Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Prima Aprilis

157 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 00:02, błachol21 napisał:

I już koniec.

Opowiadał mi kumpel - budzę się rano, wchodzę na legialive, a tam news, że sprzedają brazylijczyków do Pogoni. No jak ja zacząłem kur... przez pół godziny... aż się skapnąłem jaki dzisiaj dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu koniec tego durnowategio dnia ! HIP HIP ! Zamknij sie! :)

Pamietam jak rok temu w szkole zamienialismy sie na klasy w ten dzien, albo slynna karteczka [JESTEŚMY W SALONIE PEAGOT] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:02, glizda101 napisał:

No jednak CDP żadnego żartu nam na Prima Aprilis nie zrobił... A tak a nich liczyłem :D

No ja też... rozczarowany... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem z wiarygodnego źródła, że wkrótce Lech K. zamknie stronę www.gram.pl ze względu na szerzącą się demoralizację wśród nastolatków grających w gry. Data jeszcze nie została ustalona, ale można spodziewać się już niedługo takiego o to napisu przy próbie wejścia na tą stronę:

Pozdrawiam,
stronę zamykam.
-Lech K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem i nie czytałem.Ktoś chyba bawił się świetnie w nasze bardzo wesołe święto Prima Aprilis. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde! Niezły ten artykuł :D szczególnie mnie rozśmieszyła ulica Zimnego Łokcia... a ja w tym roku nabiorę tylko moją siorę. Jak co roku ten sam joke (jescze sie nie kapła)

Jako, że bidulka boi się pająków, spojrzę na sufit (właściwie to na narożnik ;)) i krzyknę pająk :D banalne i owszem, ale co roku się nabiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam, dla mnie Prima Aprilis to taki dzień jak co dzień. Żadnych żartów nikomu nie robię, bo i tak zawsze wiedzą o co chodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście, że w Chinach zaczęli produkować samochody o nazwie PULONEZ? Jest bardzo podobny do naszego starego poczciwego Poloneza tylko, że jest nieco lepiej wyposażony. Dobrze wyposażona wersja z 2 litrowym silnikiem, 6 poduszkami, ABS, xenonami i skórą ma kosztować około 29 tyś zł. Podstawowa wersja natomiast 18tyś zł. NIestety w wyposażeniu podstawowej wersji zabraknie normalnego dachu, bo jak wiadomo blacha w Chinach jest droga i zamiast normanlego dachu otrzymamy brezentowy, składany i dzięki niemu nasz Pulonez będzie również cabrioletem. Słyszałem również, że auto dostepne będzie w Polsce pod koniec bierzącego roku. Szykuje się istna rewolucja na naszym rynku motoryzacyjnym, w końcu tak taniego nowego auta jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:32, awesome napisał:

A słyszeliście, że w Chinach zaczęli produkować samochody o nazwie PULONEZ? Jest bardzo podobny
do naszego starego poczciwego Poloneza tylko, że jest nieco lepiej wyposażony. Dobrze wyposażona
wersja z 2 litrowym silnikiem, 6 poduszkami, ABS, xenonami i skórą ma kosztować około 29 tyś
zł. Podstawowa wersja natomiast 18tyś zł. NIestety w wyposażeniu podstawowej wersji zabraknie
normalnego dachu, bo jak wiadomo blacha w Chinach jest droga i zamiast normanlego dachu otrzymamy
brezentowy, składany i dzięki niemu nasz Pulonez będzie również cabrioletem. Słyszałem również,
że auto dostepne będzie w Polsce pod koniec bierzącego roku. Szykuje się istna rewolucja na
naszym rynku motoryzacyjnym, w końcu tak taniego nowego auta jeszcze nie ma.


hahaha ale wał, no naprawde "obojetne ci jest prima aprilis" a w Kamerunie robia Fiata 7810 XT pro 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:40, Lfdracon napisał:

Ja dziś dostałem od gram.pl newsletter o obniżce cen niektórych gier o 50% :P



To akurat nie żart tylko prawda. Ale i tak te gry co są 50% taniej to nie warte uwagi jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:41, awesome napisał:

To akurat nie żart tylko prawda. Ale i tak te gry co są 50% taniej to nie warte uwagi jak dla
mnie



a jakby to była gra wartej twojej uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować