Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Prima Aprilis

157 postów w tym temacie

Prima aprilis (łac. 1 kwietnia), to dzień, obchodzony w wielu krajach świata, w którym wszyscy mogą robić sobie żarty z innych, konkurują w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje. W Wielkiej Brytani nazywany jest Dniem Głupca a we Francji Dniem Ryby.

No to taki krótki wstęp do tego tematu... założyłem go ze względu, że zbliża się do nas ten wyjątkowy dzień... uwielbiam tego dnia oglądać TV i słuchać tych newsów, bo nie raz nie można wytrzymać... :) Do takich co mi najbardziej wpadły w pamięć należą:
- David Beckham będzie grał w Legii Warszawa
- Steven Seagal zakłada w Polsce szkołe walk
Pamiętacie jakieś podobne prima aprilisowe medialne apsurdy?
Jestem również bardzo ciekaw czy CDP przygotowuje też jakąś mini aferkę... :)
Cieszycie się tym dniem? Bo ja bardzo, bo można fajne żarty sobie porobić... ;)
Pamiętam, że jak byłem jeszcze w podstawówce (kiedy to było) jak pisaliśmy egzamin na koniec VI klas to jak powiedziałem pani po teście, że źle przepisałem te kody co się wpisywało to mało co zawału nie dostała... wiem jestem podły... :) Macie jakieś pomysły na ten rok? Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi wpadł w pamięć news bodajże z wp, pisali w nim, że Tolkien wymyślił nazwisko "Baggins" bazując na nazwisku swojego sąsiada, jeszcze z lat, które spędził poza Wielkią Brytanią, nazwisko to brzmiało "Bagosz", a sąsiad był Polakiem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Prima Aprilis, ale zdecydowanie wolę Lany Poniedziałek:-DDDD
Ooooooooooo już sobie wyobrażam bitwe ze swoim bratem..... Pewnie będzie cały dom zalany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky, kolejny świetny temat ;)
Bardzo lubię Prima Aprillis, tym bardziej, że to już 21 dni przed moimi urodzinami ( 22.04 :D ) . Tylko ostatnio nie wychodzą mi kawały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle uważam, że nieraz to przesadzają i te żarty są takie, że się po prostu nie da uwierzyć... :)
CDP zrobi konkurs w którym wszyscy wygrają i na koniec dnia: Prima Aprilis! <joke> ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 20:18, Kukowsky napisał:

Pamiętacie jakieś podobne prima aprilisowe medialne apsurdy?

ze w Polsce rosna jakas odmiana banana, ktora moze byc hodowana w warunkach naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska przejęła od Francji nowatorską metodę budowy dróg. Wiele warstw specjalnych mieszanek spowodują jednoczesną sprężystość i wytrzymałość dróg. Władze planują w ciągu 10 lat zastąpić stare główne drogi nową nawierzchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 20:18, Kukowsky napisał:

Cieszycie się tym dniem? Bo ja bardzo, bo można fajne żarty sobie porobić... ;)


Ee jakie z tego żarty, jak każdy wie że prima aprilis i nie da się nabrać więc nici z tego dnia. Kawały można robić w normalne, inne dni i one lepiej wychodzą. Więc znaczenie tego dnia jest bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:14, Modest-Vermin napisał:

Ee jakie z tego żarty, jak każdy wie że prima aprilis i nie da się nabrać więc nici z tego
dnia. Kawały można robić w normalne, inne dni i one lepiej wychodzą. Więc znaczenie tego dnia
jest bez sensu...

No właśnie moim zdaniem ten dzień jest dla tych, którzy nie mają poczucia humoru. Wtedy wiedzą, że należy się śmiać z rzeczy, w których przeczuwają nutkę nieprawdy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie zgadzam z lurynowiczem!
mój brat wyslal do jakiegos niezananego goscia sms o tresci"srutututu majtki z drutu prima aprilis!"
to według ciebie nutka prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:11, lampak napisał:

Żatr primaaprilisowy? ;)


No przecież:)))) Kiedyś dali takie info na TVN w Faktach i mi się przypomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze kawały na aprilis ma zawsze blizzard :D pamiętacie dwugłowego ogra, którym bedzie mozna grac w wowie :D sam w to uwierzyłem, szkoda ze nieprawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takich co mi najbardziej wpadły w pamięć należą:

Dnia 29.03.2006 o 20:18, Kukowsky napisał:

- David Beckham będzie grał w Legii Warszawa
- Steven Seagal zakłada w Polsce szkołe walk
Pamiętacie jakieś podobne prima aprilisowe medialne apsurdy?


Chuck Norris umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:53, Vidmol napisał:

Do takich co mi najbardziej wpadły w pamięć należą:
> - David Beckham będzie grał w Legii Warszawa
> - Steven Seagal zakłada w Polsce szkołe walk
> Pamiętacie jakieś podobne prima aprilisowe medialne apsurdy?

Chuck Norris umrze.


jakbys bys mnie slyszal to bys uslyszal WYCIE ze smiechu!serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 07:52, HumanGhost napisał:

Mnie zastanawia jaki dowcip zrobi nam CDP? Może jakiś śmieszny news? :-)

Chyba tak. Albo do każdego wyśle meila, że z powodu bycia na przykład którymśtam klientem wygrywa zestaw gier ;D
A jeśli ma być jakiś news nieprawdziwy, to mam nadzieję, że jak go zobaczę, to nie będę od razu wiedział, że to żart na Pirima Aprilis. Miło by było, gdyby na pierwszy (a może nawet i na drugi) rzut oka wydawał się prawdowpodobny. Może się wtedy ktoś nabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie . Nie przeżyłbym , gdybym wszedł na stronę gram.pl, pojawił by się wieeelki transparent WYGRAŁEŚ ! WYBIERZ 2 DOWOLNE GRY !! , klikam, wybieram gry, daję swój adres i.... nagle wielki napis Prima Aprillis ! No to by było, że tak powiem, chamskie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować