• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tymonius

MechWarrior 4 + MekPak 3.1 + patch 0027[Rozwiązany]

Pytanie

Od dawna czekałem na ten moment gdy MW 4 trafi w moje ręce. Po wielu próbach w końcu pobrałem go darmowo przez MTX-a wraz z najnowszymi dostępnymi poprawkami. Niestety moja radość nie trwała długo, ponieważ MW 4 rozpoznaje moją kartę grafiki lecz jedyne co robi to wyświetla czarne tło z kursorem gry, oraz puszcza muzyczkę w tle i na tym jest koniec.

Pomoc techniczna na stronach Microsoftu obejmuje wszystkie możliwe problemy z MW 4 z wyjątkiem tego który mnie dotyczy. Niestety gdy chcę rozwiązania, system ticketowy żąda numeru karty kredytowej. Microsoft polska za pomoc techniczną w sprawie ich produktu żąda od klienta 140 złotych za udzielenie rad, czy zaprezentowanie rozwiązań powstałych błędów z ich przyczyny...

Jestem zdesperowany, dlatego zakładam nowy temat w dziale pomocy technicznej. Problem opisałem powyżej, a tutaj podaję parametry mojego sprzętu:

Procek: Athlon 64 X2 5200+
Ram: 2GB
Grafika: GeForce 9600 GT (+certyfikowane sterowniki ze strony NVIDIA)
DX: 9.0c
Win XP Sp2.

Jeśli to konieczne mogę dołączyć cały raport dxdiag. Proszę o pomoc w tej sprawie ponieważ Gram.pl to moja ostatnia nadzieja na rozwiązanie problemów z MechWarrior 4: Mercenaries.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Rozpoznawać grafikę może ale czy ją obsługuje to inna sprawa. Prawdopodobnie gra jest niekompatybilna z Twoją kartą (możesz w necie sprawdzić jeśli nie masz pudełka). I na początek nowe sterowniki o ile już nie masz najnowszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2010 o 22:21, Witcher1990 napisał:

Rozpoznawać grafikę może ale czy ją obsługuje to inna sprawa. Prawdopodobnie gra jest
niekompatybilna z Twoją kartą (możesz w necie sprawdzić jeśli nie masz pudełka). I na
początek nowe sterowniki o ile już nie masz najnowszych.


Najnowsze sterowniki ze strony NVIDIA dzisiaj pobierane i aktualizowane. Wersja MW jest Free... więc skąd mam wziąć pudełko ? To jak mam to sprawdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety posty można edytować tylko do 5 min od ich napisania. Minęły 2 godziny więc muszę postawić posta podwójnego... Sorka za to.

Jeśli ktoś ma ten sam problem co ja, to powinien zrobić taki myk:

Dopisać komendę /gosnovideo na końcu adresu docelowego w skrócie umieszczonym (domyślnie) na pulpicie np:

"D:\MekTek\Mechwarrior Mercenaries - Mektek Mekpak\MW4Mercs.exe" /gosnovideo

Gra powinna uruchomić się poprawnie, tyle że bez filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować