Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Prima Aprilis

157 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2006 o 11:01, SwenG napisał:

> Na pewnej stronie(oficjalnej i zaufanej) Pojawiły się pogłoski, jakoby Microsoft zbankrutował!

> Powodem jest zbyt duża ilość środków przeznaczonych na Windows Vista! Kto go teraz zastąpi???

Imho jeśli chcesz robić żarty, to umieszczanie ich w tym temacie mija się z celem. No chyba,
że wyszukałeś to gdzieś i podasz linka.


A bo głupia TYHE mnie tu skierowała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2006 o 13:25, Smugller napisał:

A bo głupia TYHE mnie tu skierowała !


To, że ktoś Cię tu skierował, młody człowieku, nie oznacza jeszcze, że wynikało to z przymiotu o którym piszesz. Trochę więcej szacunku dla osób, które rzetelnie i sumiennie wykonują swoją pracę. Sam się kiedyś przekonasz, że takimi uwagami niczego w życiu nie da się osiągnąć, proszę natychmiast przeprosić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bankructwo MS jest mniej więcej tak wysoce prawdopodobne co militarna dominacja Polski nad światem. :) Swoją drogą, my na jednej stronie poświęconej grom free i share wykręciliśmy taki numer. Daliśmy grze złoto (czyli maksymalna ocena), screena z jakiegoś RPG-a, wymysliliśmy opis, a pod download wrzuciliśmy japońskiego tekstowego RPG-a, upierając się, że reszta gry jest po angielsku i wystarczy to przeklikać... Coś nie mogą się pokapować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 14:18, Snake_GMC napisał:

Bankructwo MS jest mniej więcej tak wysoce prawdopodobne co militarna dominacja Polski nad
światem. :) Swoją drogą, my na jednej stronie poświęconej grom free i share wykręciliśmy taki
numer. Daliśmy grze złoto (czyli maksymalna ocena), screena z jakiegoś RPG-a, wymysliliśmy
opis, a pod download wrzuciliśmy japońskiego tekstowego RPG-a, upierając się, że reszta gry
jest po angielsku i wystarczy to przeklikać... Coś nie mogą się pokapować. ;)



Jestes sadysta (swoja droga serwis bardzo dobry odwiedzam codziennie i wylapuje perelki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 15:05, BiQ_MODED napisał:

Jestes sadysta (swoja droga serwis bardzo dobry odwiedzam codziennie i wylapuje perelki)


To mam prośbę - nie zdradź nas. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 15:39, lurynowicz napisał:

Ja się nie nabrałem.
Ja tylkonabierałem innych.
Ponoć konkurencja już bardzo się cieszyła. Zaczęły się już nawet przeciągania przez innych
naczelnych na swoją stronę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Lubi Prima Aprilis.
>Zawsze udaje mi się kogoś nabrać.
>Jestem tu nowy.
>Lubie grać na wp w gryonline na wp.
>Strona www: www.gryonline.wp.pl
>Mój nick _Daniel_14_ i _Justyna _11_
>Lubie oglądać w11 wydział śledczy, Detektywi i Kryminalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 14:13, CooL_ZeeK napisał:


> A bo głupia TYHE mnie tu skierowała !

To, że ktoś Cię tu skierował, młody człowieku, nie oznacza jeszcze, że wynikało to z przymiotu
o którym piszesz. Trochę więcej szacunku dla osób, które rzetelnie i sumiennie wykonują swoją
pracę. Sam się kiedyś przekonasz, że takimi uwagami niczego w życiu nie da się osiągnąć, proszę
natychmiast przeprosić !!!


Masz rację. Soeey THE. SZkoda tylko, że zepsułaś mi mój primaaprlisowy żart :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2006 o 17:10, Smugller napisał:


Masz rację. Soeey THE. SZkoda tylko, że zepsułaś mi mój primaaprlisowy żart :(



Drugie zdanie : Sorry TYHE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 20:01, Kukowsky napisał:

Najbardziej rozwalił mnie sport w TVP1... powiedzieli, że Mika Kojonkowski trenerem skoczków
narciarskich... :)


a najgorsze, że przez pare minut w to wierzyłem doputy sobie nie przypomniałem jaki dzis dzień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wrzuciłem taki opis na gg:. [cenzura] zaliczyłem wpade :((((((( lol ile osób łyknęło .
"Stary wsólczuje Ci nie wiem co Ci powiedzieć" masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega dzis do mnie: Maciek masz różowe włosy! Ja: Gdzie?:/ Myslalem ze jakis paproch rozowy a moze naprawde cos sie stało... a po chwili no tak :) albo wczesniej: Nie ma naszej nauczycielki od matmy przez caly tydzien! Ja na to: Kur! Jak ja to zalicze! A po chwili no tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować