Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F1 2010 - porównanie jakości grafiki

48 postów w tym temacie

3 już w tym tygodniu porównanie, gdzie różnice są w kontraście. PC nie biorę pod uwagę, bo jest jakby mocniejszy o te 5 lat, więc oczywistym jest, że będzie wyglądał najlepiej. Może mi ktoś powiedzieć co stało się z mechanikiem na drugim screenie w PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na PC nie będąca gównianym portem z konsol? Łaaaał... aż screena zrobię i zachowam do potomności. Razem z fotką z Mafii 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:Różnice zauważalne ale chyba nie będziecie grali na dwóch tv i dwóch konsolach czy pcie żeby sprawdzić jakie są różnice naprawdę,każdy kupi jaki będzie chciał (ja skłaniam się ku PS3 gdyż taką konsolę posiadam) i uważam,że fanboy war (który zaraz się zacznie) jest zbędny ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC wygląda moim zdaniem nie najlepiej tylko na screenie nr4, gdzie jest strasznie blada i jest jakiś taki dziwny filtr. Gdyby mi poszło to bym kupił na PC, ale że nie pójdzie to biorę na X''a. Bez większego żalu, bo podczas jazdy, na takie rzeczy po prostu nie zwracam uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wygląda wersja na PC, ale raczej mnie to nie zdziwiło :P. Wersja na PS3 wygląda najsłabiej, ale grafika i tak mi się podoba :). Premiera już niedługo całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biedni frajerzy (użytkownicy gramu) ciągle która wersja jest lepsza itp. ;/ Widać że są inne ustawienia. Już samo to ze na 360 ktoś chyba nie podwyższył kontrastu widać jak wół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

między X360 a PS3 nie ma, jak praktycznie zawsze, żadnej różnicy, która będzie widoczna w grze. PC wypada najlepiej z oczywistych powodów.

Hmm... ciekawe jak by wyglądało porównanie, gdyby używać do niego PC do 1000pln za pudło z wymaganiem animacji minimum 40-60fps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no bez kitu ale po co to ?:D jadac 300 km/h w bolidzie F1 napewno bedziecie miec czas podziwiac piekno grafiki. Lepiej byscie znalezli jakies info na temat modelu jazdy czy cus, a nie takie pierdoły bo pierdołami nazwac to trzeba. Głeboko wierze ze robicie to z przymusu, zeby fanboje nabijali posty i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że do gier używam PC jakoś wygląd F1 na tej platformie nie przypadł mi do gustu. Mianowicie mam wrażenie jakby był nałożony jakiś filtr "rozjaśniający" (może po prostu czepiam się hdr...). Jednakże najbardziej podoba mi się grafika na x360. W pc asfalt wydaje mi się jakiś szary, a na konsoli MS ma bardziej głęboki, ciemny odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z PC jest taki, że nie u wszystkich pójdzie na takich detalach (pewnie 10% takie wogóle zobaczy). A konsole tak samo tylko jak zwykle różna jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować