Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co z premierą Two Worlds II?

26 postów w tym temacie

Co za fuszerkę odwalacie gram.pl!!! Dzisiaj na oficjalnym forum jest info że GRA POJAWI SIĘ 21 PAŹDZIERNIKA na kontynencie na wszystkie platformy. Wystarczyło dobrze poszukać a nie pisać pusty news o niczym konkretnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuniecie premiery nie jest straszne. Straszne jest to że twórcy nawet o tym nie wspomnieli. tym samym pokazując swoją ignorancje wobec klientow.
TopWare wróć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem newsy o przesunięciu premiery na jednym z Polskich serwisów już dobre kilka tygodni temu bodajże (tak około 2), więc nie wiem o co chodzi z tym brakiem informacji. Wtedy było tylko wiadomo, że najprawdopodobniej gra wyjdzie w drugiej połowie października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:01, CthulhuPL napisał:

Co za fuszerkę odwalacie gram.pl!!! Dzisiaj na oficjalnym forum jest info że GRA POJAWI
SIĘ 21 PAŹDZIERNIKA na kontynencie na wszystkie platformy. Wystarczyło dobrze poszukać
a nie pisać pusty news o niczym konkretnym...


Jaki 21? - na innym portalu pisze że gra wychodzi 5 października na świecie a w Polsce 8 października:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53863

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:11, akodo_ryu napisał:

Ja czytałem newsy o przesunięciu premiery na jednym z Polskich serwisów już dobre kilka
tygodni temu bodajże (tak około 2), więc nie wiem o co chodzi z tym brakiem informacji.
Wtedy było tylko wiadomo, że najprawdopodobniej gra wyjdzie w drugiej połowie października.


Chodzi o to że cały czas była to tylko niepotwierdzona plotka,nawet Polska strona TW2 nic nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:14, lis_23 napisał:

> Co za fuszerkę odwalacie gram.pl!!! Dzisiaj na oficjalnym forum jest info że GRA
POJAWI
> SIĘ 21 PAŹDZIERNIKA na kontynencie na wszystkie platformy. Wystarczyło dobrze poszukać

> a nie pisać pusty news o niczym konkretnym...

Jaki 21? - na innym portalu pisze że gra wychodzi 5 października na świecie a w Polsce
8 października:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53863


Przedkładasz jakieś tam gry-online nad OFICJALNE FORUM GRY???
5 październik to data dla USA i w dodatku nie jest jeszcze potwierdzona na 100%. Natomiast 8 październik to wymysł polskich sklepów! Dziękuję, koniec imprezy.

EDIT: Macie niedowiarki: http://board.zuxxez.com/showthread.php?t=34864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2010 o 14:24, CthulhuPL napisał:


Przedkładasz jakieś tam gry-online nad OFICJALNE FORUM GRY???
5 październik to data dla USA i w dodatku nie jest jeszcze potwierdzona na 100%. Natomiast
8 październik to wymysł polskich sklepów! Dziękuję, koniec imprezy.

Na Polskim forum nie pisze nic o premierze,jest tylko link do testu gry
http://www.two-worlds.pl/
pisze tu tylko tyle,że:

" CDP jest "tylko" dystrybutorem. Całą polityką marketingową zajmuje się topware/ zuxxez więc to do nich raczej należy określanie terminów gdyż to oni dają kasę na produkcję. Co oczywiście nie zmienia faktu, że przepływ informacji jest żaden. Nie ma konkretnej daty premiery, topware nabrał wody w usta i tak naprawdę nie wiadomo czy gra wyjdzie w październiku bo piszą w niektórych mediach, że w 2011. CDP na pewno zawalił sprawę z lokalizacją ale jeśli chodzi o daty i komunikaty prasowe to raczej rola topware/ "

na stronie CD Project w planie wydawniczym stoi " październik 2010 ",nie podano dokładnej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda obsuwa źle wróży finalnemu produktowi. Rozumiem, że dzieło trzeba dopieścić, ale to się planuje kilka miesięcy przed wydaniem. Widocznie Reality Pump łata dziury, a tych dziur musi być sporo, jeśli o grze jest cicho. Mam cichą nadzieję, że nie powtórzy się scenariusz z pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1 ale Ty tępak jesteś, bez urazy. Premiera została przesunięta na październik a w październiku wychodzi wiele innych gier, które zdecydowanie są lepsze do TWII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, poważny producent powinien zadbać o to, by media zostały poinformowane o zmianie daty premiery swojej produkcji. Z drugiej jednak strony, ja osobiście się cieszę, że tytuł zostanie opóźniony. Dzięki temu zdążę zaoszczędzić na jej edycję kolekcjonerską. ^^ Poważnie jednak rzecz ujmując - późniejsza data premiery przekłada się zazwyczaj na lepsze dopracowanie finalnego tytułu. Mam nadzieję, że i w tym wypadku tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę porażka. Chociaż to w polskich grach jakoś staje się normalną. Żenujący poziom informacyjny techlandu a teraz to.

[Aktualizacja] "Polska premiera gry Two Worlds II odbędzie się jednocześnie z premierą europejską. Dokładna data uzależniona jest od europejskiego wydawcy gry i tylko on może ją ogłosić" - to komentarz, jaki uzyskaliśmy od polskiego wydawcy gry, firmy CD Projekt.

To jeden z najbardziej dennych żartów jakie CDP zrobił ostatnim czasy. Mamy rozumieć że polski dystrybutor nie wie nic na temat wydania gry które miała być wydana lada dzień ?:)

Chociaż jak można zauważyć to gram znów spóźnił się z newsem a co za tym idzie wszystko niby jest ok.. czyżby? Czy takie rzeczy dziać się powinny?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co będziecie się teraz gryżc bo przesuneli premiere i pare dni ? Panowie gdzie was spokój ducha ? :) Gra będzie szkończona to ją wydadzą a jak nie to będzięcie czekać. Jaki macie z tym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:43, vegost napisał:

I co będziecie się teraz gryżc bo przesuneli premiere i pare dni ? Panowie gdzie was
spokój ducha ? :) Gra będzie szkończona to ją wydadzą a jak nie to będzięcie czekać.
Jaki macie z tym problem ?


Nie mają w co grać, a w sklepach pusto. Nie będą przecież wracać do zombie-tormenta albo cycko-wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:43, vegost napisał:

I co będziecie się teraz gryżc bo przesuneli premiere i pare dni ? Panowie gdzie was
spokój ducha ? :) Gra będzie szkończona to ją wydadzą a jak nie to będzięcie czekać.
Jaki macie z tym problem ?


Nie chodzi tu o gryzienie się i o cierpliwość - chodzi o to że w październiku też wychodzą gry,też są inne wydatki a ja mam zamówiony pre order na edycję kolekcjonerską i teraz muszę przesuwać fundusze o miesiąc lub dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować