który nie jest niczym ograniczony jeżeli chodzi o wydajność w grach<w sumie jedyne ograniczenie to grubość portfela>. PC zawsze będzie miał lepsze osiągi w grach...<ma się rozumieć nie każdy, tylko te mocne blaszaki>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł: każdy kto prowadzi bądź uczestniczy w wojenkach sprzętowych nie ma życia :) Albo ma życie tak beznadziejne, że aby zaistnieć w społeczności potrzebuje na bierząco wylewać swoje brudy na forum. Niektórzy -i tych mi najbardziej szkoda- wykorzystują do tego fachowe słownictwo by dodać swoim wypocinom trochę wiarygodności i finezji :) Wyjrzyjcie sobie przez okno popatrzeć jaka piękna jesień ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 17:36, kodi24 napisał:

Wyjrzyjcie sobie przez okno popatrzeć jaka piękna jesień ;p


O dziękuje za tą piękną jesień! Tydzień grypy mi sprawiła.

PS. No przecież mówię, że gdy różnicami są kontrasty i jasności to trzeba zmienić w opcjach zamiast się kłócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee, no to jestes juz zahartowany ;) Kontrasty, jasnosci i takie tam to -w tym przypadku- idzie zrozumiec, ale jak zaczynaja te swoje multiplatformowo-pecetowo-sprzetowe przepychanki "co jest lepsze od czego" albo "co jest bardziej przemyslana architektura a co nie jest" pod IDENTYCZNIE wygladajacymi screenami, to odnosze wrazenie, ze tylko po to korzystaja z forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzcie mi ludzie, co wam dają tego typu "porównania" ? poza tematem do fanbojskich, idiotycznych (niepotrzebne skreślić) kłótni, na temat tego co jest lepsze czarne czy białe, a może słodkie czy słone (chodzi mi o zasade ) Czy przykładowo posiadaczowi PS3 nagle eksploduje głowa w fontannie kawałeczków mózgu i krwi, jeśli na jego konsoli FIFA 15 będzie miała odrobine mniej nasycone kolory niż na konsoli konkurencji ? Albo czy posiadaczowi Xboxa 360 nagle ninja wybiją całą rodzine 2 pokolenia wstecz i w przód jeśli na jego konsoli w trakcie grania w Assasin''s Creed 2 główny bohater nie będzie miał tak dokładnie odwzorowanego kaptura powiewającego w trakcie chodzenia jak na PS3 ? ..... żenada naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2010 o 13:31, marcin-malysza napisał:

I powiedział co wiedział. Ty to chyba masz jakieś kompleksy, co wypowiedź to jedziesz
po PS3 jak po szmacie... :) Ja rozumiem, denerwuje cię kiedy ktoś ma racje<a ta racja
uderza w twoje fan''boyowe ego> RDR lepiej na X-boksie?? Dziwne... po odpowiednim
ustawieniu kontrastu i jasności nie widzę różnicy pomiędzy obydwoma wersjami, co do Mafii
się zgodzę... Wersja Mafii II na PS3 została całkowicie zmaszczona... Ale to już tylko
wina naszych południowych sąsiadów, że nie chciało im się lepiej popracować nad konwersją
owej gry i zrobili ją po prostu na odp***** :> Nie powiem, jest pare tytułów które
na prawdę lepiej wyglądają na X-0 ale to tylko przez to, że architektóra sprzętowa X-a
niczym się nie różni od PC-towej... to tyle :D A wracając do właściwego tematu, to popieram
to iż wystarczy pobawić się suwaczkami w opcjach wyświetlania i różnica zniknie...


RDR działa na x360 w 720p a na ps3 w 640p i do tego jest dużo wiecej trawy ... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 00:06, marcin-malysza napisał:

Obie wersje są świetne, koniec dyskusji :>

I co się burzysz tylko stwierdzam fakty :P ;nie możesz przeżyć że ''mocarne'' ps3 jest w czymś słabsze od x360 xD ps3 to taki sam badziew ''technologiczny'' - znaczy że przestarzały jak x360 ... xbox ma lepszą grafę na pokładzie a ps3 mocniejszy proc - lecz w multiplatformach które głównie pochodzą od pc x360 ma przewagę - podobna architektura(a poza tym jak wspomniałem mocniejsza grafa - mocny proc mocnej karty graficznej nie zastąpi ;P) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować