Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Devil May Cry nie spodobał się nowy Dante

33 postów w tym temacie

To nie jest kontynuacja Devil May Cry. Dlaczego nikt tego nie rozumie, że główny bohater ma na imię Dante tylko ''oddania czci'' macierzy tej serii, białowłosemu Dante.

To nie jest DMC5, to DmC. Te same zasady gry, inny bohater, inne uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Devli May Cry skończyło się na 4 części, tego nowego tworu nawet nie zamierzam nawet oglądać, a tym bardziej kupować (tak, bez względu na jakość samej gry). Lepiej sobie nie psuć więcej humoru.

Mam tylko nadzieję, że Capcom zechce kiedyś stworzyć DMC5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Theory powinna od samego początku powiedzieć że DMC: Devil May Cry to restart serii, z nowym uniwersum i bohaterem, który ma wspólne imię z bohaterem poprzednich czterech części. Tak robi się tylko niepotrzebne zamieszanie wokół tego, bo Ninja Theory to świetne studio, które na pewno nie schrzani nowego DMC. A tak to nawet ja, fan serii, nie może przeboleć nowego "emo" wyglądu Dantego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 12:55, Manzermias napisał:

To nie jest kontynuacja Devil May Cry. Dlaczego nikt tego nie rozumie, że główny bohater
ma na imię Dante tylko ''oddania czci'' macierzy tej serii, białowłosemu Dante.

To nie jest DMC5, to DmC. Te same zasady gry, inny bohater, inne uniwersum.


W takim razie tytuł też winien być inny.

Co do argumentów jakoby Ninja Theory 'znało się na tej robocie'.
Jak dotąd wypuścili Kung Fu Chaos, średni Heavenly Sword (który najpewniej przeszedłby bez echa gdyby nie był jednym z pierwszych exów ps3) i nadchodzący Enslaved, a teraz nagle dostają tak popularną serie jak DMC.

Faktycznie znają się jak nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja nie chciało być posądzone za odgrzewanie kotletów, więc wpadli na ten ''fantastyczny'' pomysł... cóż, z pod deszczu pod rynnę, ja tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak diametralnie zmieniono wygląd Dantego, bo to właśnie jego styl (tak ubioru, jak i języka oraz zachowań) był jednym z głównych smaczków serii. A ten nowy... cóż... No, reszta niech zostanie milczeniem.

Będziemy tęsknić za starym Dante''m, bo nie jedną godzinę spędziliśmy na wyrzynaniu demonów. Chociaż może wygląd to nie wszystko, a przyjemność z grania pozostanie niezmieniona? Może to konieczność wynikająca z pójścia z duchem czasu, a my po prostu się starzejemy i nie rozumiemy nowych trendów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że trzeba wam przypomnieć o Prince of Persji 0. Nowy bohater [tak jak tutaj], zupełnie inne miejsce i czas [zaczyna być podobnie] ludzie niezadowoleni [albo mi się wydaje, albo sytuacja jest taka sama ?]

I co ? Wyszedł 1 nowy Pince i wrócili do starej formuły. Więc się nie smućcie, bo jeśli ludzie na tego DMC po wydaniu będą narzekać, to jest duże prawdopodobieństwo na powrót Uwielbianego Białowłosego Dantego !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakoś bardziej ten nowy Dante przemawia. Może dlatego, że też ma kruczoczarne włosy jak ja, też jest wysoki i chudy. :D Wcześniejsze części średnio przypadły mi do gustu, i chociaż zostanę zapewne zlinczowany, myślę, że to będzie (przynajmniej dla mnie) lepsza saga, niż wcześniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Yowie_Northon- nie zlinczujemy cię, to jest już niemodne. Teraz gwałcimy dom, jemy dziewczynę i palimy kota..... a nie sekunda coś pokręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 13:54, pawlinho890 napisał:

Czyli widzę, że trzeba wam przypomnieć o Prince of Persji 0. Nowy bohater [tak jak tutaj],
zupełnie inne miejsce i czas [zaczyna być podobnie] ludzie niezadowoleni [albo mi się
wydaje, albo sytuacja jest taka sama ?]

I co ? Wyszedł 1 nowy Pince i wrócili do starej formuły.

Tak, tylko że ten powrót do starej formuły był nijakim, odgrzewanym na siłę starym kotletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było inne studio to miałbym powody do obaw, ale przecież nowe DmC robi Ninja Theory, które ma u mnie ogromny kredyt zaufania za genialnego Heavenly Sword i świetnie zapowiadające się Enslaved :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować